2015 En Favori Üye 2015 Kazananı: sürgünüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Bir FavoriForumum klasiği "En Favori Üye" etkinliğinin bu yıl da sonuna gelindi!

Bu yıl etkinlik @Bully, @xdragxx, @mrt-06 ve @OzaN tarafından gerçekleştirildi, 7 Eylül'den bu yana 56 anket konusu açıldı toplamda 120 üye yarıştı. Yaklaşık 2 aylık sürecin sonunda etkinliğin kazananı belli oldu.

En Favori Üye 2015 büyük finalinde 28 - 25 oy üstünlüğüyle @sokak sanati'nı geride bırakan @sürgünüm En Favori Üye 2015'in kazananı oldu.
Finalistler;
2010: @Neferet (İkinci @şirin)
2011: @Neferet (İkinci @Fks14)
2012: @xdragxx (İkinci @Fks14)
2013: @darksaal (İkinci @xBUGRAx)
2014: @Yakamoz-Asi (İkinci @darksaal)
2015: @sürgünüm (İkinci @sokak sanati)

Gelecek yıl En Favori Üye 2016'da görüşmek dileğiyle...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@sürgünüm Tebrik ederim seni. :Z Çok sevindim senin adına. :D
@sokak sanati Sana da tebrikler bence 2.olmakta çok iyi bir şey senin adında hep yazılacak bundan sonra. :D

Bende 5.olmuşum. :D Çeyrek Finale gelmek benim açımdan çok güzel. En favori 2015 benim için çok iyi geçti gerçekten. Bu yarışmada bu yıl ciddi yükseliş yaşadım. :Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
favori 2014'te yarı final görmeyi başarmıştım
favori 2015' te ise en azından yine ilk 8 içinde yer almışım kendi adıma güzel 2 etkinlik geçirdim :A:A:A

tebrikler sevgili hemşerim ;););) @sürgünüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel bir etkinlik oldu. Geçen sezon etkinlik esnasında Kaybolmuştum ve bu sezon etkinlik döneminde burada aktif olmamın meyvesini yedim hem de geçen sezonu azda olsa telafi ettik.:D

Bana oy veren ve destekleyen herkese bir kez daha sevgiler saygılar, teşekkürler. En favori olan @sürgünüm 'ede tebrikler.:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzel bir etkinlik oldu. Geçen sezon etkinlik esnasında Kaybolmuştum ve bu sezon etkinlik döneminde burada aktif olmamın meyvesini yedim hem de geçen sezonu azda olsa telafi ettik.:D

Bana oy veren ve destekleyen herkese bir kez daha sevgiler saygılar, teşekkürler. En favori olan @sürgünüm 'ede tebrikler.:X
sanada tebrikler :A:A:A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@sürgünüm Tebrik ederim seni. :Z Çok sevindim senin adına. :D
@sokak sanati Sana da tebrikler bence 2.olmakta çok iyi bir şey senin adında hep yazılacak bundan sonra. :D

Bende 5.olmuşum. :D Çeyrek Finale gelmek benim açımdan çok güzel. En favori 2015 benim için çok iyi geçti gerçekten. Bu yarışmada bu yıl ciddi yükseliş yaşadım. :Z:Z
favori 2014'te yarı final görmeyi başarmıştım
favori 2015' te ise en azından yine ilk 8 içinde yer almışım kendi adıma güzel 2 etkinlik geçirdim :A:A:A

tebrikler sevgili hemşerim ;););) @sürgünüm
Teşekkür ederim. Bu oylamalarda ilk 16'ya kalmak bile önemli başarı size de tebrikler. Zamanla daha da yükseleceğinizden şüphem yok. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
@sokak sanati başta olmak üzere herkesi tebrik ederim, ben de ilk senemde iyi bir performans çıkarmışım. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Forumda üye olduğum 24 Eylül 2012'den bugüne kadar çok yol kat ettim. 3 yıl boyunca elimden geldiğince gerek konu, gerekse yorumlarımla, katkı sağlayabildiysem ne mutlu bana. Kimseyi kırmamaya, incitmemeye çalıştım, olduğu kadar artık. Bana bu süreçte destek verenlere (Abim, bacım, hacım, panpa, brom. vs :) ) çok teşekkür ederim.

Finalde çok sevdiğim arkadaşım @sokak sanati ile yarıştığım için de çok mutlu oldum. O da centilmenliği ve nezaketiyle ayrı bir güzellik kattı yarışa. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrikler @sürgünüm , yüzlerce ismi eleyerek kazanmak büyük başarı. Tebrik ederim. :)

Yanlış anlaşılma olmasın ama benim gönlüm @sokak sanati ndan yanaydı. O kazansaydı ayrı bir mutlu olacaktım çünkü bu konuda çok şey paylaştık kendisiyle. Bazılarının olumsuz düşüncelerine rağmen olumlu düşünebilen ve kötü konuşmayan birisi kendisi. Tabi buraya kadar gelmesi bile çok büyük başarı, gönlümüzün birincisi derler ya ha işte tam anlamıyla o oldu. :)

Bu arada finale çıkan iki isimde hak etmiştir, açtıkları konularıyla, yazdıkları mesajlarıyla. Bir arkadaşın geçipte 25 oy alıp birinciliği 3-4 oyla kaçıran Umut'a hak etmiyor demesi çok büyük yanlış. O arkadaş seni de eledi, unutma. İki isimde kaç kişiyi eleyerek gelmiş buraya sonuçta.

Neyse çok konuştum. :D Geçen sezon 3. turun sonunda elenmiştim, bu sezon çeyrek finale kadar yükselmişim. Benim için büyük başarı bu. Tüm arkadaşları da tebrik ederim. :X

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Tebrikler her ikinize de. Finalde sürgünüm'ün kazanması daha olası bir ihtimalmiş zaten önceki kazananlara bakınca. :D Daha ciddi üyeler kazanmış yani. sokak sanati'nden en favori üye mi olurmuş.ss :ppp:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sevdiğim 2 isim kalmıştı final'e.
@sürgünüm tebrikler dostum. Gerçekten haketdin bunu. Sevindim senin adına. :X

@sokak sanati seni de tebrik ederim beybi, çok iyi geldin bence. Forumda baya seviliyorsun anti-Taylor'cu. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler her ikinize de. Finalde sürgünüm'ün kazanması daha olası bir ihtimalmiş zaten önceki kazananlara bakınca. :D Daha ciddi üyeler kazanmış yani. sokak sanati'nden en favori üye mi olurmuş.ss :ppp:

Forumun huzur, neşe eğlence kaynağıyım.:bhr: