En Büyük "Kurtlar Vadisi" Yarışması | 3.Konuk: kvp

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Orkestra müzik çalar, Fks14 podyüma gelir!

Hoşgeldiniz, hoşgeldiniz efendim! Teşekkürler ediyorum! Yine ekran karşısında bizleri seyrettiğiniz için teşekkür ediyoruz!

Efendim tekrardan hoşgeldiniz, ekran başındaki sevgili seyircilerimiz, ve stüdyodaki seyircilerimiz sizler de programımıza hoşgeldiniz. FavoriForumum ekranlarından, En Büyük Kurtlar Vadisi programından herkese selamlar ve saygılar.

Saygıdeğer izleyicilerimiz, programımıza bir kaç hafta ara vermiştik ama şu an yine çok güzel bir şekilde karşınızdayız.

Stüdyodaki seyirciler alkışlamaya başlar.

Bu akşam size çok güzel bir sürprizimiz de olacak. Neyse efendim, ben bu akşam ki konuğumuzu müsadenizle çağırmak istiyorum. Efendim karşınızda kvp!

Stüdyoda alkış kıyameti yaşanır.

Fks14: Hoşgeldin kvp, sefalar getirdin.
kvp: Hoşbulduk hoşbulduk. Yani inanırmısınız Fks14 Bey, bu programın tanıtımlarını televizyonda izlediğimizde burada yarışacağım aklımın ucundan bile geçmemişti.
Fks14: Bir çok yarışmacı adaydan bunu duyuyoruz, her şey kısmet.
kvp: Aynen öyle.
Fks14: Hazırsan ilk soruyu alalım.
kvp: Hazırım!
Fks14: O halde ilk soruyu alıyoruz. Evet ilk sorumuz gelsin.

1. Polat Alemdar'ı seslendiren Umut Tabak Polat Alemdar'ı kaçıncı sezondan beri seslendirmektedir?

a.)2
b.)3
c.)4
d.)1

kvp: A diyorum.
Fks14: A diyor. Doğru cevap!

2. Polat Alemdar, Mehmet Karahanlı'nın Kriptex'inin bulunduğu kasayı ne ile açmıştır?

a.)Karahanlı'nın tesbihi
b.)Kılıcın bıçağı
c.)Nergiz'in muskası
d.)Karahanlı'nın yüzüğü

kvp: B şıkkı.
Fks14: Evet B diyor.. Ancak cevap yanlış! Doğru cevap D olacaktı!
kvp: Heyecandan olsa gerek..
Fks14: Olur öyle. Morelimizi bozmuyoruz ve üçüncü soruya geçiş yapıyoruz.

3.Polat'ın ofisinde Polat'ı sırtından bıçaklayan "Adem" adındaki genci Polat'ın yanına kim yerleştirmiştir?

a.)Hakan
b.)Muro
c.)Cevat
d.)Zaza

kvp: A cevap.
Fks14: Doğru! Tebrikler. Reji kısa bir reklam arasına girmemizi söylüyor, efendim kısa bir reklam arası..

4. Abdülhey diziye ilk dahil olduğunda Polat ile bir parkta tanışmıştı. O parkta Polat kiminle konuşuyordu?

a.)Safiye
b.)Aslan Bey
c.)Elif
d.)Hikmet

Fks14: Evet cevabını bekliyoruz..
kvp: C diyorum.
Fks14: Tebrikler, doğru cevap!

5. Kurtlar Vadisi'nin efsane müziği "Cendere" ilk kez hangi sahnede çalmıştır?

a.)Kumarhane baskını
b.)Cerrahpaşalı Halit'in Nesrin' çocuklarnıpompalı tüfeğin önüne bağladığı sahne.
c.)Aslan Bey'in öldüğü sahne
d.)Çakır öldükten sonra Polat'ın Testere ile konuştuğu sahnede

kvp: B şıkkı diyorum. Son kararım.
Fks14: B diyor, son karar diyor ve doğru cevabı veriyoooooor!

Telefoon.gif

Sayın izleyiciler ve stüdyoda bulunan değerli seyirciler, program başında size bir sürprizimiz olacağını duyurmuştuk. Ve sürpriz bir telefon bağlantısı var.

Fks14: Gürkan Bey!
Gürkan Uygur: Alo..
Fks14: Gürkan Bey, iyi günler.
Gürkan Uygur: Merhabalar merhabalar.
Fks14: Öncelikle bizi kırmayıp yayına bağlandığınız için teşekkür ederiz.
Gürkan Uygur: Rica ederim. Böyle kaliteli ve yıllar boyunca büyük hayranlar elde etmiş bir dizinin bir programını yaptığınız için asıl ben teşekkür ederim.

Stüdyodaki seyirciler alkışlar.

Fks14: Çok teşekkür ederiz. Gürkan Bey nasılsınız? "Muhteşem Yüzyıl" setindesiniz sanırım.
Gürkan Uygur: Aynen öyle. Yeni başladı benim yer alacağım bölümün çekimleri. Heyecanlıyız, güzel bir karakter. Umarız izleyiciler de çok beğenir.
Fks14: Hayırlı uğurlu olsun.
Gürkan Uygur: Teşekkür ederim.
Fks14: Gürkan Bey, sizin kvp'ye bir sorunuz var değil mi.. Altıncı soruyu siz soracaksınız..
Gürkan Uygur: Aynen öyle olacak. Hazırsanız soruyorum.
kvp: Hazırım Gürkan abi, sor!
Gürkan Uygur: Soruyorum o halde..

6. Kriptex'in anahtarı Kılıç'ın bıçağı idi. Ondan önce Polat Alemdar Kriptex'in şifresini nereden bulmuştur?

a.)Ömer Babaların evindeki odasında
b.)Nergiz Karahanlı'nın Muskasının içnide
c.)Elif'in evinde
d.)Suriye'de uyandığı odada.

kvp: B diyorum Gürkan abi!
Gürkan Uygur: B şıkkı.. B şıkkı doğruuu!
Fks14: Süper! Gürkan Bey yayına bağlandığınız için çok teşekkür ederiz. Size sette bol başarılar diliyoruz.
Gürkan Uygur: Ben teşekkür ederim. İyi yayınlar...!
Fks14: Efendim bir reklam arası..

Fks14: Efendim tekrardan merhaba. Yedinci sorumuza geçiyoruz.

7. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 185. Bölümünde Kara Abdülhey ve diğerleri Poyraz'ı kıstırdığı sahnede Poyraz yanındaki adamın kolundan tutup ve bileğini büküp ne için azarlamıştır?

a.)Poyraz'a ihanet ettiği için
b.)Poyraz'ı unutup evlendiği için
c.)Kolundaki dövmeyi sildirdiği için
d.)Dediği şekilde kamufle olmadığı için

kvp: Joker hakkımı kullanmak istiyorum.
Fks14: Evet joker hakkını kullanmak istiyor kvp, geriye 2 şık kalıyor. c ve d!
kvp: C diyorum!
Fks14: Doğru cevap, tebrikler!

8.)Polat Alemdar'ın, Elif'in kaza yaptıktan sonra yattığı hastaneye girmesi için Polat'ın adamları kılık değiştirip Polat Alemdar'ı hastaneye sokmuştu. Kadın kılığına giren kişi Polat'ın hangi adamıydı?

a.)Pürmüz
b.)nevzat
c.)Eren
d.)Erhan

kvp: D!
Fks14: D doğru cevap!! Son iki soru!

9.)Muro'nun adalarından olan Yıldırım nasıl ölmüştür?

a.)Yanarak
b.)Denizde boğularak
c.)Patlayarak
d.)Vurularak

Fks14: Cevabını bekliyoruz..
kvp: A diyorum, son kararım.
Fks14: A cevabı... DOĞRU! Son soru artık!

10.) Nizamettin Güvenç'in tapınakçılarla görüştüğü ayakkabı temizleyicisinde çalışan 2 ayakkabı temizleyicisinin bedensel özürleri nelerdir?

a.) Sağır-Dilsiz
b.) Kör-Sağır
c.)Felç-dilsiz
d.)Felç-kör

kvp: Bu da A cevap!
Fks14: Veee doğru cevap!

Stüdyoda alkış kıyameti..

Fks14: Efendim kvp 10 sorudan 9'unu bildi ve çok başarılı bir performans sergiledi. Sayın seyirciler, bir "En Büyük Kurtlar Vadisi" programın daha sonuna geldik. Bizi bugün izleyen herkese bolca sevgiler ve saygılarımızla.. Haftaya yepyeni ve sürpriz bir konuğumuzla tekrardan sizlerle olacağız. Kendinize iyi bakın, sevdiklerinize iyi bakın, sizi sevenlere iyi bakın.. Allahaısmarladık efendim!

nPEVS0blOyMby6nUbVZVMOdN.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
2.soruda hata var adam doğru seneneği söylemiş zaten benim sana yolladığım cevapta da b diyo

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
üstelik 6.soruda 2.sorunun cevab ı var :kiki: 6. Kriptex'in anahtarı Kılıç'ın bıçağı idi. Ondan önce Polat Alemdar Kriptex'in şifresini nereden bulmuştur?

yani 10 da 10 yapmışsın tek kelimeyle helal olsun ben 10 da 10 yapamazdım tebrikler aga @kvp

- - - Ekleme - - -

orayı düzelt @Fks14

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
öncelikle @kvp aga tebrik ederim iyi yarışmışsın ama sorular yine kolay olmuş @takas

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
2.soruda doğru yani 10 da 10 :D
fks14 eleştirilerin olacak reklamlar çok fazla abartmışsın gerek yok o kadar reklama ve memati röportajına da hiç gerek yoktu

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

kripteks den bahsediyoruz aga kripteksi kılıçın bıçağıyla açtı

- - - Ekleme - - -

ben sana bikaç soru ondan aldım dedim ve yanlışlıkları düzelttim buraya yazmana gerek yok

Senin de bu programın sunucusu olarak böyle rencide etmene gerek yok herkesin ortasında. Özel mesaj var takas :)

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610

kripteks den bahsediyoruz aga kripteksi kılıçın bıçağıyla açtı

- - - Ekleme - - -

ben sana bikaç soru ondan aldım dedim ve yanlışlıkları düzelttim buraya yazmana gerek yok

ama soruda kasadaki kriptexi soruyo iyi bak

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
la ben soruyu yanlış anlamışım kripteksin bulunduğu kasayı yüzükle açtı kripteksi kılıçın bıçakla pardon yanlışlık yok