En İyi Teknik Direktör | Fav10 - Futbolun Enleri (2019-2020 Sezonu)

En iyi teknik direktör sizce hangisi?

• Bülent Korkmaz | Konyaspor

Oy: 0 0.0%
  • Marius Sumudica | Gaziantep FK

• İlhan Palut | Göztepe

• Ersun Yanal | Fenerbahçe

• Diğer (Lütfen Yorumlarda Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10-Futbol-Enler.jpg

Fav10 - Futbolun Enleri' etkinliği ile Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonu için enlerini seçiyoruz. Etkinlik kapsamında Spor Toto Süper Lig'in 2019-2020 sezonunu baz alarak tam 10 mevkide en iyileri ve buna ek olarak en iyi teknik direktörü, sizlerin oyları ile belirleyeceğiz.

Tercihinizi ankette yer alan futbolculardan yana kullanabilirsiniz, veya 'diğer' seçeneğini işaretleyerek yorum kısmında hangi futbolcuyu bu sezonun en iyisi olarak gördüğünüzü söyleyebilirsiniz. Diğer seçeneğini işaretlediği halde, yorumlarda herhangi bir isim belirtmezseniz, oyunuz geçersiz sayılacak.

En yüksek oyu alanlar, "Fav10 Yılın 11'i"nde yer almaya hak kazanacaktır.

Geçtiğimiz Yılın Kazananları: Fav10 - Futbolun Enleri (2018-2019 Sezonu)

Anketle ilgili önemli not: Yalnızca bir seçeneğe oy kullanabilirsiniz, verdiğiniz oyu değiştirme şansınız yoktur. Anket süresi 6 (altı) gündür.

Bu kategoride 'en iyi teknik direktör' belirlenecektir.

• Beğendim
Reactions: Bully and eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu kategori biraz gereksiz mi olmuş ne :A zaten şampiyon olan takımın teknik direktörü en iyisi değil midir? Okan Buruk diyorum tabii ki de :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yaaaa abi şu oylamalarda Allah aşkına objektif olun ya. Fatih Terim ne yaptı da senenin teknik direktörü diyorsunuz gelmiş geçmiş anketi değil bu sezonluk bir anket

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fatih Terim'e hangi kafayla verdiniz :A Okan hocam büyük iş başardı. Ancak ümidimizi kesmişken ölü kadroyla bizi 3. yapan Sergen Yalçın'a verdim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tabii ki son 35 maçın hiçbirini kazanamayan Fatih hoca. :A

Rıza Çalımbay dedim. Sivasspor'dan bu sezon kimse böylesine bir performans beklemiyordu. Son dönemde biraz batırmış olsa da sezonun en büyük sürprizini yapan takımın başındaydı, kendi yıldızlarını yarattı.

Okan Buruk da başarılıydı elbet. Fakat elinde ligin en oturmuş takımı vardı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tabii ki son 35 maçın hiçbirini kazanamayan Fatih hoca. :A

Rıza Çalımbay dedim. Sivasspor'dan bu sezon kimse böylesine bir performans beklemiyordu. Son dönemde biraz batırmış olsa da sezonun en büyük sürprizini yapan takımın başındaydı, kendi yıldızlarını yarattı.

Okan Buruk da başarılıydı elbet. Fakat elinde ligin en oturmuş takımı vardı.
Ben de ondan dolayı Okan hocaya vermedim. Bana göre de biz ölüydük Sergen diriltti bizi. Piyasa değeri olarak en iyi kadro imparatordaydı ama sonuç 6.lık :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Rıza Çalımbay ile Sivasspor inanılmaz başladı ancak sonunu getiremediler bence, o yüzden ondan yana oy kullanamadım.

Fatih Terim çok kötü başladı, değişiklik yapma konusunda çok geç kaldı ancak her şeye rağmen pandemi olmasa şampiyon olabilirdik. Pandemi sonrası performansımız ise felaket, tabii ki sakatlıkların etkisi büyük ama bu kadar da kötü olmamalıydı. Çok severim ama elbette bu performansına oy veremem.

Sergen Yalçın çok kötü bir takım aldı, ona rağmen ligi üçüncü sırada bitirdi ve Şampiyonlar Ligi biletini almayı başardı. Bana göre sezonun en iyi performanslarından ancak...

Bir takımı şampiyon yapabilmek eldeki tüm imkanlara rağmen zor bir şey, üstelik yalnızca lig performansı olarak değil Avrupa‘da da dişe dokunur tek performansı yine/yalnızca Başakşehir gösterdi. Bu yüzden Okan Buruk dedim...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Rıza Çalımbay ile Sivasspor inanılmaz başladı ancak sonunu getiremediler bence, o yüzden ondan yana oy kullanamadım.

Fatih Terim çok kötü başladı, değişiklik yapma konusunda çok geç kaldı ancak her şeye rağmen pandemi olmasa şampiyon olabilirdik. Pandemi sonrası performansımız ise felaket, tabii ki sakatlıkların etkisi büyük ama bu kadar da kötü olmamalıydı. Çok severim ama elbette bu performansına oy veremem.

Sergen Yalçın çok kötü bir takım aldı, ona rağmen ligi üçüncü sırada bitirdi ve Şampiyonlar Ligi biletini almayı başardı. Bana göre sezonun en iyi performanslarından ancak...

Bir takımı şampiyon yapabilmek eldeki tüm imkanlara rağmen zor bir şey, üstelik yalnızca lig performansı olarak değil Avrupa‘da da dişe dokunur tek performansı yine/yalnızca Başakşehir gösterdi. Bu yüzden Okan Buruk dedim...
Okan Buruk'un bir numarası yok aslında... Tamamen Abdullah Avcı'nın kurduğu üstün kadronun üzerine çöktü. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com