En İyi Orta Saha | Fav10 - Futbolun Enleri (2018-2019 Sezonu)

En iyi orta saha sizce hangisi?

• Abdülkadir Ömür

• Yusuf Yazıcı

• Edin Visca

• Adem Ljajic

• Eljif Elmas

• Badou Ndiaye

• İrfan Can Kahveci

• Shinji Kagawa

• Dorukhan Toköz

• Miha Zajc

• Younes Belhanda

• Fernando

• Jailson

• Mathieu Valbuena

• Ogenyi Onazi

• Bernard Mensah

• Abdülkadir Parmak

• Jose Sosa

• Ryan Donk

• Diğer (Yorumlarda Belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fav10-Futbol-Enler.jpg

'Fav10 - Futbolun Enleri' etkinliği ile Spor Toto Süper Lig'in 2018-2019 sezonu için enlerini seçiyoruz. Etkinlik kapsamında Spor Toto Süper Lig'in 2018-2019 sezonunu baz alarak en iyi kaleciyi, en iyi defansı, en iyi orta sahayı, en iyi forveti ve en iyi teknik direktörü seçeceğiz.

Tercihinizi ankette yer alan futbolculardan yana kullanabilirsiniz, veya 'diğer' seçeneğini işaretleyerek yorum kısmında hangi futbolcuyu bu sezonun en iyisi olarak gördüğünüzü söyleyebilirsiniz.

Anketle ilgili önemli not: Yalnızca bir seçeneğe oy kullanabilirsiniz, verdiğiniz oyu değiştirme şansınız yoktur.

Bu kategoride 'en iyi orta saha' belirlenecektir.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Abdülkadir’in gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum. Listede başı çeken 4 isim var: Yusuf, Adem Lariç, Visca ve Belhanda.

Belhanda’nın şampiyonluğa katkısı ortada, orta sahadaki önemi ortada. Şampiyonluğa katkı sağlayan direkt diğerlerinden bir adım öne çıkar, ayakta kalan güçlüdür sonuçta.

Fakat Belhanda yerine kim olsaydı Galatasaray’daki o etkisini aratmaz, aksine daha çok katkı verirdi sorusuna yani kimle takas edilse gözü kapalı kabul ederdik sorusuna verebileceğimiz tek cevap Visca olduğu için ve sezon boyunca takımını zirvede tuttuğu için bu ankette Visca diyorum.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Geldiği günden beri sürekli eleştirilen ancak iki senedir takımın şampiyon olmasında büyük rol oynayan, varlığı yakan yokluğu yok eden Younes Belhanda diyorum. Adam sakatlık ve cezalı olarak kaç maç geçirmesine rağmen 22'ye muazzam katkı sağladı.

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Edin Visca dedim. Başakşehir, o olmadığı zaman performans olarak ciddi düşüş yaşıyor. Takımın üst sıralarda olmasının en büyük sebeplerinden birisi, yıllardır da süregelen bir istikrarı var. Tüm bunları üst üste koyduğumuz zaman ön plana çıkan isim otomatikman Visca oluyor.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
Trabzonspor adaylarının abartıldığı kadar iyi oyuncular olduğunu düşünmüyorum. Kulüp şişirmesiyle isimleri sürekli medyada dolaşıyor.

Eljif, İrfan Can ve Valbuena arasında kaldım. Hem genç, hem de bu sezon kendisini ciddi anlamda geliştirdiği için Elmas'ı seçtim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Net Edin Visca. Sadece bu mevkinin değil sezonun oyuncusu...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Jose Sosa demek istiyorum ama Edin Visca'nın da hakkını yiyemem.

Abdülkadir’in gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum. Listede başı çeken 4 isim var: Yusuf, Adem Lariç, Visca ve Belhanda.

Belhanda’nın şampiyonluğa katkısı ortada, orta sahadaki önemi ortada. Şampiyonluğa katkı sağlayan direkt diğerlerinden bir adım öne çıkar, ayakta kalan güçlüdür sonuçta.

Fakat Belhanda yerine kim olsaydı Galatasaray’daki o etkisini aratmaz, aksine daha çok katkı verirdi sorusuna yani kimle takas edilse gözü kapalı kabul ederdik sorusuna verebileceğimiz tek cevap Visca olduğu için ve sezon boyunca takımını zirvede tuttuğu için bu ankette Visca diyorum.

Abartıldığı dediğin adamın saydığın dört ismin ikisinden daha fazla katkı vermiş olması. :)
Trabzonspor adaylarının abartıldığı kadar iyi oyuncular olduğunu düşünmüyorum. Kulüp şişirmesiyle isimleri sürekli medyada dolaşıyor.

Eljif, İrfan Can ve Valbuena arasında kaldım. Hem genç, hem de bu sezon kendisini ciddi anlamda geliştirdiği için Elmas'ı seçtim :A
Bizim topçularımızı abartılmış deyip her gün birine yazılan Elmas'ı örnek vermen ne kadar hoş. :)

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Edin Visca dedim. Başakşehir, o olmadığı zaman performans olarak ciddi düşüş yaşıyor. Takımın üst sıralarda olmasının en büyük sebeplerinden birisi, yıllardır da süregelen bir istikrarı var. Tüm bunları üst üste koyduğumuz zaman ön plana çıkan isim otomatikman Visca oluyor.
Net Edin Visca. Sadece bu mevkinin değil sezonun oyuncusu...
Gizli Başakşehir destekçileri ortaya çıkmış.. @DarkLegenD

Kralım Younes Belhanda'ya oy vermeyenleri hain ilan ediyorum :A

7dU.jpeg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai