En İyi Cover Hangisi? | Ofra Haza - Im Nin Alu

En iyi cover hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    12

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hazır almıştım başka konudan sonlara ekleme yaptım olmayanları sen kesin varsındır diye dikkat etmemişim. :(
O halde etiket listeni ben yokken hazırladığını, o yüzden unutulduğumu varsayıyorum canım. :A

Şarkıları dinler oyumu kullanırım bir ara. :A

• Harika
Reactions: xBUGRAx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hazır almıştım başka konudan sonlara ekleme yaptım olmayanları sen kesin varsındır diye dikkat etmemişim. :(
O halde etiket listeni ben yokken hazırladığını, o yüzden unutulduğumu varsayıyorum canım. :A

Şarkıları dinler oyumu kullanırım bir ara. :A
Alma @Dosi'nin ahını çıkar aheste aheste. :A
@xBUGRAx 'nin benim etkinliğimi "çalması" yetmezmiş gibi gidip etkinlikte ki etiketide araklamis :A neyseki bir kereliğine mahsus yoksa telif hakkı isterdim :A
@Bully gelme bu oyuna. hazır etiket listesinde ortalarda isim silmeyi, sonlara isim eklemeyi akıl ediyorsa, listede kim var kim yok diye bakmış olmalı ki alt sıradakiler eklenmiş. Seni resmen es geçmiş :eek:. aklımdasın, haftaya devam edeceğim etkinliğe seni ekleyeceğim.

@Aserat çok içlenmemiştim ama evet gerçekten ahımı alanların işleri rast gitmiyor :A eskiden uzun vadede iş bozulurdu ama şimdi yakın zamanda da oluyor :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx 'nin benim etkinliğimi "çalması" yetmezmiş gibi gidip etkinlikte ki etiketide araklamis :A neyseki bir kereliğine mahsus yoksa telif hakkı isterdim :A
@Bully gelme bu oyuna. hazır etiket listesinde ortalarda isim silmeyi, sonlara isim eklemeyi akıl ediyorsa, listede kim var kim yok diye bakmış olmalı ki alt sıradakiler eklenmiş. Seni resmen es geçmiş :eek:. aklımdasın, haftaya devam edeceğim etkinliğe seni ekleyeceğim.

@Aserat çok içlenmemiştim ama evet gerçekten ahımı alanların işleri rast gitmiyor :A eskiden uzun vadede iş bozulurdu ana şimdi yakın zamanda da oluyor :A

:F Olaysın valla. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Öyle canım ikisi de müzik etkinliği diye ordan alayım dedim. :A Çıkardım ilgilenmeyenleri ama daha da çıkarmam gerekenler varmış dönen olmadı. :A Keşke sadece @Bully i etiketleseydim o tek başına yetti. :bhr: :A
ben dinleyince oylarim. MS laflari dönmüş. 2016 zamanları Zerin Özer ile heveslenmistim kısmet olmamıştı :A Tecrübesiz biriydim. Ozamanlar tek amacım ilk hafta elenmemekti :A ilk ve son yarışmacı geçmişimde Deniz'in oyuncu etkinliğiydi ve kazanmistim finalde Bully ile karşılaşıp. Zirvede bıraktım :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061

@Aserat çok içlenmemiştim ama evet gerçekten ahımı alanların işleri rast gitmiyor :A eskiden uzun vadede iş bozulurdu ama şimdi yakın zamanda da oluyor :A
İçimin yağları eridi. :Z İçine Lemkin kaçan @xBUGRAx'e haddini bildirmişsin. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Dosi