En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bizim geliş amacımız zamanının en iyi hapishane dizisini göstermek ve o duyguyu insanlara işleyebilmek. Sabahattin Ali'nin anısına ve Sinop Cezaevi'nde yaşananlara binaen...

evet onlardan birini seçecek

Bizim geliş amacımız zamanının en iyi hapishane dizisini göstermek ve o duyguyu insanlara işleyebilmek. Sabahattin Ali'nin anısına ve Sinop Cezaevi'nde yaşananlara binaen...
seçti bile marul yine şaşırtmadı benim aklımda 3 tane varidi geniş aileyi seçtyim forumda seviliyi diye kalan ikisini oylama başlayınca paylaşırım

@pompy demen lazım o jeneriğe ne dosisi

seçti bile marul yine şaşırtmadı benim aklımda 3 tane varidi geniş aileyi seçtyim forumda seviliyi diye kalan ikisini oylama başlayınca paylaşırım

@pompy demen lazım o jeneriğe ne dosisi
Hayat Bilgisi'nin jeneriği o kadar da iyi değildi.

@pompy senin için yarışacağım bu hafta.

Asi efsanesi ile gelen yok. Efsane yok bence hatta.

vadiyi Çigdem seç dedi. Bir istanbul masali nasil ?

Ben izlemedim o diziyi. Asi severim. İlk sezonu Cemal ağası efsaneydi.
Cidden tuba seven çok forumda. Billy turkuaz mrt-06 İsviçreli bla bla bla baya var. Seçse elenmez. Bende tam veririm tablo böyle olursa.

@Bully @denizz19 @mrt-06 @EFE UYSAL @xemrexxx @vadikızı oylama basladı.
ilk oy geldi bile

sizde erkenden cikarin aradan. Ben sizlerin puanini ilk tabloya ayarliyorum cunku sizin daha kisa sureniz var oylama icin.
baş ağrısı yine kendini gösterdi.
biraz dinleneyim sonra @EFE UYSAL in istegiyle 7. ve 8. hafta degerlendirmesi yaparim. Daha bildirimlerimin hepsinede dalmadim

görüşürüz