En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ezel kabul olmuyorsa Aşk-ı Memnu da kabul olmasın, ya ikisi ya da hiçbiri. :)
Ezeli kesinlikle liste dışında bıraktım.
@xemrexxx yi tam anladıysam oda istemiyor Aşk-ı Memnu'yu ve ozaman onuda liste dışında bırakacağız.
İleriki zamanda açıklamasını yapacağım Böyle bir hamle yapmamın bazı sebepleri var :)

@EFE UYSAL @denizz19 @vadikizi @mrt-06 Aşk-ı Memnu'da seçilmeyecek :)

Son düzenleme:
Ezeli kesinlikle liste dışında bıraktım.
@xemrexxx yi tam anladıysam oda istemiyor Aşk-ı Memnu'yu ve ozaman onuda liste dışında bırakacağız.
İleriki zamanda açıklamasını yapacağım Böyle bir hamle yapmamın bazı sebepleri var :)

@EFE UYSAL @denizz19 @vadikizi @mrt-06 Aşk-ı Memnu'da seçilmeyecek :)
etiketin olmamış herzamanki gibi :)

@bully sana noluyor aşk-ı memnu ile gelecek olana niye çelme taktın :) tüm bunları bir kenara yazıyorum sende yarışıyorsun burda değilmi ? :)

etiketin olmamış herzamanki gibi :)

@Bully sana noluyor aşk-ı memnu ile gelecek olana niye çelme taktın :) tüm bunları bir kenara yazıyorum sende yarışıyorsun burda değilmi ? :)
Ezel yarışmıyorsa Aşk-ı Memnu da yarışmasın, Ezel efsane de Aşk-ı Memnu değil mi, bu diziye hakaret olur resmen bu açıdan da düşün :A

Ezel yarışmıyorsa Aşk-ı Memnu da yarışmasın, Ezel efsane de Aşk-ı Memnu değil mi, bu diziye hakaret olur resmen bu açıdan da düşün :A
ilk sen paylastin herkes kayip :D hangisini alirdin?

tabi bak o bakımdan hiç şeeetmemiştim evet ezel özelde aşk-ı memnu özel değilmi hem ezelden dah özel benim açımdan :) bak burdan gözüme girdin senin puanı bir yukarı çekeyim:)

@Bully iki mesajini alintiladim :)
bide messengere bak :)

ilk sen paylastin herkes kayip :D hangisini alirdin?
Söylemem :A

Zaten ben rahat seçim yapacağım zaman sınırlamalar gelir, rakiplerin olduğu zaman en güçlü jenerikli diziye izin verilir (yabancı), bu ne kadersizliktir arkadaş :A

Söylemem :A

Zaten ben rahat seçim yapacağım zaman sınırlamalar gelir, rakiplerin olduğu zaman en güçlü jenerikli diziye izin verilir (yabancı), bu ne kadersizliktir arkadaş :A
Bakalim şansizmisin yabanci jenerik zamani yoksa tam tersi bazi dizileri kaptirmak iyimi oldu :)

Herkes komediye kaçmiş :A
@denizz19 sende dram ile.gelip acaba Garip gibi bir sonucmu alacaksin ?
@mrt-06 bakalim ne sececek.
Tahminim var aslinda :) sene tutuyormu suan hatirlamiyorum

Bakalim şansizmisin yabanci jenerik zamani yoksa tam tersi bazi dizileri kaptirmak iyimi oldu :)

Herkes komediye kaçmiş :A
@denizz19 sende dram ile.gelip acaba Garip gibi bir sonucmu alacaksin ?
@mrt-06 bakalim ne sececek.
Tahminim var aslinda :) sene tutuyormu suan hatirlamiyorum
ayol totalin dibi @mrt-06 ne mi seçecek profil resmini görmüyon mu onun:A

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,723
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94