En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
birde düşünüyormusun kız eğer bunun dısında jenerik seçersen suratına tükürür 1 puanı zevkle veririm nickinide değiştirtiririm

herkes 1 verir zaten bir ayağı çukurda

@xemrexxx beğenmekle yetinme fikrini söyle be 😡

Bence kabul etmemek haksızlık olur sonuçta bu formatın temeli hızlı seçmek Ezel'i de hızlı seçen kazanır, Aşkı Memnu'yu da.

Bence kabul etmemek haksızlık olur sonuçta bu formatın temeli hızlı seçmek Ezel'i de hızlı seçen kazanır, Aşkı Memnu'yu da.
Ezel'i kesinlikle kabul etmeyeceğim. 3 kişi elenecek ve rekabetin olsun istiyorum

kuralları yarışmacılara hatırlattın büyük ihtimal
yoksa biz jürilerde eksik okuma kural dışı hareket kesinlikle olmaz
yarismacilara tabikide
sonra jüriler diye başlık koydum, sizi kapsamiyor

pek cevap gelmedigi icin Ask-i Memnu secilebilir.
1 saat 13 dakika son

yarismacilara tabikide
sonra jüriler diye başlık koydum, sizi kapsamiyor
yarışmacılar saf tabi her an hata yapmaları mümkün arada bir süpürgenle dürtüklemen şart

kim neyle geliyor bişey belli olmadımı olduysa hemen kalaylayalım

yarışmacılar saf tabi her an hata yapmaları mümkün arada bir süpürgenle dürtüklemen şart

kim neyle geliyor bişey belli olmadımı olduysa hemen kalaylayalım
1 saat sonra belli olur

yanliş yazim gelmis sende alntilamissin
sildim onu

aşk-ı memnu yu yine @xemrexxx topacı kapar yine @vadikızı gidip kötü bişeyle gelir aha şuraya yazıyorum kız kaplumbağa gibi o seçene kadar millet 50 kilometre mesafe açıyor
kendisi zaten belki bulunmayacak. bana seceneklerini sundu. digerleri gelmezse onlardan birini ayarlayacagiz bakalim

sende gidip bir daradevill bulursun artık vadiye
haha yok ya onun listesindekilerden biri olacak. 6 tane siraladi. Digerlerinin secmedigi ilk listesinde hangisiyse onu alacazda @Çiğdem- kizı tehdit etti kurtlar vadisiyle gel dedi

haha yok ya onun listesindekilerden biri olacak. 6 tane siraladi. Digerlerinin secmedigi ilk listesinde hangisiyse onu alacazda @Çiğdem- kizı tehdit etti kurtlar vadisiyle gel dedi
vadiyle gelirse muhteşem olur
son sıraya kimi atacağım diye kara kara düşünmem o zaman

vadiyle gelirse muhteşem olur
son sıraya kimi atacağım diye kara kara düşünmem o zaman
zaten 1 ayağı çukurda. ilk elenenimiz belli olur

Çigdemde kurtlarla gelmezse 1 basacam dedi