En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
birde düşünüyormusun kız eğer bunun dısında jenerik seçersen suratına tükürür 1 puanı zevkle veririm nickinide değiştirtiririm :A :A :A
herkes 1 verir zaten bir ayağı çukurda:A

@xemrexxx beğenmekle yetinme fikrini söyle be 😡

@mrt-06 @vadikızı @Bully @xemrexxx @denizz19 @EFE UYSAL Ben Ezeli kabul etmeyecegimi yazdim cunku Yildizlar yarisiyorda hayrani olduklari icin tam puan veren olan jürilerin hepsi bizim kadroda var. Benim sormak istedigim Aşk-ı Memnu'yudami kabul etmesem ? sizin fikrinize göre karar vecegim. 6 kişisiniz ve 3-3 olursa son karar benim :A
Bence kabul etmemek haksızlık olur sonuçta bu formatın temeli hızlı seçmek Ezel'i de hızlı seçen kazanır, Aşkı Memnu'yu da. :D

Bence kabul etmemek haksızlık olur sonuçta bu formatın temeli hızlı seçmek Ezel'i de hızlı seçen kazanır, Aşkı Memnu'yu da. :D
Ezel'i kesinlikle kabul etmeyeceğim. 3 kişi elenecek ve rekabetin olsun istiyorum :)

kuralları yarışmacılara hatırlattın büyük ihtimal:) yoksa biz jürilerde eksik okuma kural dışı hareket kesinlikle olmaz :)
yarismacilara tabikide :A sonra jüriler diye başlık koydum, sizi kapsamiyor :D

pek cevap gelmedigi icin Ask-i Memnu secilebilir.
1 saat 13 dakika son

yarismacilara tabikide :A sonra jüriler diye başlık koydum, sizi kapsamiyor :D
yarışmacılar saf tabi her an hata yapmaları mümkün arada bir süpürgenle dürtüklemen şart :)
kim neyle geliyor bişey belli olmadımı olduysa hemen kalaylayalım :)

yarışmacılar saf tabi her an hata yapmaları mümkün arada bir süpürgenle dürtüklemen şart :)
kim neyle geliyor bişey belli olmadımı olduysa hemen kalaylayalım :)
1 saat sonra belli olur :D

yanliş yazim gelmis sende alntilamissin :A sildim onu

aşk-ı memnu yu yine @xemrexxx topacı kapar yine @vadikızı gidip kötü bişeyle gelir aha şuraya yazıyorum kız kaplumbağa gibi o seçene kadar millet 50 kilometre mesafe açıyor :)
kendisi zaten belki bulunmayacak. bana seceneklerini sundu. digerleri gelmezse onlardan birini ayarlayacagiz bakalim :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,723
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94