En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Ne sınamaymış arkadaş

Ya ben seni yalnız bırakır mıyım hiç, elensem de yarışmacıymışım gibi katkı veririm tabii ki
Baştan desene be
Seni eletmemeye gayret ederim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bugün @vadikizi yok yeni kurbanın Atacanmi?
burda olsada olmasada farketmez sonuçta batırmış yani onca jenerik dururken gidip pompy den gelmesi direk beni şutlayın demekten başka bişey değil

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
burda olsada olmasada farketmez sonuçta batırmış yani onca jenerik dururken gidip pompy den gelmesi direk beni şutlayın demekten başka bişey değil
Kıyasıya bir mücadele var. Hata yapan elenecek. 3 kişide az değil

Beklediğin cevapları hemen vermeyi sevmiyorum biliyorsun

Zaten dostunsam seni yalnız bırakmayacağımı bilmen lazım
Gicikligini unutmuştum evet keyiflendim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Lider pozisyonunda değil

Sana olan kinini puanlara yansıtmış. bu hafta özel yetki kullan dedim istemedi. Kullansaydi elenme şansın 98% olacaktı
Shrek ve Vikings'e iyi verdiğini düşünüyorum da Çocuklar Duymasın'ı bilemiyorum, bekleyip göreceğiz artık

Özel yetki kullansaydı elenme şansım %98 olacaktı, ne demek şimdi bu anlayamadım

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Shrek ve Vikings'e iyi verdiğini düşünüyorum da Çocuklar Duymasın'ı bilemiyorum, bekleyip göreceğiz artık

Özel yetki kullansaydı elenme şansım %98 olacaktı, ne demek şimdi bu anlayamadım
Yani sana kötü verdi ve özel yetkiyle sana 1 diğer hepsine 6 verse elenme ihtimalini yüksek çünkü 4 kişi puanları çok yakın tek bir kişi kendini garantiye almış gibi ama tabiki ilk puan tablolarına göre ve bu hafta herkes tam puan ve 1 almış. Farklı oylama oluyor 2000 lerde

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Hep jüri kötü zaten, bi kere de hakkımı vermedin
oylamam hep adil olmuştur ama sen hep kötülerle gelip jüriye adaletsizlik yapıyorsun göz kulak ve ruhsal sağlığımız bozuluyor aslında senin hiç bir yarışmada yarışmaman lazım

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
oylamam hep adil olmuştur ama sen hep kötülerle gelip jüriye adaletsizlik yapıyorsun göz kulak ve ruhsal sağlığımız bozuluyor aslında senin hiç bir yarışmada yarışmaman lazım
buna puanın kaç olurdu? Beğendiğin bayan da var. Keşke bunu seçtirseydim vadikızına, bununla gelene 6 verip diğer herkese 2-1 verirdim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Bully @xemrexxx @EFE UYSAL bugün oylamanın son günü. Zaten kimse garantide değil -10 kesin elenmenize sebep olacak bir puan

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,282
Puanı
460
@Dosi Gelecek sezon seçimler sana gitsin, sen yine isim vermeden at, böyle daha heyecanlı oluyor. Ama bu sefer de aynı seçimi yapan kişiler arasında tartışma çıkar.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Dosi Gelecek sezon seçimler sana gitsin, sen yine isim vermeden at, böyle daha heyecanlı oluyor. Ama bu sefer de aynı seçimi yapan kişiler arasında tartışma çıkar.

öyle bir şey aklıma gelmedi değil ama sonra düşündüm bana inanmazlar kim önce yolladı diye
ve illaki kapalı kapılar ardında döner birşeyler ama başka bir konsept düşünebilirim aktifliğim devam ederse yazdan sonra
aaa şimdi yazarken birşeyler geldi aklıma
Yarışmamı bi bitireyim yine hızlı konseptli birsey düşünebilirim belki 2-3 bölümlük
@mrt-06 @Bully bana ilham gelirse kime danışılacak? program tarzında birşey olabilir

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully @xemrexxx @EFE UYSAL bugün oylamanın son günü. Zaten kimse garantide değil -10 kesin elenmenize sebep olacak bir puan
Yarın gelecek oyları kabul etmeyecek misin

Geçen nerden danıştıysan yine ordan danışırsın işte