En Çok İz Bırakan Sinema Filmini Arıyoruz???

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Inception
StarWars (Seriyi 123456 olarak izlersen efsaneeeeeee)
X-Men serisi de sırasıyla izlenirse o da çok güzel (@Çiğdem @Harunnn60 )

Şimdilik aklıma gelenler
@The_Erinch Sen gerekenleri alırsın z atende Tobeyli Örümcek Adamı unutma sakın gelmiş geçmiş en iyi süperkahraman serisi :Z:Z:Z @Harunnn60 @Bully @serhatt @mrt-06 @xemrexxx @MasacRE @MEnes @Turkuazz
spider-man.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sinir kısmını bilmiyordum :eek: bak sen şuna :eek:
Ben de diyorum hayret bu filmleri okadar seviyorsa neden aylık film etkinliğimizde önermedi şu zamana kadar :eek: @Tolstoyevski
Listesine iki kere yazacak kadar çok sevdiği La La Land filminin konusunu atayım da bak orada yazdıklarına bir incele :A

O mesajı editlememişim orada öyle kalmış. :A Normalde filme sinemadan çıktığım gibi yorum yaptığım için anlık duygu yoğunluğu sebebiyle 10 vermiştim ama sonradan 9'a düşürmüştüm puanımı. :A

@Tolstoyevski yoldaşımız ise normalde 7 civarı bir puan vermişti ama filmin overrated olduğu iddiaları sebebiyle ve herkesin çok beğenip yüksek puanlar vermesi sebebiyle klasik TOLS'luğunu yapıp puanını düşürmüştü. :A Hatta o sene onun sevdiği bir filme verilen çok düşük puanların bunda da etkisi olmuştu... :A Benim beğeni attığım puan 3 değil 7 civarı bir puandı yani. :A
Godfather (I, II, III)
Matrix (1, 2, 3 ve hatta çıkmamış 4. film)
The Irishman
Melancholia

:A

Benim yerime @Dosi atmış ama gerçekten bu moda düştüm geçmiş ifşası yapılınca, kötü oldu bu.. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060