Spor Emre Belözoğlu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sinan Gümüş rotasyon oyuncusu bile olamaz.
Olur, Galatasaray'da olmuşluğu da var. Galatasaray'ın 17/18'deki şampiyonluğunda deplasmanda Alanyaspor'a son dakikalarda gol atan Sinan Gümüş'ün payı büyük o gol olmasa şampiyon olamıyordu o sene GS. Sinan geçen yıl Antalyaspor'da 10 maçta 5 gol. Süper Lig ne ki Sinan rotasyon oyuncusu bile olamıyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Olur, Galatasaray'da olmuşluğu da var. Galatasaray'ın 17/18'deki şampiyonluğunda deplasmanda Alanyaspor'a son dakikalarda gol atan Sinan Gümüş'ün payı büyük o gol olmasa şampiyon olamıyordu o sene GS. Sinan geçen yıl Antalyaspor'da 10 maçta 5 gol. Süper Lig ne ki Sinan rotasyon oyuncusu bile olamıyor.
Antalyaspor'un yedeği olabilir, ona bir şey demem.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Katılıyorum ama İrfan transferini ben mantıksız bulmuyorum halen. Tolga iyi yedekliyordu orayı bence ama çok sık sakatlık yaşaması gönderilmesinde etkili olmuş olabilir. Fenerbahçe çok istediğinden İrfan'ı, Başakşehir'den öyle bir talep gelince mecbur verdiler. Kalsa Tolga bence de iyi olurdu.

Eleştirilerde insanlar çok popülist davranıyorlar. Tolga neden gitti diye eleştirmek yerine Sinan Gümüş neden transfer edildi diyen daha fazla. Sinan, Alanya ve Erzurum maçlarının kilit adamı, 6 puanda direkt katkısı var. Zaten genelde sonradan oyuna sokup katkı beklediğin biri. Abartmıyorum yapılan transferlerin yarısından daha iyi transfer ama işte garibana sallamak çok daha kolay insanlar için.
İrfan Can transferi kesinlikle mantıksız değil zaten, Ozan'ın sezon sonu gitmesi kesin gibi duruyor sırf bu yüzden bile oldukça mantıklı bir hamle. Aykut Kocaman'ın istediği söyleniyor Tolga'yı, muhtemelen o yüzden sorun çıkarmadı Emre ve Fenerbahçe cephesi ama dediğim gibi takımın en kilit ismi Gustavo, bu yüzden ucuz yollu dahi olsa birisi transfer edilmeliydi alternatifi olarak. Ciddi bir transfer hatası bu bana kalırsa...

Bu her zaman böyledir maalesef, özellikle transfer söz konusu olduğunda tüm takım taraftarları popülist davranırlar. Hatta sadece taraftarlar olarak sınırlamamak lazım, yorumcular da böyle. Sinan ilk geldiğinde eleştirilebilir bir transferdi ama güncel durumunu eleştirmek çok yersiz, istediğin katkıyı almışsın netice itibariyle ve maliyetsiz bir oyuncu...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gün gelecek Fenerbahçe ile ilişkin sıfırlanacak çakma Fenerli.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Gelmiş geçmiş en kaliteli futbol oynayan 3-4 türk futbolcudan biri. Süresiz sakatlıklar en üst düzeyde kariyeri olmasına izin vermedi.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aykut Kocaman'a şişe fırlatıp soyunma odasında tek olsalar ağız burun girecek, Rıdvan Dilmen'e sen kimsin lan Rıdvan diyecek, Ersun Yanal'ı 2 kez yiyecek kadar sorunlu bir tiptir.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Galatasaraylılar tarafından nefret edilen şimdi de Fenerbahçeliler tarafından nefret edilmeye başlanan sportif direktör. Ülkenin en sevilmeyen adamı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Galatasaraylılar tarafından nefret edilen şimdi de Fenerbahçeliler tarafından nefret edilmeye başlanan sportif direktör. Ülkenin en sevilmeyen adamı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Daha yaşı genç. Hayat bu belli olmaz tekrardan Galatasaray ile yolu kesişir inşallah orayla kimyası daha iyi tutar.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
EdHkeQNXYAAfNWO.jpg

Galatasaray'ın 96-00 UEFA Kupası jenerasyonun altın çocuklarındandır ve Fatih Terim'in asi evlatlarından biridir. Nereye giderse gitsin Galatasaraylı kimliği asla tam olarak peşini bırakmamış, bırakamamıştır. İçerdedir...

Hagi vs Alex kıyaslamasındaki görüşü ise çok nettir:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2019-2020 sezonunda son haftalarda takımı Avrupa potasına sokamadı bu sezon da şampiyon yapamadı. Teknik direktörlüğünden çok başarılı olacak diyordum 2-3 sene önce. Bizim Fatih Terim'imiz olur diyordum ama hem aptal hem de hain çıktı. Ersun hocayı 2.kez sırtından vurdu ve üstüne sıfır deneyimle fantezi yapıp takımın başına geçti. Sezon sonu rezil olur büyük ihtimalle.
Hayalim Fatih Terim'le arasının eskisi gibi olması. Sonuçta Arda Fatih arası bu kadar kötüyken Fatih hoca Arda'yı affetti ve takıma kazandırdı. İnşallah aynısını Emre'ye de yapar. Emre'yi 1-2 sene yardımcı hoca yapsın yanına. Hocalığı bırakınca da Emre çok sevdiği Galatasaray'da hocalık yapabilir.

1617918657906.jpeg

2022-2023 Galatasaray teknik direktörü Emre Belözoğlu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2019-2020 sezonunda son haftalarda takımı Avrupa potasına sokamadı bu sezon da şampiyon yapamadı. Teknik direktörlüğünden çok başarılı olacak diyordum 2-3 sene önce. Bizim Fatih Terim'imiz olur diyordum ama hem aptal hem de hain çıktı. Ersun hocayı 2.kez sırtından vurdu ve üstüne sıfır deneyimle fantezi yapıp takımın başına geçti. Sezon sonu rezil olur büyük ihtimalle.
Hayalim Fatih Terim'le arasının eskisi gibi olması. Sonuçta Arda Fatih arası bu kadar kötüyken Fatih hoca Arda'yı affetti ve takıma kazandırdı. İnşallah aynısını Emre'ye de yapar. Emre'yi 1-2 sene yardımcı hoca yapsın yanına. Hocalığı bırakınca da Emre çok sevdiği Galatasaray'da hocalık yapabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 101345

2022-2023 Galatasaray teknik direktörü Emre Belözoğlu
Böyle olumsuz yorumlar feneri etkiler sosyal medyadan uzak durması lazım

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe formasıyla yaşadığı 2 şampiyonlukta figüran bile olmayan sözde efsane özde Galatasaray'ın eski yıldızı.
2010-2011 Mehmet Topuz>Emre Belözoğlu
2013-2014 Emenike>Emre Belözoğlu

• Olmamış
Reactions: S.G.A.T.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Buradan şampiyon yapamaz da neymiş yaparsa devam etmeliymiş :A Neymiş 2. olsa bile başarıymış.

Bu sezon beleş sezonu Erol Bulut kararıyla veren kendisi şampiyonluk giderse de en büyük suçlu yine kendisi olacak. Aynı zamanda geldiği fikstür çoooook kolay bir fikstürdü. Erol Bulut'a Ts, Gs, Bjk maçlarını yaptırdı kendisine kolay fikstürü aldı :A Zaten Erol Bulut da ligin ilk yarısında bu fikstürde gelene geçene 3 ata ata gidiyordu :A

Fenerbahçe tarihinin en sinsi ismi.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Buradan şampiyon yapamaz da neymiş yaparsa devam etmeliymiş :A Neymiş 2. olsa bile başarıymış.

Bu sezon beleş sezonu Erol Bulut kararıyla veren kendisi şampiyonluk giderse de en büyük suçlu yine kendisi olacak. Aynı zamanda geldiği fikstür çoooook kolay bir fikstürdü. Erol Bulut'a Ts, Gs, Bjk maçlarını yaptırdı kendisine kolay fikstürü aldı :A Zaten Erol Bulut da ligin ilk yarısında bu fikstürde gelene geçene 3 ata ata gidiyordu :A

Fenerbahçe tarihinin en sinsi ismi.
Fikstür yorumuna kadar katılıyorum ama sonrasına katılmıyorum. Çok kolay bir fikstüre gelmedi. Gaziantep/Başak maçları vardı, önümüzde Alanya maçı var, Sivas maçı var, Hikmet Karaman ile çıkışa geçmiş Ankaragücü maçı var. Genel olarak düşme potasındaki takımlarla maçlar var ve sezonun sonunda bu takımlarla oynamak kolay değildir, Fenerbahçe genelde şampiyonluğu bu maçlarda kaybetmiştir zaten. Beşiktaş'ın fikstürü daha zor ama bizim fikstür de çok kolay değil. Ayrıca Erol Bulut lig sonuncusu takıma içeride maç verdi. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fikstür yorumuna kadar katılıyorum ama sonrasına katılmıyorum. Çok kolay bir fikstüre gelmedi. Gaziantep/Başak maçları vardı, önümüzde Alanya maçı var, Sivas maçı var, Hikmet Karaman ile çıkışa geçmiş Ankaragücü maçı var. Genel olarak düşme potasındaki takımlarla maçlar var ve sezonun sonunda bu takımlarla oynamak kolay değildir, Fenerbahçe genelde şampiyonluğu bu maçlarda kaybetmiştir zaten. Beşiktaş'ın fikstürü daha zor ama bizim fikstür de çok kolay değil. Ayrıca Erol Bulut lig sonuncusu takıma içeride maç verdi. :A
Kasımpaşa Başakşehiri yenerse Kasımpaşa rahatlar @HeisenBerg

• Beğendim