Spor Emre Belözoğlu

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Adam bitik Başakşehir'i aldı tamamen değiştirdi 4'te 4 yaptı ama bir grup Fenerli'ye kalsa çöp, liyakatsiz falan filan. Okaka için de sakın almayalım diyorlardı adam gol kralı olacak. Valla bunlar ne derse tersini yapacaksın. Ali Koç bunların dediklerinin tersini yapsın başarı garanti. Mesela aynı grup Vitor kovulmalı diyor ya gider bugün hocayla 5 yıl imzalarım.
Olm ne Vitormuş lan :A
Emre evet iyi başladı ama önemli olan süreklilik göstermesi.

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Stajını Başakşehir'de yapmakta olan ama 10 maçlık bir Fenerbahçe tecrübesi olan futbolcu. Stajını başarıyla bitirirse eğer, muhtemelen yakın gelecekte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacaktır.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İki sezondur yokuş aşağı giden ve enkaz haline gelmiş Başakşehir’i Karagümrük mağlubiyeti sonrası teslim almış ve o enkaza dönmüş takımdaki ilk 5 maçının tamamını kazanarak bitik takımı yeniden diritip şampiyonluk potasına doğru yaklaştırmış isimdir.

Cidden şaka maka maç fazlasıyla bile olsa Başakşehir’in şu an 4. sırada olması takdire şayan. Aykut Kocaman döneminde herhalde küme düşer bu sezon diyorduk, 5 haftada nereden nereye…

FB’deki performansı da kötü değildir. 10 maçta 7 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Kariyerine yeni adım atmış bir teknik direktör adına o kadar da kötü değildi ve eğer FB’nin başında kalsaydı bu sezon çok farklı bir durum söz konusu olabilirdi şu andan. @HeisenBerg ’e o konuda katılıyorum.

D107E452-B310-4020-AB30-D192F79F4864.jpeg

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg and Dosi

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İki sezondur yokuş aşağı giden ve enkaz haline gelmiş Başakşehir’i Karagümrük mağlubiyeti sonrası teslim almış ve o enkaza dönmüş takımdaki ilk 5 maçının tamamını kazanarak bitik takımı yeniden diritip şampiyonluk potasına doğru yaklaştırmış isimdir.

Cidden şaka maka maç fazlasıyla bile olsa Başakşehir’in şu an 4. sırada olması takdire şayan. Aykut Kocaman döneminde herhalde küme düşer bu sezon diyorduk, 5 haftada nereden nereye…

FB’deki performansı da kötü değildir. 10 maçta 7 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Kariyerine yeni adım atmış bir teknik direktör adına o kadar da kötü değildi ve eğer FB’nin başında kalsaydı bu sezon çok farklı bir durum söz konusu olabilirdi şu andan. @HeisenBerg ’e o konuda katılıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 111436
7 galibiyet de o galibiyetlerin çoğu şans eseri. Ben Başakcityle de bir süre sonra ciddi düşüş yaşayacağını düşünüyorum.
Ama gönül ister ki onu tekrar boğazın öbür yakasında yani gerçek yuvasında görmek...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
7 galibiyet de o galibiyetlerin çoğu şans eseri. Ben Başakcityle de bir süre sonra ciddi düşüş yaşayacağını düşünüyorum.
Ama gönül ister ki onu tekrar boğazın öbür yakasında yani gerçek yuvasında görmek...
Terim'den sonra koltuğun şu anda en doğal adayı Okan Buruk, ama bana kalırsa Mancini kalitesinde bir isim gelmeli Terim'den sonra. Mancini, cidden son 10 senede bu ülkeye gelmiş en iyi yabancı hoca olabilir. O dönem transfer meseleleri yüzünden yollarımız ayrılmıştı...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Terim'den sonra koltuğun şu anda en doğal adayı Okan Buruk, ama bana kalırsa Mancini kalitesinde bir isim gelmeli Terim'den sonra. Mancini, cidden son 10 senede bu ülkeye gelmiş en iyi yabancı hoca olabilir. O dönem transfer meseleleri yüzünden yollarımız ayrılmıştı...
O gruptan Fatih Terim çıkaramazdı mesela o kadar diyim. Kendi takımı değildi doğal olarak sezon başı idman da yaptıramadı. Yoksa Mancini ve Ersun hocam kalsa 14-15 çok çekişmeli olurdu.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Liyakat, cv cart curt tayfaya acımıyor valla. Biz söyledik bunları... Adam mental açıdan bitik Fener'i şampiyon olabilecek pozisyona getirmişti. Hiç şaşırmıyorum güncel performansına. Başak bence ilk üçte bitirir bu sezonu.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Liyakat, cv cart curt tayfaya acımıyor valla. Biz söyledik bunları... Adam mental açıdan bitik Fener'i şampiyon olabilecek pozisyona getirmişti. Hiç şaşırmıyorum güncel performansına. Başak bence ilk üçte bitirir bu sezonu.
Ilk defa bir sivas maçını bilcem gibi düşünüyorum

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Gs da mı???

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre anladık kardeşim Hagi Alex'ten daha iyi futbolcu niye her TV gördüğünde papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorsun? Üstüne bir de Hagi Türkiye'ye gelmiş en iyisi diye abartıyorsun. Ulan 6 ay önce getirdiğin Mesut zaten Hagi'den iyi. Carlos'u falan saymıyorum bile.
İnşallah günün birinde ait olduğun yuvaya dönersin. Bizim saf taraftar sana efsane çekiyor ya beni üzen nokta o.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Emre anladık kardeşim Hagi Alex'ten daha iyi futbolcu niye her TV gördüğünde papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorsun? Üstüne bir de Hagi Türkiye'ye gelmiş en iyisi diye abartıyorsun. Ulan 6 ay önce getirdiğin Mesut zaten Hagi'den iyi. Carlos'u falan saymıyorum bile.
İnşallah günün birinde ait olduğun yuvaya dönersin. Bizim saf taraftar sana efsane çekiyor ya beni üzen nokta o.
İkisinin türü farklı adam onunla Avrupa kupası aldıyla oyüzden

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Adam gerçekleri söylemiş. Hagi gerçeğini yok sayanlarla futbol tartışmam bile, Türkiye'ye gelmiş geçmiş en başarılı futbolcudur Hagi. En kariyerli demiyorum, en etki eden, başarılı isimdir kendisi. Konu tartışmaya kapalı.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Türkiye'de en etki eden demiyor ki Türkiye'ye gelmiş en iyi futbolcu diyor.
O manada diyordur ama, kariyer başka şey sonuçta kariyerden söz edecek olsak Etoo alayını tokatlar ama TR'de etkisi o kadar da büyük olmadı yaştan dolayı biraz da :A