Emrah Başsan Galatasaray'da!

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
emrah_bassan_0.jpg

Yeni sezon öncesi kadrosunu Serdar Aziz ile güçlendiren Galatasaray, Antalyaspor'da forma giyen Emrah Başsan'ı renklerine bağladı.

Antalyaspor ile sözleşmesi sona eren 24 yaşındaki futbolcuya 3 yıl için 1 milyon 350 bin euro garanti para verilecek. Lig ve UEFA maçlarında ise her galibiyete 9 bin, beraberliğe 3 bin euro prim alacak.

Genç oyuncu geçtiğimiz sezon lig maçlarında 20 maçta 5 gol atıp 1 asist vermişti.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
giphy.gif

Allah belanı versin Tursunnn :T
La Hamit'e garanti 1.6m euro garanti, Sabri'ye 1.25m euro garanti.. Bunlar Galatasaray'ın parasını sokakta mı buldular da böyle savuruyorlar. Kafayı yedim ya. Yabancı sınırı yok sen 32, 33 yaşındaki çöp adamlara bu parayı hangi kafayla veriyosun? Bu fikri kim bulduysa, kim uyguladıysa, kim onayladıysa Allah belasını versin. Şu arefe günü bana bela okuttular o kadar lanet herifler bunlar. Ne güzel sözleşmeleri bitmiş defet ya gönder kulüpten kurtulalım. Git altyapıdan gençleri al kadroya alternatif diye daha iyi. Biz bu yaz daha çook ya sabır çekeceğiz belli.

Emrah Başsan içinse bilmiyorum izlemedim pek. Ama genç potansiyelli yabancı oyuncular bulsalar çok daha iyi olurdu. Hele Bruma'yı yollayıp Yasin ve bu oynayacaksa başlarım öyle işe yani.

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
La Hamit'e garanti 1.6m euro garanti, Sabri'ye 1.25m euro garanti.. Bunlar Galatasaray'ın parasını sokakta mı buldular da böyle savuruyorlar. Kafayı yedim ya. Yabancı sınırı yok sen 32, 33 yaşındaki çöp adamlara bu parayı hangi kafayla veriyosun? Bu fikri kim bulduysa, kim uyguladıysa, kim onayladıysa Allah belasını versin. Şu arefe günü bana bela okuttular o kadar lanet herifler bunlar. Ne güzel sözleşmeleri bitmiş defet ya gönder kulüpten kurtulalım. Git altyapıdan gençleri al kadroya alternatif diye daha iyi. Biz bu yaz daha çook ya sabır çekeceğiz belli.

Emrah Başsan içinse bilmiyorum izlemedim pek. Ama genç potansiyelli yabancı oyuncular bulsalar çok daha iyi olurdu. Hele Bruma'yı yollayıp Yasin ve bu oynayacaksa başlarım öyle işe yani.
O sözleşme yenileme olayı tam anlamıyla intihar sebebi. Hamit'in en son ayağına top değidğinde Musul ve Kerkük bizimdi :A Bu leşlere verilecek şansı dediğin gibi altyapıdaki çocuklara versek bizim için daha hayrılı olur. Emrah Başsan faydalı topçu olabilir ama rakipler yıldız getirirken insan ister istemez kıskanıyor :A Ha şu da var belki Emrah onlardan daha faydalı olacak ama bir iki sezon sonra o da yiyici tayfasının müridi olacak, sakatlanacak ama parasını ve primlerini almaya devam edecek. İşte yerli topçuyu bu yüzden sevmiyorum. Yata yata para kazanmanın derdinde.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
O sözleşme yenileme olayı tam anlamıyla intihar sebebi. Hamit'in en son ayağına top değidğinde Musul ve Kerkük bizimdi :A Bu leşlere verilecek şansı dediğin gibi altyapıdaki çocuklara versek bizim için daha hayrılı olur. Emrah Başsan faydalı topçu olabilir ama rakipler yıldız getirirken insan ister istemez kıskanıyor :A Ha şu da var belki Emrah onlardan daha faydalı olacak ama bir iki sezon sonra o da yiyici tayfasının müridi olacak, sakatlanacak ama parasını ve primlerini almaya devam edecek. İşte yerli topçuyu bu yüzden sevmiyorum. Yata yata para kazanmanın derdinde.
Ben yıldız isteme derdini geçtim çoktan. Genç potansiyelli oyuncu bulcaz dediler gidip 32 33 lerin sözleşmesi bitmişken yenilemek benim fıttırmamı sağladı direk. Hadi büyük umutlarla bunların yedek olacağını düşünerek kalan transferler sağlam potansiyelli genç oyunculardan olur inş.

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben yıldız isteme derdini geçtim çoktan. Genç potansiyelli oyuncu bulcaz dediler gidip 32 33 lerin sözleşmesi bitmişken yenilemek benim fıttırmamı sağladı direk. Hadi büyük umutlarla bunların yedek olacağını düşünerek kalan transferler sağlam potansiyelli genç oyunculardan olur inş.
Daha Dursun geçen hafta ''Kadro bolluğu yaşıyoruz önce bunları halledeceğiz'' demişti. Eğer Hamit ve Sabri leşleriyle uzatırsa kendi sözünü çiğnemiş olur :A Gerçi şu zamana kadar kaç kez tükürdüğünü yaladı orası da ayrı bir mevzu :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Daha Dursun geçen hafta ''Kadro bolluğu yaşıyoruz önce bunları halledeceğiz'' demişti. Eğer Hamit ve Sabri leşleriyle uzatırsa kendi sözünü çiğnemiş olur :A Gerçi şu zamana kadar kaç kez tükürdüğünü yaladı orası da ayrı bir mevzu :A
Valla hiç bir tutarlılığı yok bu iki uzatma işleminin neresinden bakarsan bak. Hiç bir mantıklı açıklaması yok olamaz da. Bakalım forvet orta saha işini napıcaklar çok merak ediyorum. Hayır bi de Telles Bruma Dzemaili yollamak istiyolar falan diye haberler okuyorum. Ulan bize ne zaman bizim çöp Türk oyunculardan hayır gelmiş de hala yabancı sınırı yokken yabancı ve potansiyelli genç oyuncuları yollamak istiyorsun. Hakkımızda hayırlısı bu gidişle hiç iyi bir yere varmicaz gibi.

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İyi o zaman sen bilirsin, hemşerim Dursun'dan Umut'la da sözleşme yenilemesini bekliyoruz. Hamit ve Sabri'nin ardından Umut'un başı kel mi? :)
Kulübü iftar çadırına çeviren senin Hemşerin ve avaneleri yargılanacaklar, hesap verecekler :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Sabri ve Hamit ile sözleşmeleri uzatılmış onlar niye konuda yok @Doğu ayrı bir konudamı açıcan onları. :A

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Adamin nasil oynadigini görmeden pek bisey söylemek istemiyorum ama bu yasina kadarda duyulmadigina göre kisitli bir yetenegi var herhalde ? :) ( Insallah kisitli olsada yeteneklidir :A )

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sabriyle sözleşme uzatılması çok doğru ama en az 8-9 transfer şart bu takıma