Elkızı - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,190
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kxodajq.

FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Elkızı'nın ilk tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu, senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini; Sevda Erginci, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz ve Fikret Kuşkan paylaşıyor.

Elkızı, yeni sezonda FOX'ta!

Daha öbür tarafa yorumumu yazmamıştım hangi ara, 20.00'de gelir diyordum. :A

Kanunsuz Topraklar gibi bir fragman beklerdim, maalesef bu tanıtımı hiç beğenemedim her şeyiyle. :( Bu arada beklediğim gibi gelmese bari dram dozu. :A

Tanıtıma bakmadım ama posttaki bambaşka bir dünya kısmına takıldım. :A Her sene en az 20 tane örneğini gördüğümüz klasik ve düşük bütçeli Total dizisi dünyası işte abartmasak mı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
45 saniye sadece ağladı ve bir tane cümle söyledi, muhteşem performansı nasıl çıkardılar buradan. :A Yazık o gökyüzüyle oynamasalarmış beğenirdim, böyle çok kötü gözüküyor.

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Dün yazamadım. :A Fragmanı böyle beklemiyordum Ezo ile ilgili daha farklı bir şey bekliyordum. Ağladığı bir fragman değil de hırslı biri olduğu için o tarz bir şey bekliyordum ama bu da fena olmamış. :A

Fragman Twitter'da çok eleştirilmiş, dalga geçilmiş Twitter’da beğenilmediyse reyting için bu iyi bir şey. :A

Altan Dönmez de beğenmiş bir yönetmen olarak. :A

Dün yazamadım. :A Fragmanı böyle beklemiyordum Ezo ile ilgili daha farklı bir şey bekliyordum. Ağladığı bir fragman değil de hırslı biri olduğu için o tarz bir şey bekliyordum ama bu da fena olmamış. :A

Fragman Twitter'da çok eleştirilmiş, dalga geçilmiş Twitter’da beğenilmediyse reyting için bu iyi bir şey. :A

Altan Dönmez de beğenmiş bir yönetmen olarak. :A

Sen direkt Sedef'in olduğu fragman bekliyordum de bence. :A

SÇK çeken birini ciddiye almaya gerek yok. :A

Sen direkt Sedef'in olduğu fragman bekliyordum de bence. :A

SÇK çeken birini ciddiye almaya gerek yok. :A
Yoo başrol Sevda olduğu için onun yer alacağı bir şey bekliyordum. :A Sedef zaten çekimlere yeni başladı. :A

Her şeyi eleştiren seni de ciddiye almaya gerek yok. :A