mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa ordada şey etmiştik ama şimdi üşendim oraya gitmeye üçüncü bölümü yorumlarken düzenlerim artık :F

Cuma ms sonucu var gündüz 4.bölümü yazmaya çalısırım :A
Sonu bomba bitmişti, nereye bağlayacaklar merak ediyorum ben de :A

Ablam sonunda eş zamanlı dizi izlemeyi başardık :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2x4
Aaaaa inanmıyorum Nadia iyice kendini aştı. :F Ander nasıl Polo'yu affetti anlamıyorum ama en azından suçsuz yere hapis yatan birini kurtardı. Son sahnede Guzman delirdi. Luu ile Smauel git gide ciddileşiyor. Koyun saçlı çocuk da her bölüm Nadia'yı gazladı gazladı sonunda yattılar. :A @Çiğdem

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2x5
Guzman ve Samuel'in aptallığı artık beni delirtiyor. Neden bu kadar kötü davranıyorlar katil değil üstelik o adam. :T: Ayrıca Ander'in Ömer'e anlamsız şekilde kötü davranmasını da anlamıyorum, nedeni ne? Her yaptığı batıyor sanki. Luu bence iyi birisi ve böyle davranılmayı hak etmiyor.. Koyun saçlı muradına erecekti partide ama... :A @Çiğdem

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x5
Guzman ve Samuel'in aptallığı artık beni delirtiyor. Neden bu kadar kötü davranıyorlar katil değil üstelik o adam. :T: Ayrıca Ander'in Ömer'e anlamsız şekilde kötü davranmasını da anlamıyorum, nedeni ne? Her yaptığı batıyor sanki. Luu bence iyi birisi ve böyle davranılmayı hak etmiyor.. Koyun saçlı muradına erecekti partide ama... :A @Çiğdem
2x4
Aaaaa inanmıyorum Nadia iyice kendini aştı. :F Ander nasıl Polo'yu affetti anlamıyorum ama en azından suçsuz yere hapis yatan birini kurtardı. Son sahnede Guzman delirdi. Luu ile Smauel git gide ciddileşiyor. Koyun saçlı çocuk da her bölüm Nadia'yı gazladı gazladı sonunda yattılar. :A @Çiğdem
Bu hafta içi 3 bölüm izlicem hiç vakit bulamadım sen 6 ı izleyip bekle çarşamba gibi halledicem :A :A :A @serhatt @xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu hafta içi 3 bölüm izlicem hiç vakit bulamadım sen 6 ı izleyip bekle çarşamba gibi halledicem :A :A :A @serhatt @xemrexxx
Biraz geç gördüğüm için sezonu bitirdim :A:A

2x6 - 2x7 - 2x8 SF
Çok güzeldi, Guzman'ı sezon finalinde sevebildim sonunda. Çok akıllıca bir plan yapmış Samuel'le. :A Fakat temizlikçi kızın Polo'ya yardım etmesi işleri değiştirdi. Luu da eldeki bulgurdan oldu. :A Sarmaya başladı dizi fakat Ander'in hareketleri çok saçma ve anlamsız. Diziyi tek bozan o..

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
1x1

Çok şükür bugün başlayabildim diziye, düşündüğümden iyi başladık. 55 dakika da rahatça aktı gitti. :A

Dizi Pis Yedili'den çok Kardeşlerim havası verdi. Formaların bu diziden kopyalanma olduğunu biliyordum da okul kısmı ve karakterler direkt copy paste. Her neyse burası direkt okul odaklı olduğundan dolayı çok daha sarıyor. :A Guzmán bari ileride iyi olmasın da diyelim kendi özgün şeyimiz de var.

Nadia'nın yaşadığı baskıdan hala malzeme çıkabilir. Umarım olmuştur da sanmam ya. :A Bu arada dizide herhangi biri dökülse ortalık fena kızışır. :A

Puan kısmında genelde bol keseden açıp pişman olduğum için eli biraz sıkı tutacağım. :A

7.5/10

• Olmamış
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
1x2

Bu gidişle ilk kez bir diziyi doğru düzgün bitirmeyi hedefliyorum, ilk bölüm giriş olduğu için tempo bu kadar yüksek değildi ama burada coşmuşlar. :A

Tam diyoruz Ander ve Omar kötü kötü şeyler mi yapıyor, paat her şey yarıda kesiliyor. :A Yine de bölüm başında olduğundan hemen unutuldu. :A

Samuel'in belgeleri almaya gittiği kısımdan bir Nadia ve Marina'ya yakalanma çıkardı diyecektim ama işi hallediverdi. :A

Bu arada Guzmán-Nadia ve Christian-Carla çıkar gibi geliyor bana umarım çıkar. :bhr: :A

8/10

• Olmamış
Reactions: Emre Ozansoy

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
1x1

Çok şükür bugün başlayabildim diziye, düşündüğümden iyi başladık. 55 dakika da rahatça aktı gitti. :A

Dizi Pis Yedili'den çok Kardeşlerim havası verdi. Formaların bu diziden kopyalanma olduğunu biliyordum da okul kısmı ve karakterler direkt copy paste. Her neyse burası direkt okul odaklı olduğundan dolayı çok daha sarıyor. :A Guzmán bari ileride iyi olmasın da diyelim kendi özgün şeyimiz de var.

Nadia'nın yaşadığı baskıdan hala malzeme çıkabilir. Umarım olmuştur da sanmam ya. :A Bu arada dizide herhangi biri dökülse ortalık fena kızışır. :A

Puan kısmında genelde bol keseden açıp pişman olduğum için eli biraz sıkı tutacağım. :A

7.5/10
Elite'ye Kardeşlerim'e benziyor dedin ya. Ömrü hayatımda daha kötü bir benzetme daha görmedim. :F

• Olmamış
Reactions: slhttnmtl