Elazığ'da 6.8 Büyüklüğünde Deprem! 41 Ölü, 1607 Yaralı Var!

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Biz Trabzon'da hissetmedim ama hissedenler de olmuş. Erzurum'daki arkadaşlarım da epey sallanmış. Yıl oldu 2020 ama hâlâ Elazığlı arkadaşımı arayınca telefonlar çekmiyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu kadar alanda hissediliyorsa HAARP olayına inancım artıyor. Manisa'da olan deprem bile İstanbulda hissediliyorsa:T:
EPENNFVWsAADx5G.jpg
Bilimsel cevabı mutlaka vardır. Saçma sapan şeylere inanmayın.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Haberlere baktıkça geriliyorum..Aklıma hep Kocaeli geliyor... İnşallah ölü sayısı artmaz ama malesef özellikle kırsal ve ilçelerde yıkım var gibi .... Allahım hep daha büyüğünden korusun demek gerekiyor ama deprem ülkesiyiz bu bilinçlede düzen kurmamız lazım burdada devreye devlet girmeli

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
@vadikızı hissettin mi sende abla?

hissettim cnm benim önce anlamadım ben annemle telde kızkardeşimle konuşuyorduk watsapta babaml abim diğer odada deprem oluyor dediler ne oluyor derken kafamı kaldırdım avize sallanıyor ve oturduğum kanepe beşik gibi sallandı:(

• Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Of çok korkunç. İstanbul'daki 5.8 bile neredeyse hiçbir yer yıkılmamasına rağmen çok korkutucuyken orada yaşanan korku ve kaosu hayal bile edemiyorum. Umarım ölü sayısı daha fazla artmaz ve enkaz altındakiler (2'si ağır 225 kişi yaralıymış) de bir an önce kurtarılır. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın. :(

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Hep deprem haberlerinde aynı yorumu yapıyorum forumda. Ben de böyle 7'ye yakın şiddetde bir deprem yaşadım 6-7 yıl önce ve yaşadığım yer depremin merkezine 20 km-den daha yakın mesafede idi.
Hala bugün bile bu yüzden aşırı derecede hassasım ve normal günde bile küçük bir araba geçmesi ile yaşanan sarsıntıda hemen avize sallanıyormu diye korkarak bakarım. Deprem sonrasl tam 1 hafta evimize gidememiştik, çok kötü çok ağır zamanlardı. Orada yaşayanların ne hissetdiğini biliyorum. Allah yardımcıları olsun.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Hep deprem haberlerinde aynı yorumu yapıyorum forumda. Ben de böyle 7'ye yakın şiddetde bir deprem yaşadım 6-7 yıl önce ve yaşadığım yer depremin merkezine 20 km-den daha yakın mesafede idi.
Hala bugün bile bu yüzden aşırı derecede hassasım ve normal günde bile küçük bir araba geçmesi ile yaşanan sarsıntıda hemen avize sallanıyormu diye korkarak bakarım. Deprem sonrasl tam 1 hafta evimize gidememiştik, çok kötü çok ağır zamanlardı. Orada yaşayanların ne hissetdiğini biliyorum. Allah yardımcıları olsun.
Sanırım seni en fazla Kocaelili olarak ben anlarım.

• Beğendim
Reactions: Ahmed

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Elazığ merkezde çok akrabamız var, şükür hepsiyle görüştük ve kötü bir haber almadık. Fakat durum epey kötüymüş, özellikle artçı depremler sebebiyle evde duramıyorlarmış, herkes dışarda sokaklardaymış.

Yarı Elazığlı sayılırım, her yaz da giderim. Son yıllarda büyük kentsel dönüşüm gerçekleşti ve çok gelişen bir şehir oldu tabi eski binalar da aşırı fazlaydı, özellikle eski mahalle diye adlandırılan bölgedeki binalar aşırı eskiydi. Nedir durumları bilmiyorum, umarım fazla etkilenmemiştir.

Büyük geçmiş olsun, Allah yar ve yardımcıları olsun. :(

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Allah beterinden korusun. Çok kötü bir şey deprem. Allah yardımcısı olsun yaralıların. Vefat edenlere de Allah rahmet eylesin. :(

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Ölü sayısı 10u geçmiş rabbim herkesi korusun mekanları cennet olsun
Konusacak çok şey varsa susmak zorundayız maalesef