Ekrandakilerin %97'si Oyuncu Değil

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
Nasılda abartmiş :X Neyse %99 dememiş:F O zaman kendisi neden tv dizisi çekmiyor? En son İstanbul'un Altınları'mıydı neydi öyle bi dizide oynamişti. Neden ayrıldı???
acı gerçek son 2 yılda tutan diziler bakalım çoğunda başrolde oyuncu yok ;:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
acı gerçek son 2 yılda tutan diziler bakalım çoğunda başrolde oyuncu yok ;:)
Oyuncu demek için illa mektepli olmaya gerek yok:) Onca alaylı var mektepliyim diyene taş çıkararır. Alaylı bu mektepliden iyi olmasına rağmen sırf o okulunu okudu diye ona saygı duyar, mektepli ise hala alaylıyı yermeye çalişir.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
Oyuncu demek için illa mektepli olmaya gerek yok:) Onca alaylı var mektepliyim diyene taş çıkararır. Alaylı bu mektepliden iyi olmasına rağmen sırf o okulunu okudu diye ona saygı duyar, mektepli ise hala alaylıyı yermeye çalişir.
alaylıları pat diye oyuncu diye başımıza kakmaya çalışanlar sağolsun ) alaylı dediiğin en az 6-7 sene ekranda kendini gösterecek ki anca oyuncu sıfatı kazansın :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
Laf attiği insanlar maalasef 6-7 senedir ekrandalar:)

çağatay 3 sene afk yarım sene medcezir (b) matematik iflas etti sanırsam:)
sonracıma kıvanç ı bile belli çevreler sekiz rolü ve üstüne kuzey karakteri ile anca oyuncu kabul etti :) bakıyoruz öncesine gümüş-menekşe ile halil+aşk-ı memnu :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
çağatay 3 sene afk yarım sene medcezir (b) matematik iflas etti sanırsam:)
sonracıma kıvanç ı bile belli çevreler sekiz rolü ve üstüne kuzey karakteri ile anca oyuncu kabul etti :) bakıyoruz öncesine gümüş-menekşe ile halil+aşk-ı memnu :)
Belli bir ismi ele almıyordum -ki o da almamiş.
Belli kesimlerin "işte bu oyuncu" dediklerine göre bu insanlar oyuncu oluyorsa Defne hanım nereli? ki %97 gibi uçuk bi rakam vermiş? Bu %97'i Çağatay oluşturmuyor dimi:)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
Belli bir ismi ele almıyordum -ki o da almamiş.
Belli kesimlerin "işte bu oyuncu" dediklerine göre bu insanlar oyuncu oluyorsa Defne hanım nereli? ki %97 gibi uçuk bi rakam vermiş? Bu %97'i Çağatay oluşturmuyor dimi:)
belli kesmi anlamamazılıktan gelme lütfen bu işin ustalarını kastediyorum :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
belli kesmi anlamamazılıktan gelme lütfen bu işin ustalarını kastediyorum :)
Bu işin ustalari dediğin kesim arasında bu kadın kaçıncı? Hadi listene/listeye girdi İstanbul'un Altınlarinda neden Kaynanalar'daki Döndü karakterini tekrarladı? Birde hala cevabımı alamadım %97 Çagatay olmasa gerek dimi?

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
Bu işin ustalari dediğin kesim arasında bu kadın kaçıncı? Hadi listene/listeye girdi İstanbul'un Altınlarinda neden Kaynanalar'daki Döndü karakterini tekrarladı? Birde hala cevabımı alamadım %97 Çagatay olmasa gerek dimi?

kendini tekrarladı mı bilmem 2 dizisini de hatırlamıyorum :) ayrıca çoğu isim kendini tekrarlıyor tekrarlamayanların neredeyse tamamı reyting anlamında düşüyor :)

monacolu

Üye
Reaksiyon puanı
105
Puanı
124
Cok agir bir aciklama olmus, %97 cok fazla, haklilik payi var tabiki ama bu kadar da degil...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence haklılık payı var ama oran abartılı.Zaten başrollerin çoğu best model, miss Tukey, magazinci, gazeteci ve torpilli (umarım patlar bir gün.:A).:F