Ecem Erkek 'Password Türkiye'ye Konuk Oluyor! | Kanal D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,609
Puanı
1,061
669629f968591aced4e89dd4.jpg

Kanal D'nin yarışma programı Password'un yeni konuğu belli oldu.

Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan'ın sunumuyla ekrana gelen programın gelecek hafta yayınlanacak olan 7. bölümüne başarılı oyuncu Ecem Erkek konuk oluyor.

Password, yeni bölümüyle 27 Ağustos Salı 20.00'de Kanal D'de!

su yapim kadar her bolum nokta atisi konuklar cagiran baska bir yarismaya denk gelmedim. varsa da kacirmisimdir.

basladigi ilk bolumden bugune, her bolum cok iyi secimlerle ilerliyorlar. tebrikler .

ayni kivam da devam etmesi dilegiyle.

iyi seyirler.

• Aynen
Reactions: RüzgarGülü
Güzel renkli yarışmacı gelmis. Program güzel formatı da güzel ama TV için uygun olmadığını düşünüyorum. Kalitesi var ama sürekli birkaç kişi etrafında döndüğü için formatı youtube programı olmaya uygun.

• Beğendim
Reactions: Dante
Güzel renkli yarışmacı gelmis. Program güzel formatı da güzel ama TV için uygun olmadığını düşünüyorum. Kalitesi var ama sürekli birkaç kişi etrafında döndüğü için formatı youtube programı olmaya uygun.
bu da bir degerli fikir . goreceli elbette.

programin her bolum girisinde dunya nin cok tutan yarismasi vs lafi geciyor.
tuttugu ulkelerde tv den mi yayinlaniyor fikrim yok, ancak, fikir olarak denemeye deger bir konsepti.

dilerim devam eder. en azindan yaz bitene dek.
@serhatt

saygilar.

• Beğendim
bu da bir degerli fikir . goreceli elbette.

programin her bolum girisinde dunya nin cok tutan yarismasi vs lafi geciyor.
tuttugu ulkelerde tv den mi yayinlaniyor fikrim yok, ancak, fikir olarak denemeye deger bir konsepti.

dilerim devam eder. en azindan yaz bitene dek.
@serhatt

saygilar.
Ben ara sıra bakıyorum eğlenceli her bölüm de izlemeye gerek olmadığı için benim gibi ara sıra izliyorlar genelde reyting ondan düşük ve internetten tekrar izleniyor olabilir. :D

• Güldürdün
Ben ara sıra bakıyorum eğlenceli her bölüm de izlemeye gerek olmadığı için benim gibi ara sıra izliyorlar genelde reyting ondan düşük ve internetten tekrar izleniyor olabilir. :D
yaz sezonu pek tv izlememe durumu da etkilemis olabilir ve veya dedigin gibi yarisma ve bu turler tv disinda daha trend .bilemiyorum, su reyting isinden hic anlamam. gittigi yere kadar izlerim-bu genel bakisimdir tv islerine....
reyting vsye kafa yorarsam izledigimden keyif almam zor olur.

goreceli tabii .

• Beğendim
yaz sezonu pek tv izlememe durumu da etkilemis olabilir ve veya dedigin gibi yarisma ve bu turler tv disinda daha trend .bilemiyorum, su reyting isinden hic anlamam. gittigi yere kadar izlerim-bu genel bakisimdir tv islerine....
reyting vsye kafa yorarsam izledigimden keyif almam zor olur.

goreceli tabii .
Tabiki reyting önemli değil ama sevdiğin dizi program bir bakıyorsun erken final yapıyor şaşırıp kalıyoruz malesef. Kardeş payı geldi aklıma :(

• Üzücü
Tabiki reyting önemli değil ama sevdiğin dizi program bir bakıyorsun erken final yapıyor şaşırıp kalıyoruz malesef. Kardeş payı geldi aklıma :(
forumda tecrubeliler bu konuya daha hakimdir elbette,
sahsen izledigim projenin oyunculari/oyunculuklari ve hikayesi beni dizi de tutsun , erken final olup olmamasi takdir edersen -siradan bir izleyici olan benim elimde bir durum degil :)

yoksa, tabiki erken final yapan veya kiymeti hak ettigi degeri gormeyen nice sevdigim isler vardi.

saygilar.

• Beğendim