Ebru Şahin Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Mehmet Bozdağ'ın dizilerinin başarısı ortadayken risk almamış ve garantiye kaçmış. Ama ben kendisinin normal bir dizide yer almasını beklerdim.
Valla o konuda Mehmet Bozdağ mı Osmanlı tarihi mi bilemiyorum,Celaleddin beklenen ilgiyi göremedi oysa çok emek verilmiş bir proje,diziyi düzenli izliyorum ve Kuruluştan daha kaliteli hem senaryo hem dekor anlamında ama reytingleri ortada.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Valla o konuda Mehmet Bozdağ mı Osmanlı tarihi mi bilemiyorum,Celaleddin beklenen ilgiyi göremedi oysa çok emek verilmiş bir proje,diziyi düzenli izliyorum ve Kuruluştan daha kaliteli hem senaryo hem dekor anlamında ama reytingleri ortada.
Fragmanları etkileyiciydi ama tutmaması şaşırttı beni de. Belki de yanlış tarihte yayınlandı dizi, Eylül ayında yayınlasa ilgi daha çok ilgi görürdü bence.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Fragmanları etkileyiciydi ama tutmaması şaşırttı beni de. Belki de yanlış tarihte yayınlandı dizi, Eylül ayında yayınlasa ilgi daha çok ilgi görürdü bence.
Bence de Özbekistanda 2 sezon bittikten sonra 2022 Ocak aylarında bile başlayabilirdi mayısa kadar yayında kalabilirdi

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy