Ebru Şahin Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,065
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ebru-sahin-kimdir_16_9_1602075017.jpg

Ebru Şahin hangi diziyle ekranlara dönüyor?

Daha önce İstanbullu Gelin ve Yasak Elma gibi dizilerde yer alan, geçtiğimiz aylarda final yapan Hercai dizisi ile yıldızı parlayan genç ve güzel oyuncu Ebru Şahin'in yeni projesi hayranları tarafından merak konusu olmuştu.

Şahin'in son dakika değişikliği olmazsa senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Sedef Nehir Erdem'in kaleme aldığı Destan dizisinin başrolü olacağı öğrenildi.

Erkek başrolü için görüşmeleri devam eden dizi yeni sezonda ATV ekranında izleyici ile buluşacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Zeyno and Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yakışır bence Ebru Şahin, sezonun ses getirecek işlerinden biri olabilir. Hayırlı olsun şimdiden, bakalım erkek başrolü kim olacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,065
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mehmet Bozdağ'ın dizilerinin başarısı ortadayken risk almamış ve garantiye kaçmış. Ama ben kendisinin normal bir dizide yer almasını beklerdim.

Yeni sezonda kanalın iki boş gününden biri olan (şimdilik) cuma yayınlanır diye düşünüyorum. Eğer erkek başrol oyuncusu da iyi bir isim olursa proje tutar.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Mehmet Bozdağ'ın dizilerinin başarısı ortadayken risk almamış ve garantiye kaçmış. Ama ben kendisinin normal bir dizide yer almasını beklerdim.

Yeni sezonda kanalın iki boş gününden biri olan (şimdilik) cuma yayınlanır diye düşünüyorum. Eğer erkek başrol oyuncusu da iyi bir isim olursa proje tutar.
Bence cuma Kalp Yarasi yayinlanir