'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Şok Ayrılık!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yanımda olsan kaçmazdın şuan :A
Ben istemeden gittiğim her konuyu karıştırıyorum, dün forumdan resimler konusunu karıştırıp bastırdım bir arkadaş yönetimden atıldı sonra admin açıklama yaptı, geçen yine normal dizi konusunda karıştırıp kaçmıştım. Bu aralar yürüyen kaos durumundayım, bana bulaşma yanarsın. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,060
Ben istemeden gittiğim her konuyu karıştırıyorum, dün forumdan resimler konusunu karıştırıp bastırdım bir arkadaş yönetimden atıldı sonra admin açıklama yaptı, geçen yine normal dizi konusunda karıştırıp kaçmıştım. Bu aralar yürüyen kaos durumundayım, bana bulaşma yanarsın. :A @Dosi
Başına gelecek var söyliyim :A

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Herkes tarafını belli etti :A
Ben tarafsızım :bhr: eskiden beri sevdiğim bir isim muhabetim olmayan biriyle tartışması olsa dahi ben karışmama taraftarıyım.Hep öyle davrandım. Karışmasam dahi bulaştırıldığım oluyor. Karışsam ortalik yangın yeri olur demek ki :F

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,060
Ben tarafsızım :bhr: eskiden beri sevdiğim bir isim muhabetim olmayan biriyle tartışması olsa dahi ben karışmama taraftarıyım.Hep öyle davrandım. Karışmasam dahi bulaştırıldığım oluyor. Karışsam ortalik yangın yeri olur demek ki :F
Haklısın canım hemen günah keçisi oluyorsun o yüzden uzak dur .ss

• Harika
Reactions: Dosi

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Allah'ım yine kaos çıkmış. @Dosi @Yiğitt @Aserat @serhatt :A :A

58b429dacbbf3433f0e4b557.jpg