Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13. Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bu sahne Hızır'ın alınma sahnesinden daha etkileyici olmuş.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,167
Puanı
1,060
Selamlar herkese
ben bölümü beğenmedim yarısı kadınlarla geçiyor kadın düşmanı değilim olacak
tabii ama bu kadar çok değil ayrıca çakırın iki kadın sevgiside beni sıkmaya başladı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok la sen de hemen yangına körükle gitme. Yayından kaldıralacak kadar düşmez. Her halükarda 6-7 reyting alır. Hem bu düşüşü gören Raci ve Bahadır gerekli hamleyi yapar. Ben de bu yüzden düşsün istiyorum ya. :)
dizide çatışma sahneleri seninde belirttiğin gibi yanı açık şekilde eksikliği görünüyor bu bölümünde tek eksik olan yanıydı replikler süper yanı sabaha kadar konuşsalar dinlerim ama araya çatışma sahneleride serpilmeli şu bölümde 3 ayrı çatışma sahnei olsaydı eğer belkie en iyi bölümümüz derdik böyle güzel repliklerde yazık oluyor çatışma sahnesiz biraz çıplak kalıyor ilerki bölümlerde her bölüm çok değil sağlam 3 çatışma sahnesi yazsalar bölümler daha doyurucu olur raci bey bir düzene sokucaktır illaki o eksikliğide gidericektir:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dizide çatışma sahneleri seninde belirttiğin gibi yanı açık şekilde eksikliği görünüyor bu bölümünde tek eksik olan yanıydı replikler süper yanı sabaha kadar konuşsalar dinlerim ama araya çatışma sahneleride serpilmeli şu bölümde 3 ayrı çatışma sahnei olsaydı eğer belkie en iyi bölümümüz derdik böyle güzel repliklerde yazık oluyor çatışma sahnesiz biraz çıplak kalıyor ilerki bölümlerde her bölüm çok değil sağlam 3 çatışma sahnesi yazsalar bölümler daha doyurucu olur raci bey bir düzene sokucaktır illaki o eksikliğide gidericektir:F
Yazmışlar 14. bölüm fragmanı çok iyi gözüküyor. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dizi hakkında twitter'da tek olumsuz yorum okumadım. Ben bu milletle aynı bölümü mü izledim. Ama gelecek hafta gerçekten muhteşem gözüküyor.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Dizi hakkında twitter'da tek olumsuz yorum okumadım. Ben bu milletle aynı bölümü mü izledim. Ama gelecek hafta gerçekten muhteşem gözüküyor.
Bu bölüm kötü değildi ama çok diyalog vardı izleyici ondan sıkıldı. Ama bir bölüm güzel bir bölüm rutin gitmesi senaryo açısından iyi birşey, böyle yaparak hikayeyi kolay tüketmezler.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu bölüm kötü değildi ama çok diyalog vardı izleyici ondan sıkıldı. Ama bir bölüm güzel bir bölüm rutin gitmesi senaryo açısından iyi birşey, böyle yaparak hikayeyi kolay tüketmezler.
Hacı, diyaloglar güzel olsa bile insan bir süre sonra sıkılıyor. Farkındaysan aksiyonlu bölümler 100 dakika, aksiyonsuz olanlar 130 dakika. Meseleyi anlatabildi miyim. Süresi kısa ve daha hareketli bölümler istiyoruz. Bu dediğimden boş çatışma sahnesi istiyor anlamı çıkarılmasın.

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710

Abi az önce bitirdim diziyi bende senin yorumlari okurken acaba ayni bölümümü izledik diyordum :D
Hakli oldugun yer cok bi kac catisma sahnesi olsa tadindan yenmez di. Nazli'nin kalemini kirdilar. 14.bölüm fragmanin ilyas Mahmut'un kalemini kiriyor büyük ihtimal ile. Meryem'in götürüldügü sahne cok etkiliyiciydi. Eniste ve Ilyas'i o sahnedeki performanslarindan cok begendim :)
Hizir ve Nevzat kapismasi basladi !
Bu Mahmut yüzünden olan Selim ve Hizir'a olacak ...

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Abi az önce bitirdim diziyi bende senin yorumlari okurken acaba ayni bölümümü izledik diyordum :D
Hakli oldugun yer cok bi kac catisma sahnesi olsa tadindan yenmez di. Nazli'nin kalemini kirdilar. 14.bölüm fragmanin ilyas Mahmut'un kalemini kiriyor büyük ihtimal ile. Meryem'in götürüldügü sahne cok etkiliyiciydi. Eniste ve Ilyas'i o sahnedeki performanslarindan cok begendim :)
Hizir ve Nevzat kapismasi basladi !
Bu Mahmut yüzünden olan Selim ve Hizir'a olacak ...
Mahmut, Hızır ve Selim'i düşman edecek. Aklı varsa Mahmut'un intikamını almaya kalkmaz. Yoksa Hızır'ın dediği gibi tek tek geberecekler. Yeni bölüm fragmanında Hızır'ın Nazlı'ya söylediği ''Seni ben bile kurtaramam'' sözü sonunda beklendik hareketlerdi. Nazlı için meryem gibi bir karakter harcanmazdı. Senaristler doğru yolu buldular. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten bakış da senin kuman yüzünden bu hale geldik diyorlardı. Nazlı bence başka birine aşık olabilir her bahsine varım.
Sanırım kuma meselesini çözecekler ben onu anladım o bakışlardan :)
benim aklıma vadiden bir olay geldi settar ve kaınları çok tepki çekmişti ve zülfikar ağa
settara şöyle birşey demişti bu kadınlar konusunu artık hallet kapat gibisinden daha sonra o kadınlar gitmişti diziden :F:F:F

geçen bölüm ilyas'da çakıra bu kadınlar konusunu artık hallet kapat gibiinden konuşma yaptı bence bu nazlı konusu hangi bölüm bilmem ama bu sezon kapanacak 2.sezonda kesinlikle nazlı kalmayacağı kesin gibi görünüyor çakırda fragmanda sonunda nazlıya sırtını çevirmiş zaten devamıda gelir bu sezon geberir bu kadın
:F:F:F