Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
atv'de ekranlara gelen ve Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Kanan Çoban, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimlerin rol aldığı, çocuk denecek yaşta girdiği yer altı dünyasında adaletiyle nam salan Hızır Çakırbeyli'nin devletle ve ailesiyle olan karmaşık ilişkileri ekrana getiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 13. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.​

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle her Salı 20:00'de atv'de!

13. bölüme özel twitter etiketi; İyi seyirler

57ed0874367ef1b455b558dd2cd65869.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dizi son 2 bölümdür özellikle çok üst düzeydi umarım bu bölümde aynı şekilde ilerler
yeni bölüme dakıkalar kala heyecanla bekliyorum :Z:Z:Z

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bunların mafya konuşması da bir bitmedi gitti. Dizi başladığından beri 2 aksiyon sahnesi izleyemedik. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümü kimse izlemiyor mu ya hiç mesaj yok resmen :(
Bunların mafya konuşması da bir bitmedi gitti. Dizi başladığından beri 2 aksiyon sahnesi izleyemedik. :(
ayy vlla bölüm benim adıma çok iyi başladı boş boş adam öldürmektense böyle güzel konuşmalı replikleri ben her zaman tercih ederdim bence hiç boşş konuşma sahnesi olmadan ilerledik şu dakıkaya kadar büyük patronun performansını beğenmeye basladım
:A:A:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy vlla bölüm benim adıma çok iyi başladı boş boş adam öldürmektense böyle güzel konuşmalı replikleri ben her zaman tercih ederdim bence hiç boşş konuşma sahnesi olmadan ilerledik şu dakıkaya kadar büyük patronun performansını beğenmeye basladım
:A:A:A
Boş öldürme sahneleri demiyorum. Acı Hayat'taki gibi olsun yeter. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Boş öldürme sahneleri demiyorum. Acı Hayat'taki gibi olsun yeter. :X
evet ama kenan imirzalıoğlu oynaması gerekiyor öyle olması için :F:F:F

silahlı çatışmaların en azından ilk sezon pek ağırlık verilmicek gibi hissediyorum yani çok vurdulu kırdılı bir senaryo yazılmıyor :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
evet ama kenan imirzalıoğlu oynaması gerekiyor öyle olması için :F:F:F

silahlı çatışmaların en azından ilk sezon pek ağırlık verilmicek gibi hissediyorum yani çok vurdulu kırdılı bir senaryo yazılmıyor :F:F:F
Acı Hayat'ta da sürekli aksiyon falan yoktu. Hatırlacağın üzere Kosavalı ve Kelaynak arada kapışırlardı. Daha sonra Terzi ile kapışmıştı, insan öyle sahneleri seviyor. Deli Yürek'te Miroğlu ile Turgay Atacak sahneleri mesela. O sahnleri hiçbir silahlı sahneye tercih etmem, benim için unutulmazdır. :)

Bana kalsa yazın atarımda bilgisayara çok fena reklam virüsü bulaştı. Dün maça bakamadım kafam attı acil olarak format atmaya karar verdim
Anti Virüs yok mu nasıl reklam virisü bulaşıyor? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Acı Hayat'ta da sürekli aksiyon falan yoktu. Hatırlacağın üzere Kosavalı ve Kelaynak arada kapışırlardı. Daha sonra Terzi ile kapışmıştı, insan öyle sahneleri seviyor. Deli Yürek'te Miroğlu ile Turgay Atacak sahneleri mesela. O sahnleri hiçbir silahlı sahneye tercih etmem, benim için unutulmazdır. :)

haklısın ama öyle olması için üal dışında bir düşman lazım yanı ben ünalla çakırın düşmanlığından daha çok eski vadideki gibi çakırın sürekli birileriyle kapımalarını falan bekliyorum bir düşman karakter bence gerekiyor ayy meala nazlıyı öldürelek girsin diziye çok heyecanlı olur :A:A:A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

Yok bilgisayarı kasıyo diye kullanmıyorum :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
haklısın ama öyle olması için üal dışında bir düşman lazım yanı ben ünalla çakırın düşmanlığından daha çok eski vadideki gibi çakırın sürekli birileriyle kapımalarını falan bekliyorum bir düşman karakter bence gerekiyor ayy meala nazlıyı öldürelek girsin diziye çok heyecanlı olur :A:A:A
Sadece Ünal'la olmuyor, geçen bölümlerde hani bir adam bizimkilere kafa tutmuştu da öldürmüşlerdi. Öyle adamlar lazım.

Şu torpilli Arda Turan'ın kardeşine niye rol vermişler anlamadım gitti. Sesi de abisine ne kadar benziyor. :eek:

Yok bilgisayarı kasıyo diye kullanmıyorum :A
Virüs programsız kullanma. Kasma falan olmuyor format atmayla uğraşmazsın işte.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sadece Ünal'la olmuyor, geçen bölümlerde hani bir adam bizimkilere kafa tutmuştu da öldürmüşlerdi. Öyle adamlar lazım.

Şu torpilli Arda Turan'ın kardeşine niye rol vermişler anlamadım gitti. Sesi de abisine ne kadar benziyor. :eek:

Virüs programsız kullanma. Kasma falan olmuyor format atmayla uğraşmazsın işte.
ayy hiç sorma ben o koca kafalı tipsiz ardamıdır nedir nefret ediyorum kendisinden kardeşinin burda olduğunu duyuncada haliyle yani bende memnun olmadım duruma ama çokta önemli bir rolde değil uygun bir zamanda ölebilir bence :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy hiç sorma ben o koca kafalı tipsiz ardamıdır nedir nefret ediyorum kendisinden kardeşinin burda olduğunu duyuncada haliyle yani bende memnun olmadım duruma ama çokta önemli bir rolde değil uygun bir zamanda ölebilir bence :F:F:F
Ben torpille oyuncu bile olmayan birisini oynatmalarına kızıyorum. Ve postansiyeli çok yüksek olan dizi 8-9 reyting bandına sıkıştı. Dediğim gibi sahnelerden yazsalardı 10-12'yi çoktan gördüydük. O değil millet dizi sıkıcı diyip kaçmasa bari. Ben şimdiden uyarımı yapayım da.