Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11. Bölüm Yorumları

apoyta

Banlı
Reaksiyon puanı
170
Puanı
44
Meryem Çakırbeyli çok iyi oynuyor... Bölüm genel olarak durgun olmasına karşın beğenerek izledim... Geriye büyük patronun kim olduğu kaldı.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Bu isin sonu bosanmaya kadae gider. Kayinvalidesiyle arayi duzeltmisken simdi hepten ipleri koparacak Meryem. Nazli da kafayi siyirir bebegi dustu sonucta

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Her dizide kadın bulunmakta diziye kadın dizisi demek saçma ayrıca dizi çok iyi bir dizi iyiyse kendini izlettiyorsa başka söz söylenmesi yanlış olur

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Bu diziye kadın dizisi diyeler Tatlı Küçük Yalancılar ve Kırgın Çiçekler izliyorlar o yüzden kimin ne dediği zerre umrumda değil.
Bırak ya Vadi düşük alıyor diye Eşkıya'yı bombalıyorlar yok kadın dizisiymiş reytingleri ondan iyi gidiyormuş. Vadi artık olmuyor anlamıyorlar ki.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu diziye kadın dizisi diyeler Tatlı Küçük Yalancılar ve Kırgın Çiçekler izliyorlar o yüzden kimin ne dediği zerre umrumda değil.
ben dziye birşey demiyorum zaten her geçen bölüm üstüne katarak ilerliyor be 1.bölümden itibaren memnunum eşkiyamdan raci beyin kaleminden çıktıktan sonra kötü olması imkansız zaten :F:F:F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
TT sirasinda
36ba3981985099681fa195f17c69e024.jpg

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bırak ya Vadi düşük alıyor diye Eşkıya'yı bombalıyorlar yok kadın dizisiymiş reytingleri ondan iyi gidiyormuş. Vadi artık olmuyor anlamıyorlar ki.
Ben Vadi'yi de severek izliyorum, mesele o değil. Bu dizi başladığından beri özellikle bazı Vadi'ci arkadaşlar, diziyi izleyen bizlere saygsızlık yapıyorlar. Kimseyle problemim yok ama bu mesajlar ağır olmaya başladı bilmelerini isterim. Yoksa herkesin anladığı dilden konuşmasını bilirimde amacım kalp kırmak değil.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
arkamızdan konuşmayın etkiletleyin @takas diye etiket yaparsanız görmüş olurum hem :)
@batuhankaralar bu sayfalarda vadiyi kötüleme gel vadi yorumlarında kötüle sana hiç yakışmıyor hiç resmen bi öyle bi böyle yorum yapıyosun sevdiğimden ağır konuşmak istemiyorum ama söz konusu vadiye karşı bir girişimse ve bunu yapan sözde vadiciyim diyen çakma bir vadici ise ona gerekeni söylerim

anladığım dilden konuşun

Ben Vadi'yi de severek izliyorum, mesele o değil. Bu dizi başladığından beri özellikle bazı Vadi'ci arkadaşlar, diziyi izleyen bizlere saygsızlık yapıyorlar. Kimseyle problemim yok ama bu mesajlar ağır olmaya başladı bilmelerini isterim. Yoksa herkesin anladığı dilden konuşmasını bilirimde amacım kalp kırmak değil.
sana ne saygısızlık yapıyormuşuz ya bu diziyi yapan adamları sizden kat kat kat fazla seven insanlarız biz doğruları söylüyoruz kadın sahnesi aşırı derecede fazla bu bir gerçek
.ne demişler dost zor günde belli olur bu da o hesap vadi eski gücünde değil satanlar kendilerini belli ediyolar açık bi şekilde çürük elmaları görmüş oluruz ( son yazdığım başkalarına seni kastetmiyorum )