NBC Dracula 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
baştan beri anlamsız gelen lucy rolü bir anda zirveye çıktı :F
harker melunu iş başında:(
bu arada harker şunu yatakta bırakıp gi

tti @destere @Yakamoz-Asi yorum sizin:A
Buhafta son bölümmüş:F Bölüm sonunda son 3 bölüm filan diye tam sevinecekkenbirden final bölümü diye yazılar cıktı:F:F Seneye HBO'ya bekliyoruz :oley: olmadı Netflix'e :A Dizinin hikayesi filan yok izlemişken başka şeyler izleyelim gözümüz gönlümüz acılsın :F

net bilgim var dracula 2.sezon olmayacak malesef :T haftaya sezon finaliyle veda ediyorlar 2.sezon olmayacak
:T
Daha dizinin bitti biticek haberleri bile cıkmadı:T: Reytingleri kötü ama belki başka bi yere gitme olasiliği var. Sonuçta o dizi +18'e yakın sahnelerle gitti havada kapılır:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Buhafta son bölümmüş:F Bölüm sonunda son 3 bölüm filan diye tam sevinecekkenbirden final bölümü diye yazılar cıktı:F:F Seneye HBO'ya bekliyoruz :oley: olmadı Netflix'e :A Dizinin hikayesi filan yok izlemişken başka şeyler izleyelim gözümüz gönlümüz acılsın :F

Daha dizinin bitti biticek haberleri bile cıkmadı:T: Reytingleri kötü ama belki başka bi yere gitme olasiliği var. Sonuçta o dizi +18'e yakın sahnelerle gitti havada kapılır:F
hbo olsun daha gerçekçi bir dizi olur:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ben son bölüm demiştim zaten 2 hafta önceden biliyordum haftaya son olucağını benim dizi kaynaklarım sağlamdır
:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
fa6b84ba4c783d13438e95ef71a50e23.jpg

bunlar yatakta çok iyi anlaşırdı şimdi birbirlerini avlıyuorlar:( @destere @Çiğdem-

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Son bölümle çok iyiydi:oley: Umarım 2.sezon başka bi yere transfer olur:X Bu arada Jonathan R. Mayers yine yapti yapacağini final sahnesinde yine yataktaydı :F:F @xemrexxx @Çiğdem-:F

bence ergenlere pek hitap etmiyordu ondan tutmiyi :A
Hayır yaa True Blood'da da aksiyon dolu sahneler çok. @Çiğdem- 'in dediği gibi aksiyonsuz vampir dizisi olmaz :X