TV8 Doya Doya Moda - Program Yorumları

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
O kadar yorum yazdık hiç dikkate alınmıyor. Öyleyse niye bu forumu oluşturdunuz. Seyirci kitlesine hitap ederek hazırlıyorsanız bu programları seyircinin yorumlarını dikkate almanız gerekmez mi. Seyirci umurumuzda değil diyorsunuz Belli ki. Kızlar yine aynı mantıksızlıkla tartışmalar içinde. Yine aynı psikolojik travmalarla Sabiha yi çökertme peşinde. Rakipler birbirlerine düşman değiller. Düşman gibi Sabiha ya yürüyorlar

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Geçtiğimiz sezon çok daha etik ve hassas olunan konularda, bu sezon jüri hiç hasas değil. Kızların hepsi Sabiha'dan nefret ettiklerini sevmediklerini söylüyor ve jüride bu duruma kendisini kaptırmış gidiyor. Moda yarışması olmuş bir grup kızın ciyak ciyak tartışma yarışması. Rabia Sabiha nin kıyafetini izinsiz alıyor, almakla da kalmıyor kesiyor kullanılmayacak hale getiriyor ve jüri bu kızı diskalifiye etmiyor. Alici gözle bakarsanız Sabiha saygılı bir kız. Ve onlar Sabiha hakkında her şeyi söylüyor, ama Sabiha söyleyince suç oluyor. Bir insanin sürekli sevilmediği söylense ne olur hiç düşündünüz mu? Bu duruma müsaade ederek Psikolojik travmaya sebep oluyorsunuz sayin jüri ve program yapımcısı. Sabiha güzel konseptler yapıyor ama hep bir sansa aldı deniyor, tarzı yok deniyor. Şimdi de kendini çok beğenen, diğer kızlardan kendisini ustun gören hatta jürinin özde gecen sezon bizle yarışıyordu rakibi yoktu yarışmacılardan gibi gereksiz şımartmasıyla özde iyice kendisini diğerlerinden farklı görmeye başladı. Ve simdi o da başladı Sabiha nin tarzı yok zevksiz demelere. Sayin jüri gecen sezon başöğretmen gibi kızları azarlayıp durdunuz. Bu sezon com daha saygısızca tartışmalar ve konuşmalar oluyor ve siz bütün bunlara destek verir gibisiniz. Bir kere rabianın izinsiz yaptığı olay diskal8fiye sebebiydi ama siz aynı kıyafeti alıp geleceksin ce Sabiha ya vereceksin diyerek ve de almadığı halde onun bu yaptığı saygısızlığa göz yumdunuz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O kadar yorum yazdık hiç dikkate alınmıyor. Öyleyse niye bu forumu oluşturdunuz. Seyirci kitlesine hitap ederek hazırlıyorsanız bu programları seyircinin yorumlarını dikkate almanız gerekmez mi. Seyirci umurumuzda değil diyorsunuz Belli ki. Kızlar yine aynı mantıksızlıkla tartışmalar içinde. Yine aynı psikolojik travmalarla Sabiha yi çökertme peşinde. Rakipler birbirlerine düşman değiller. Düşman gibi Sabiha ya yürüyorlar
Forumun bu TV programıyla herhangi bir bağı, alakası yok yalnız, yani programın sahipleri böyle bir yorum konusunun olduğunu bile bilmiyor olabilir. Sadece izleyicilerin kendi aralarında yorumlayabilmesi, konuşabilmesi adına açılıyor tüm konular.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Şaka gibi bir prigram şu dota dota moda. Arkadas ozde astimim var dedi atak geciriyorum dedi gitti ilacimi aldim geldi dedi duzeldi. 5 dakikada duzeldi. Allah askina astim hastaları prednol oksijen almadan duzelmesi mumkun degil. Bunlar seyirciyi aptal saniyorlar galiba

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Şaka gibi bir program. Program yapımcısı artık bir el mi atsa acaba. Yarışmacılardan Sabiha ya ilk gelen yarışmacı bile tanımadan sevmiyorum diyor. Bu nasıl bir formattır ki psikolojik travmaya neden oluyor. Sabiha için takip eder oldum programı. Kız güzel de cümleler kuruyor. Diger yarışmacılar kıza dilediğini söylüyor, vuruyorlar kızı yerden yere, kız kendini savunmak için bir iki bir şey söylese, ne biçim konuşuyorsun deniliyor. Etik kuralları çiğneyen bir format haline dönüştürdünüz iyice. Juride ayak uyduruyor kızların sabihayı yerden yere vurmalarına. Kemal doğulu bir tek etik ve toplum ahlakına uyarcasına konuşuyor. Özde yi iyice ilah ettiler. O kız da kendini çok özel hissedip gidecek gerçek yaşantısına.

Nurcan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Sevgili juru.uyeleri yeni sezonda bitbene gıcık olmuştum halen daha gıcık. Oldum bahar denen bayanada gıcık oldum çok yapmacık hiç yakışmıyor hareketleri bence eleyin cuma günü gitsin