TV8 Doya Doya Moda - Program Yorumları

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
2.sezon 39.bolumde Rabianin yaptığınin karsiligi diskalifiye olmasidir. Prigramin kalitesini en az kizlarn kalitesi kadar dusuyorsunuz. Sabihayi sevmiyoruz deyip duruyorlar. Bir insanin sevilmediğinin surekli soylenmesinin psikolojisini me jadar olumsuz etkileyip kalici bir travma olusturabilecegini siz gormus gecirmis jurilerin dusunecegini tahmin ediyorum. Daha dogrusu sizden beklenen bu. Rabia yaptigi seyle karsi taraftaki sabihayi sevmesini gecin,.ki sevmek zorunda degil ama saygi duymak kesinlikle zorunda. Diskalifiye olmali Rabia.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Rabiayi diskal8fiye etmelisinjz. Sabihaya yaptigi davranis, son derece saygisizca ve hem sabihaya hem de programa saygi duymaz bir cesaretle yapilmis bir eylemdir.

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Programi izlerdim. Ama bugunden sonra izlemeyi dusunmuyorum. Rabia izin verilmedigi halde, buyuk bir kustahlikla bir baskasina ait olan birseyi alip kesebiliyor. Ve jurinin versigi ceza, aynisini bul al ve sabihaya ver. Bu.mudur. programin kalitesi. Kesinlikle diskal8fiye olmali o.kiz. son bir kac bolumde de gordumki Rabia cocuu gibi sabihaya surekli sus deyip duruyor. Bu küçümseme nedir. Nasil bu kadarina izin veriyor program formatı. Yaptigi bu buyuk saygisizliktan sonra Kendisine verilen ceza o kadar karsiligi degilki yaptigi cirkinligin, Bir sonraki programda da boylesi bir cezadan sonra derki bu kiz, bulamadim ne yapacaksin diyerek sabihanin uzerine yürüyor. Sabiha diyorki uzerimdekini de veririm konu bu degil, konu izin verilmesigi halde alma hakkini ve cesaretini kendinde bulacak kadar saygisizlik hem karsisindaki insana hem programa hem juriye hem de izleyiciye. Diskalifiye edilmeliydi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2.sezon 39.bolumde Rabianin yaptığınin karsiligi diskalifiye olmasidir. Prigramin kalitesini en az kizlarn kalitesi kadar dusuyorsunuz. Sabihayi sevmiyoruz deyip duruyorlar. Bir insanin sevilmediğinin surekli soylenmesinin psikolojisini me jadar olumsuz etkileyip kalici bir travma olusturabilecegini siz gormus gecirmis jurilerin dusunecegini tahmin ediyorum. Daha dogrusu sizden beklenen bu. Rabia yaptigi seyle karsi taraftaki sabihayi sevmesini gecin,.ki sevmek zorunda degil ama saygi duymak kesinlikle zorunda. Diskalifiye olmali Rabia.
Kesinlikle katılıyorum. Üstüne basa basa o sözleri söylemesi psikolojik şiddetten başka bir şey değil ve direkt diskalifiye edilmesi gerekiyordu..

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Teknelif

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kesinlikle katılıyorum. Üstüne basa basa o sözleri söylemesi psikolojik şiddetten başka bir şey değil ve direkt diskalifiye edilmesi gerekiyordu..
@MEnes ve @Sherlock acil Manga okutun. Boş vakti çok galiba. Moda programına sarmış :A @xdragxx

Ben abarttığınızı düşünüyorum. Yarışmanın formatına uyuyorlar ve izlenmesi için bu hareketler şart. (Çok iyi analiz ettim programı, kaçırmıyorum :bhr:)

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Doya doya moda yönetici ve jurileri izleyici yorumunu dikkate alır mı bilmiyorum ama kesinlikle almalı, tarz yarismasindan cok simarik kizlarin kisilik tartismasina dönüşmüş . Sabiha bu programdan sonra travma yasayabilir

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@MEnes ve @Sherlock acil Manga okutun. Boş vakti çok galiba. Moda programına sarmış :A @xdragxx

Ben abarttığınızı düşünüyorum. Yarışmanın formatına uyuyorlar ve izlenmesi için bu hareketler şart. (Çok iyi analiz ettim programı, kaçırmıyorum :bhr:)
Aşk olsun moda, sanat, manga, Türk hava yolları nasıl gider, trafik polisi neden öyle karar verir... Her şeye az çok tuzumuz ve ilgimiz var gelenek olarak çok şükür... :A @MEnes @Sherlock

Tamam formata uyuyorlar ama psikolojik sınır diye bir şey vari onu reyting uğruna aştıkları an insanın tepesi atıyor... Onun yaptığı çok büyük ayıptı ve ondan daha büyük ayıp ise diskalifiye edilmemesi...

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4

Ben abarttığınızı düşünüyorum. Yarışmanın formatına uyuyorlar ve izlenmesi için bu hareketler şart. (Çok iyi analiz ettim programı, kaçırıyorum :bhr:
Şimariklik mı format. Psikolojik bir travmadan bahsediyoruz bir. Ikincisi ise, empati kurmak gerek. Sizin izin vermediginiz hâlde bir eşyanız alinsa ve siz ben sana ne yaptim dite sorsaniz karsinizdakine , O da size sus be sus sen sus diye bagirsa, ne düşünürdünüz? Ilk sezonda da tartisirdi Kizlar, bu sekilde miydi ? Formatı mı degisti programin

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Doya doya moda yönetici ve jurileri izleyici yorumunu dikkate alır mı bilmiyorum ama kesinlikle almalı, tarz yarismasindan cok simarik kizlarin kisilik tartismasina dönüşmüş . Sabiha bu programdan sonra travma yasayabilir
Sırf reyting uğruna yapıyorlar tüm bunları en çok da ona acıyorum. Reyting uğruna bu kadar basit insanlık gururu ayaklar altına alınmamalı... Umarım Sabiha durumun farkındadır ve psikolojik destek vb. alıyordur.

• Beğendim
Reactions: Teknelif

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Aşk olsun moda, sanat, manga, Türk hava yolları nasıl gider, trafik polisi neden öyle karar verir... Her şeye az çok tuzumuz ve ilgimiz var gelenek olarak çok şükür... :A @MEnes @Sherlock

Tamam formata uyuyorlar ama psikolojik sınır diye bir şey vari onu reyting uğruna aştıkları an insanın tepesi atıyor... Onun yaptığı çok büyük ayıptı ve ondan daha büyük ayıp ise diskalifiye edilmemesi...
Programın formatında saygisizlik yapmak ta varsa, diyecek bir sey yok.

• Üzücü

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Sırf reyting uğruna yapıyorlar tüm bunları en çok da ona acıyorum. Reyting uğruna bu kadar basit insanlık gururu ayaklar altına alınmamalı... Umarım Sabiha durumun farkındadır ve psikolojik destek vb. alıyordur.
[/QUOTE dusunsenize surekli sevilmedigi soyleniyor. Bagiriyorsa hepsi bagiriyor. Ve kız diyorki tamam beni sevmiyorlar biliyorum ama ayni evde yasadigimiz icin gerektikçe konusuluyor. Gerektikçe konusulmadigi tavir yapildigi zaman soruyorum nw oldu diye, onda bile seni sevmiyoruz diyorlar diye bir aciklama yapiyor. Ve tarz yarışması olmaktan kesinlikle cikmis. Evet ilk sezon enerji veriyordu ve izliyordum. Ama bu sezon bu simarikliklar saygisizliklar bence bir grup kizin tartisma programi haline donusmus.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Programın formatında saygisizlik yapmak ta varsa, diyecek bir sey yok.

Reyting uğruna da olsa psikolojik şiddet de bir şiddettir ve suçtur aslında. Üstelik bu TV karşısında tekrarlandığı için travma konusunda tamamen katılıyorum, sonuçta onun da ailesi eşi dostu anne babası izliyordur? Sürekli seni sevmiyoruz diyen asıl sevilmeyendir aslında. Bakma, sevilmediği için başkasından çıkarıyor kendince. Seray'ın tutumunu da pek beğenmedim gibi ama emin değilim? Biraz üstten bakıyor sanki gördüğüm kadarıyla?

• Beğendim
Reactions: Teknelif

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4

Moda programina siz de sarmasaydıniz bu mesaji goremezdiniz bir. Ikincisi programın resmi sitesinden yazmak istedim ve burayi buldum. Insanın psikolojisi dalga gecilecek bir konu degil
diskalifiye edilme sebebi hırsızlık saygisizlik degilse nedir ?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şimariklik mı format. Psikolojik bir travmadan bahsediyoruz bir. Ikincisi ise, empati kurmak gerek. Sizin izin vermediginiz hâlde bir eşyanız alinsa ve siz ben sana ne yaptim dite sorsaniz karsinizdakine , O da size sus be sus sen sus diye bagirsa, ne düşünürdünüz? Ilk sezonda da tartisirdi Kizlar, bu sekilde miydi ? Formatı mı degisti programin
Kurgu var. Eğer jüriler yapılan kavgalara müdahale etmiyorsa ve sert yaptırım yapılmıyorsa bu zaten istedikleri şey. Kısmetse Olur misal, ne tartışmalar dönerdi ama hepsi kurguydu. Ekrandaki tüm bu tarz yarışmalarda kurgu bulunmakta

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Moda programina siz de sarmasaydıniz bu mesaji goremezdiniz bir. Ikincisi programın resmi sitesinden yazmak istedim ve burayi buldum. Insanın psikolojisi dalga gecilecek bir konu degil

Diskalifiye edilmeme sebebi reyting hırsı ve reytingtir başlı başına. Reyting uğruna neler yapılmıyor ki?..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Haklısın @Tolstoyevski gibi bende programa sardığım için şuan yorumlaşıyoruz.
Bu program için senin gibi bir kaç kişi daha geldi foruma. Jürileri sert eleştirmişlerdi

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Bu adamın bu programın konusu altında yorumunun ne işi var... Ben burayı ne kadar boşlamışım gerçekten, inanamıyorum...

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Reyting uğruna da olsa psikolojik şiddet de bir şiddettir ve suçtur aslında. Üstelik bu TV karşısında tekrarlandığı için travma konusunda tamamen katılıyorum, sonuçta onun da ailesi eşi dostu anne babası izliyordur? Sürekli seni sevmiyoruz diyen asıl sevilmeyendir aslında. Bakma, sevilmediği için başkasından çıkarıyor kendince. Seray'ın tutumunu da pek beğenmedim gibi ama emin değilim? Biraz üstten bakıyor sanki gördüğüm kadarıyla?
Program yöneticileri ve jurilere bu yorumlar iletilmelu , böyle bir platform varsa. Beynimizi gundemimizi dağıtmak icin izliyoruz, eğleniyoruz ancak gercekten gördüğüm sahne hicbir ahlaka ve etik anlayışa ve de program formatina uymamali. Programa biraz daha çeki duzen verilmeli ve yarışmacı Rabia yarışmadan çıkartılmalı. Jüriyi uyelerinin bu konu karsisindaki duruşunu hic hic begenmedim. Olur olmadik seylere rencide edetek başöğretmen gibi azarliyorlar kizlari. Ama boylesi bir saygisizlik ve uslup karsisinda ki duruslari yarışmadan cikartmak olmaliydi. Ki konu esyayi almak degil, konu ozel hakka tecavüzdür

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Bu adamın bu programın konusu altında yorumunun ne işi var... Ben burayı ne kadar boşlamışım gerçekten, inanamıyorum...
Bu adam dediginiz kimdir bilmem ama burada gercekten ciddi bir olasi travmadan bahsetmek icin yazdim. Hemen manga bilmem ne gibi gereksiz dalga gecer bor tarzla cevaplar geliyor. Program yöneticilerine iletilmek üzere tepkilerimi yazmak uzere girdim bu foruma arkadaşlar. Herşey dalga konusu degildir. Program kalite olarak düşük olabilir bu dalga geçme hakkini hicbirimize vermez ve dikkatimi ceken ve yanlis buldugum bir üslubu ve duruşu dile getirdim sadece.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu adam dediginiz kimdir bilmem ama burada gercekten ciddi bir olasi travmadan bahsetmek icin yazdim. Hemen manga bilmem ne gibi gereksiz dalga gecer bor tarzla cevaplar geliyor. Program yöneticilerine iletilmek üzere tepkilerimi yazmak uzere girdim bu foruma arkadaşlar. Herşey dalga konusu degildir. Program kalite olarak düşük olabilir bu dalga geçme hakkini hicbirimize vermez ve dikkatimi ceken ve yanlis buldugum bir üslubu ve duruşu dile getirdim sadece.
Ben senin için yazmadım ki, @Tolstoyevski ile aramızda bir diyalog vardı programı izlediği için ona istinaden yazdım. Yukarıdaki yorumları da okumadım veya programın içeriğindeki mevzuyu bilmiyorum. Konu üzerinden arkadaşımla goygoy yaptım ki bu bizim bu ortamda bol bol yaptığımız bir şeydir.