TV8 Doya Doya Moda - Program Yorumları

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Kurgu var. Eğer jüriler yapılan kavgalara müdahale etmiyorsa ve sert yaptırım yapılmıyorsa bu zaten istedikleri şey. Kısmetse Olur misal, ne tartışmalar dönerdi ama hepsi kurguydu. Ekrandaki tüm bu tarz yarışmalarda kurgu bulunmakta
Mutaka ki kurgu vardir. Ve kizlara bu sekilde su şekilde davran deniliyordur, bu tahmini zor birsey degil. Ama saygisiz nir üslup takin denmiyordur degil mi ? Karsindaki insanin psikolojisini boz ve travma olustur denmiyordur degil mi ? Bir insan kurgudan, formattan dolayi da olsa seni sevmediklerini soyleyecekler denmesi bile psikolojisini bozar insanin. Arkadaslar ve program yoneticileri lutfen ya biraz empati

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Program yöneticileri ve jurilere bu yorumlar iletilmelu , böyle bir platform varsa. Beynimizi gundemimizi dağıtmak icin izliyoruz, eğleniyoruz ancak gercekten gördüğüm sahne hicbir ahlaka ve etik anlayışa ve de program formatina uymamali. Programa biraz daha çeki duzen verilmeli ve yarışmacı Rabia yarışmadan çıkartılmalı. Jüriyi uyelerinin bu konu karsisindaki duruşunu hic hic begenmedim. Olur olmadik seylere rencide edetek başöğretmen gibi azarliyorlar kizlari. Ama boylesi bir saygisizlik ve uslup karsisinda ki duruslari yarışmadan cikartmak olmaliydi. Ki konu esyayi almak degil, konu ozel hakka tecavüzdür
Evet o adamı ve bizleri tanımıyorsun, @Tolstoyevski @MEnes ve benim aramızda olan bir mevzuya deyindik. SABARA gönül verenler için manga çok önemli bir detay ve ona deyinerekten arkadaşımı etiketledim. @MEnes bu programı bilmiyor ama ben arada ve @Tolstoyevski daima galiba izlediği için bu mevzular döndü :D
Programdaki bana göre herşeyi ile kurgu ve sen ve @Tolstoyevski 'ye göre olan haksızlık mevzusunu siz ikiniz yorumlarsınız.
İyi seyirler sana ve @Tolstoyevski 'ye 😊

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Evet o adamı ve bizleri tanımıyorsun, @Tolstoyevski @MEnes ve benim aramızda olan bir mevzuya deyindik. SABARA gönül verenler için manga çok önemli bir detay ve ona deyinerekten arkadaşımı etiketledim. @MEnes bu programı bilmiyor ama ben arada ve @Tolstoyevski daima galiba izlediği için bu mevzular döndü :D
Programdaki bana göre herşeyi ile kurgu ve sen ve @Tolstoyevski 'ye göre olan haksızlık mevzusunu siz ikiniz yorumlarsınız.
İyi seyirler sana ve @Tolstoyevski 'ye 😊
Yeterince acik yazdığımı düşünüyorum ama peki

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4

Talya Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği TV8'in yeni yarışması ''Doya Doya Moda"başladı!

Programda şık olduğunu düşünen büyük bedene sahip yarışmacılar sıkı bir rekabet içine girerek birinci olmak için mücadele edecekler.

"Doya Doya Moda" hafta içi her gün 12.45'de TV8'de!

Yarışmayla ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu konuda yapabilirsiniz.
Program kalitesini fazlasıyla dusuren bir bolum ve davranış gördüm 2.sezom 39. Bolumde. Ve jurinin duruşu, yarismaci rabiaya verdikleri ceza bence yapilan davranisin saygisiz uslubunun farkında degiller. Izinsiz bir sekilde bir baska yarismaci arkadasinin eşyasını aliyor ve juri buna karsilik o esyayi al yerine koy diyor. Esyasi alinan kiz diyorki konu esya degil, konu ben seviyorum o esyami veremem demesine ragmen izinsiz bir sekilde ve kustahca parasini birakarak almasi. Ve kullanilmayacak hale getirmesi. Esyasi alinan kiz sabihaya surekli seni hicbirimiz sevmoyoruz diyorlar. Bu tavrin o kizda birakacagi psikolojik travma etkisini dusunebiliyor musunuz. Program yobetici ve juri üyeleri, program formati bu diyerek kimsenin psikolojisini bozamazlar. Kizlara basogretmen gibi olur olmadik seylerde bagiran jüri , boyle saygisiz bir olay karşısında neden yumusak gecis yapti. Rabiayi diskalifiye karari almak icin yeterli cirkinlikte ve kötü uslupta bir davranisti Rabianin yaptigi

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4

Talya Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği TV8'in yeni yarışması ''Doya Doya Moda"başladı!

Programda şık olduğunu düşünen büyük bedene sahip yarışmacılar sıkı bir rekabet içine girerek birinci olmak için mücadele edecekler.

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Program yöneticilerini ve juri uyelerini siddetle kınıyorum. Gecen sezon hic degilse bir kalite vardı. Uğurkan bey ce gülşah saraçoğlu hariç diğerleri
Olur olmadik her konuda başöğretmen gibi kızlara bağırıp duruyor ancak ne hikmetse asıl tepki gosterilmesi gereken olayda sergiledikleri duruş programa ve kendilerine olan saygiyi yitiriyorlar. Rabia yi diskalifiye karari almalarini bekledim Sabihanin esyasini izin vermediği halde aldığı icin. 39. Bolumde yasanan bu olaya 40.bolumde deginmediler bile. Reyting ugruna böyle bir Format hem yapımcınin hem de juri uyelerinin kalitesini düşürüyor. Cok yazik...

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Yapımdan gelen bilgilere göre bugün alışveriş sırasında tatsız bir olay yaşanmış. Bizim Doya Doya Moda evinde alışık olmadığımız türden bir tartışma. Hanzade ve sen arasında. Hiçbir şekilde, hiçbir şartta kabul etmeyeceğimiz şeyler. Biz bunu yayınlayamayacağız ve kesinlikle yayınlanmayacak görüntüler var. Dolayısıyla buradan nasıl anlatayım, nasıl cümlelere dökeyim bilmiyorum. Burada çok net ve keskin kurallar var. Kayıt içinde ve dışında bu kurallara uymak zorundasınız. Sen bunların en önemlilerinden birisini ihlal ettin. Sen şu dakika itibariyle yarışmamızdan diskalifiye edildin. Bu sebeple bu aciklamalarla yarismaci diskalifiye eden jüri, rabianin sabihanin eşyasını gizlice alip kesmesini ve kullanılmayacak duruma getirmesini ve aldigi giyisilerin fiyatlarını seray sever uyarmasa gercek fiyatları ile soykememesini diskalifiye görmüyor

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4

Yapımdan gelen bilgilere göre bugün alışveriş sırasında tatsız bir olay yaşanmış. Bizim Doya Doya Moda evinde alışık olmadığımız türden bir tartışma. Hanzade ve sen arasında. Hiçbir şekilde, hiçbir şartta kabul etmeyeceğimiz şeyler. Biz bunu yayınlayamayacağız ve kesinlikle yayınlanmayacak görüntüler var. Dolayısıyla buradan nasıl anlatayım, nasıl cümlelere dökeyim bilmiyorum. Burada çok net ve keskin kurallar var. Kayıt içinde ve dışında bu kurallara uymak zorundasınız. Sen bunların en önemlilerinden birisini ihlal ettin. Sen şu dakika itibariyle yarışmamızdan diskalifiye edildin. Diyen juri, rabianin sanihanin kiyafetini izinsiz almasindan dolayi rabiayi diskalifiye etmiyor . Daha saygin bir duruş sergilemelerini beklerdim. Rabia hem aldığı kiyafetkerin gercek rakamini söyleme6yerek yalan soyledi hem de hirsizliktir yaptığı saygisizca davranışın adı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yapımdan gelen bilgilere göre bugün alışveriş sırasında tatsız bir olay yaşanmış. Bizim Doya Doya Moda evinde alışık olmadığımız türden bir tartışma. Hanzade ve sen arasında. Hiçbir şekilde, hiçbir şartta kabul etmeyeceğimiz şeyler. Biz bunu yayınlayamayacağız ve kesinlikle yayınlanmayacak görüntüler var. Dolayısıyla buradan nasıl anlatayım, nasıl cümlelere dökeyim bilmiyorum. Burada çok net ve keskin kurallar var. Kayıt içinde ve dışında bu kurallara uymak zorundasınız. Sen bunların en önemlilerinden birisini ihlal ettin. Sen şu dakika itibariyle yarışmamızdan diskalifiye edildin. Diyen juri, rabianin sanihanin kiyafetini izinsiz almasindan dolayi rabiayi diskalifiye etmiyor . Daha saygin bir duruş sergilemelerini beklerdim. Rabia hem aldığı kiyafetkerin gercek rakamini söyleme6yerek yalan soyledi hem de hirsizliktir yaptığı saygisizca davranışın adı.
Rabia’ya ben de bir türlü anlam veremiyorum neden böyle yapıyor? Amacı ne bu kızın? Hoş, jürinin de geri kalır yanı yok... Onlar da baya suçlu...

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Arkadaşlar cevap yazmak zorunda değilsiniz. Ben kisisel görüşümü ifade ediyorum. Ve yaziyorum. Dahil olmak zorunda degilsiniz. Sanki cok kaliteli şeyler izliyormussunuz gibi yazdiklarima bu kucumser yaklasiminiz gereksiz. Tepkimi ifade edecek bir platform ararken google buraya yonlendirdi, ve uye olarak yorum yapiliyormus , onun icin de uye olup yazdim, hepsi bu. Ama goruyorumki sizler burada zaten uyeymissiniz. Yani cok ta kaliteli olmadığınız ortada, bu küçümser halleriniz gereksiz o yuzden.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Arkadaşlar cevap yazmak zorunda değilsiniz. Ben kisisel görüşümü ifade ediyorum. Ve yaziyorum. Dahil olmak zorunda degilsiniz. Sanki cok kaliteli şeyler izliyormussunuz gibi yazdiklarima bu kucumser yaklasiminiz gereksiz. Tepkimi ifade edecek bir platform ararken google buraya yonlendirdi, ve uye olarak yorum yapiliyormus , onun icin de uye olup yazdim, hepsi bu. Ama goruyorumki sizler burada zaten uyeymissiniz. Yani cok ta kaliteli olmadığınız ortada, bu küçümser halleriniz gereksiz o yuzden.
Sen de kaliteli değilsiniz derken küçümsemiş olmuyormusun yorum yazanları? Yalnız @Maskeli Fedai seninle veya yorumun ile alakalı birşey yazmadı. Onun lafı @Tolstoyevski 'ye.
@Tolstoyevski ile olan bir mevzudan dolayı bu yorumlar yapılmakta. Bence sen kendi yorumlarına ve programa hakim olan @Tolstoyevski 'nin yorumlarına odaklan. Ben, @MEnes ve @Maskeli Fedai sadece @Tolstoyevski 'nin mesajlarına yorum yapmış olduk, bunun seninle hiç bir alakası yok :) asıl sen onların yorumlarına dahil oldun.

Teknelif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Sen de kaliteli değilsiniz derken küçümsemiş olmuyormusun yorum yazanları? Yalnız @Maskeli Fedai seninle veya yorumun ile alakalı birşey yazmadı. Onun lafı @Tolstoyevski 'ye.
@Tolstoyevski ile olan bir mevzudan dolayı bu yorumlar yapılmakta. Bence sen kendi yorumlarına ve programa hakim olan @Tolstoyevski 'nin yorumlarına odaklan. Ben, @MEnes ve @Maskeli Fedai sadece @Tolstoyevski 'nin mesajlarına yorum yapmış olduk, bunun seninle hiç bir alakası yok :) asıl sen onların yorumlarına dahil oldun.
Bu mu bu yazdiklarimdan çıkarımın. Tebrik ediyorum. Gercekten yanlış bir yerde yorumumu yapmışım. Sizlere iyi eğlenceler