Unutulmaz Doktorlar (2006 - 2011)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Resmi kanal olmaması mı? :D Bölümler tamsa başka sorun yok zaten :D
Yapım eskiden Wediacorp'la youtube'a video yüklüyordu. Yollar ayrıldığı için hepsi teker teker silinip tekrar yüklendi. :D

Wediacorp da bu işte.

AJLlDp2T47t9gzIiDw1TfKr6utAAV_rX3Ge1RUaJiw=s900-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yapım eskiden Wediacorp'la youtube'a video yüklüyordu. Yollar ayrıldığı için hepsi teker teker silinip tekrar yüklendi. :D

Wediacorp da bu işte.

AJLlDp2T47t9gzIiDw1TfKr6utAAV_rX3Ge1RUaJiw=s900-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no
Ne olduğuna dair hiç bir fikrim yok :D Neyse yüklensin ara sıra yazın bunalınca izliyorum ben. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,060
tekrarlarını kaç kere izlediğimi hatırlamadığım dizi :A:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1, 2, 3, 4, 5 ve 6. Bölüm Yorumu:

Efsaneye yeniden başladım, belki de son kez... Süreleri çok iyi, bir saatlik süresiyle akıp gidiyor dizi zaten. Keşke günümüzde diziler de bu şekilde olsa. Dizinin müziklerini ayrı, kadrosunu ayrı, koşturmasını, telaşını, havasını, hastanesini her şeyini çok özlemişim.

Ela - Levent aşkı başladı bile, Suat ve Zenan henüz başlamasa da belirtileri görüyoruz. Kader ve Burak'ı daha göremiyoruz ama Burak bu hızla birkaç bölüme bağlayacak işi gibi. Hasan garibim tek kalacak, Ela'ya ilgisi var ama malum...

Efsane jeneriği bırakıyorum buraya da. 97 bölümü ne zamana tamamlayacağız bakalım? 25 Ağustos 2020 başlangıç yazalım.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
26. Bölüm (1. Sezon Finali)

İlk sezonu tamamladım, gerçekten muhteşem bir sezondu. Keşke bu ekiple beraber daha uzun bölümler çekilebilseydi. Kader ve Burak'ın ayrılışı beni en çok üzen gelişme oldu, en sevdiğim çiftlerden biriydi. Keşke ikiliyi daha fazla izleyebilseydik. Zenan ve Suat ilişkisi başladı diyebiliriz, geç de olsa anca toparlandılar. Bilge'ye epey gıcık olduğum bir sezon oldu.

İlk sezonu birçok diziyi sollar geçer, soluksuz izleyip tamamladım. Vakalar falan da çok güzeldi, ikinci sezona da başladık bakalım...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
45. Bölüm

Efsane bir bölümdü, bir dönem beni en çok etkileyen sahnelerden birinin olduğu bölüm... Ömer'i kaybettiğimiz bölüm, o son sahne... Ve arkada Bengü'nün ''Ağla Kalbim'' şarkısının sahneye yakışıp kalması...

''Bir saat önce evlenme teklifi etti. Şimdi morga gidiyor. Ne saçma değil mi, bu hayatında duyduğun en saçma şey değil mi?''

Fikret'in asistanlarının bir ve beraber oluşu.. Bu bölüme yazacak çok şey var. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
66. BÖLÜM (2. Sezon Finali)

''Bu ilişkiye olan inancımı kaybettim Ela. Ben bu yolda birlikte yürüyebileciğimizin inancını kaybettim. Ben bizim hayatımızı paylaşabileciğimizin inancını kaybettim... Ben seninle evlenemem.''

Dizinin en güzel bölümlerine de sondur aslında bu bölüm... Ela & Levent ikilisini daha çok izlemek isterdik, keşke böyle olmasaydı. Ömer'in ölümünden sonra beni en çok etkileyen Doktorlar sahnesi bu sahneydi.

Zeynep & Hasan ilişkisi sürpriz oldu ama tuttuğum çiftlerden biri. :bhr:

Yeni sezona fazla geçmek istemiyorum ama seriyi tamamlayacağım.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
67. BÖLÜM

3. sezon ilk bölümüydü, cidden Doktorlar havasının sona erdiği bölüm... Ela yok, Zeynep yok, Hasan yok, Haldun hoca yok... Diziye bize sevdiren kadro tamamen gitmiş, yerine yeni asistanlar ve yeni başhekim gelmiş. Eylül'ü sevemedim, sevemeyeceğim de. Duygu tatlı kız, güzel seçim olmuş onu sevdim. Ahmet de fena durmuyor aslında ama eski kadroyu bildiğimden böyle sırıtıyor kalıyor maalesef. Zuhal Hanım tatlı tip aslında ama keşke başhekim bizim kadrodan birinden seçilseydi.

Aslında bırakasım geliyor bu bölümden sonrasını ama 96'yı da izleyip öyle tamamlayacağım.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
her kanalda tekrarlandı..yaz kış..kanal 7 fox..showtvde 2013 de yazları vardı..

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,060
67. BÖLÜM

3. sezon ilk bölümüydü, cidden Doktorlar havasının sona erdiği bölüm... Ela yok, Zeynep yok, Hasan yok, Haldun hoca yok... Diziye bize sevdiren kadro tamamen gitmiş, yerine yeni asistanlar ve yeni başhekim gelmiş. Eylül'ü sevemedim, sevemeyeceğim de. Duygu tatlı kız, güzel seçim olmuş onu sevdim. Ahmet de fena durmuyor aslında ama eski kadroyu bildiğimden böyle sırıtıyor kalıyor maalesef. Zuhal Hanım tatlı tip aslında ama keşke başhekim bizim kadrodan birinden seçilseydi.

Aslında bırakasım geliyor bu bölümden sonrasını ama 96'yı da izleyip öyle tamamlayacağım.
67-87 arası dişimi sıkarak izledim. 88-97 arası berbat ötesi sakın izleyip boşa zaman harcama. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
67-87 arası dişimi sıkarak izledim. 88-97 arası berbat ötesi sakın izleyip boşa zaman harcama. :A
Konuşmuştuk seninle izledim diyordun geçtiğimiz zamanlarda. Ben de ani bir kararla açıp başladım, süreleri kısa olunca akıp gidiyor. Şu an 70. bölümdeyim de tamamlayacağım diziyi tamamen. Son sezon için 9 bölüm daha dayanırım sanırım. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Doğan and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,060
Konuşmuştuk seninle izledim diyordun geçtiğimiz zamanlarda. Ben de ani bir kararla açıp başladım, süreleri kısa olunca akıp gidiyor. Şu an 70. bölümdeyim de tamamlayacağım diziyi tamamen. Son sezon için 9 bölüm daha dayanırım sanırım. :A
Evet nisan-mayıs arası izlemiştim. :A Ben 1 ayda bitirdim sen çok hızlısın maşallah. :A

Son sezonun görüntü kalitesi de berbat şimdiden söyliyim. :A

• Üzücü

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet nisan-mayıs arası izlemiştim. :A Ben 1 ayda bitirdim sen çok hızlısın maşallah. :A

Son sezonun görüntü kalitesi de berbat şimdiden söyliyim. :A
Bir daha izleyemem herhalde bu diziyi, ondan başladım baştan. Hayatımdaki son izleyiş olabilir... Bitirince yorum atarım sezonu. Son sezonu da konuşuruz, güncel izleyenlerden biriyle yorumlaşayım bari. Ben son sezonu hiç izlemedim. İlk 3 sezonu izlemiştim. :D

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,060
Bir daha izleyemem herhalde bu diziyi, ondan başladım baştan. Hayatımdaki son izleyiş olabilir... Bitirince yorum atarım sezonu. Son sezonu da konuşuruz, güncel izleyenlerden biriyle yorumlaşayım bari. Ben son sezonu hiç izlemedim. İlk 3 sezonu izlemiştim. :D
Aaa yok tamam ben de izlemem başka. :A Ben atlaya atlaya izledim yoksa bileklerimi kesecektim, resmen başka bir dizi olmuştu. :A

Paramparça'yı izliyorum şimdi. :A Hazal Kaya'nın AŞK dizisini izledim bundan öncede. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa yok tamam ben de izlemem başka. :A Ben atlaya atlaya izledim yoksa bileklerimi kesecektim, resmen başka bir dizi olmuştu. :A

Paramparça'yı izliyorum şimdi. :A Hazal Kaya'nın AŞK dizisini izledim bundan öncede. :A
Maşallah iyi izliyorsun, ben bundan önce Şahsiyet, ondan önce de Doğduğun Ev Kaderindir dizisini tamamlamıştım. Doktorlar bitince artık yabancı dizilere girerim, Türk dizilerine çok vakit gidiyor malum yetişemem daha güncel diziler de başlıyor. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
87. BÖLÜM (3. Sezon Finali)

Kötü bir sezondu ama yine de akıp gitti diyebilirim, az buçuk hatırladığım bölümlerdi. Eylül'ü hiç sevemedim, keşke hiç getirilmeseymiş. Zenan ve Suat'ın çocuklarının bakıcısı da çok iticiydi, diziye hiç renk katmadı gereksiz bir eklemeydi yani.

Hasan ve Zeynep'in yokluğu, Ela'nın son bölümlere doğru gelişi, Haldun hocanın da yine geç gelmesi çok büyük eksiklerdi. Neyse ki Zenan, Suat, Levent, Gestapo gibi ana kadro duruyordu. Yeni asistanlar tabi bekleneni karşılamadı ama yine de çok sırıtmadılar bana göre. Duygu'nun havası vardı kesinlikle, Güney biraz soğuk kaldı ama yine de Jülide ile ilişkiyle parladı diyebilirim. Ahmet en renkli ismiydi, daha önceden de gelebilirmiş hatta. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
88. BÖLÜM

Aman Allah'ım, bu nasıl görüntü kalitesi, bu nasıl kadro? Bildiğimiz başka dizi olmuş, yarım saat zor dayanabildim kapattım hemen. Yeni katılan Ela kim? :( Çok kötü tercih olmuş bence, beğenemedim. Ela olarak değil de başka isimle getirseydiniz bari. Suat yok dizide, Gestapo yok, Jülide yok, Arslan yok... Hasan gelmiş sadece ama yetmez tabi.

Dizinin havası kalmamış en başta, benim için Doktorlar'ın finali 87. bölümdür. Devamının diziyle bir alakası yok görünüyor. Neyse ben amacıma ulaştım en azından, güzel bir nostalji oldu. Özleyeceğiz ekibi. :bhr: @serhatt

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,060
88. BÖLÜM

Aman Allah'ım, bu nasıl görüntü kalitesi, bu nasıl kadro? Bildiğimiz başka dizi olmuş, yarım saat zor dayanabildim kapattım hemen. Yeni katılan Ela kim? :( Çok kötü tercih olmuş bence, beğenemedim. Ela olarak değil de başka isimle getirseydiniz bari. Suat yok dizide, Gestapo yok, Jülide yok, Arslan yok... Hasan gelmiş sadece ama yetmez tabi.

Dizinin havası kalmamış en başta, benim için Doktorlar'ın finali 87. bölümdür. Devamının diziyle bir alakası yok görünüyor. Neyse ben amacıma ulaştım en azından, güzel bir nostalji oldu. Özleyeceğiz ekibi. :bhr: @serhatt
Ben sana dedim değil mi? Baştan aşağı fiyasko son sezon. :A Dediğin gibi resmen başka bir dizi olmuş. :A

• Üzücü

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
88. BÖLÜM

Ben sana dedim değil mi? Baştan aşağı fiyasko son sezon. :A Dediğin gibi resmen başka bir dizi olmuş. :A
Ben niyeyse o sezonun bölümlerini de beğenmiştim. Yani ilk 2-3 bölümü çok sıkıcı gerçi, eski Doktorlar havası yok evet ama sonradan senarist değişikliğine giderek güzel ve heyecanlı şeyler oluyordu. :A Hatta 67-87 arasından daha iyi bulmuştum. :A

Yeni Ela’ya ısınamamıştım ama hikaye olarak o sezonun hikayeleri, olayları orijinali Grey’s Anatomy’e daha yakındı diye sevmiştim herhalde. Yine de şans verip diğer bölümleri de izle bence alışırsın. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Yiğitt and serhatt