Doğum Günün Kutlu Olsun Yiğitt!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
image_750x_60826e7d4c955.jpg

Aaa bugün Kanal D denilince forumda hemen akla gelen ve forumun en önemli üyelerinden olan eski yöneticilerimizden @Yiğitt doğum günü :Z 31 yaşına adım attı artık 30-40 yaş merdivenine adım atmış bulunmaktasın tabi bu konulardan bahsetmemem lazımdı ama :A Forum adına adettir önce ben bir kutlayayım ve sonra forum halkına seni bırakalım nice yaşlara inş sağlıklı bir ömür dilerim :bhr::bhr::bhr:

Son 1 yılda bir çok yeni üye gelmiş bazıları bilebilir bazıları bilmeyebilir bilmiyorum @Yiğitt forumumuz için çok önemli bir figür dü özellikle yönetimde forumun admini gibi çalışır çok önemli işlere imza atmıştı malesef şu aralar eski aktifliğinde değil :( Yeni yaşlarında tekrar olursun umarım :bhr::bhr::bhr:

kivanctatlitug-3.jpg

Ve olmazsa olmaz Musti adeti :Z:Z:Z

@mrt-06 @xemrexxx @kerem @xBUGRAx @serhatt @kerem @The_Erinch @slhttnmtl @Gerekli24 @Alos @phoebebuffay @AteşBöceği @Angelica @bazinga @denizz19 @Araf @XanTier @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @dreamy @Billy Kane @Doğan @EmreCan @Özgür @12.Adam @Turkuazz @batuhankaralar @Silinmiş Üye @MayısKralı @mesmeso Tüm Fav10 Ailemiz :bhr::bhr::bhr:
Canım benim çok teşekkür ederim, çok güzel bir konu olmuş. Sağlık ve mutlulukla nice güzel senelerimiz olsun inşallah. Hediyelerimi de çok beğendim. :bhr: :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt yaşını çok sevdim az kaldı benim de :A
Çok teşekkür ederim Deniz, beraber nice güzel yıllara inşallah. Yeni yaşın uğurunu görürüz inşallah ne diyelim. :bhr: :A

Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt umarım yeni yaşını mutlu huzurlu sağlıklı geçirebilirsin iyi ki doğmuşsun :bhr:
Teşekkür ediyorum cano, hep beraber nice sağlıklı ve güzel yıllara. :bhr:
------

Doğum günün kutlu olsun, sevdiklerin ile nice nice yaşlara @Yiğitt

En son bir şarkımı beğenmemiştin :A bu kez riske girmek yok ve seveceğini düşündüğüm şarkılar ile geldim :A

Hahahhaa çok teşekkür ederim, hep beraber nice sağlıklı, mutlu yıllarımız olsun inşallah. Hediye şarkılarım da çok güzel, bazen risk almak da iyi ama güzel şarkılar keşfediyoruz sayenizde. :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and denizz19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hepiniz teker teker yaşlanıyorsunuz. :A Doğum günün kutlu olsun, nice sağlıklı mutlu yıllara. :Z @Yiğitt
Teşekkürler canım benim, hep beraber nice sağlıklı yıllarımız ve günlerimiz olsun inşallah. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun nice yaşlara @Yiğit :D
Çok teşekkür ederim, beraber nice sağlıklı ve güzel günlerimiz olur umarım. :bhr:

UHcIRcEZP6DuhNgE4ZfvhMaOKobX1Vlv2sfxne9NntRleNMp4-K96n5EsVrV3UtzDLw

Doğum günün kutlu olsun Yiğit, bir an önce eve dönüp bilgisayar almanı bekliyoruz. Çok boşladın burayı. :A

Bu şarkı benden sana gelsin. :bhr:
Yavrum teşekkür ederim, Eylül ayına dönmüş olurum sanırım yani umut ediyorum. Buralar siz gençlere emanet. :A Neyse hep beraber nice sağlıklı, güzel günlerimiz olsun canım benim. :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Teşekkürler canım benim, hep beraber nice sağlıklı yıllarımız ve günlerimiz olsun inşallah. :bhr:

Çok teşekkür ederim, beraber nice sağlıklı ve güzel günlerimiz olur umarım. :bhr:

Yavrum teşekkür ederim, Eylül ayına dönmüş olurum sanırım yani umut ediyorum. Buralar siz gençlere emanet. :A Neyse hep beraber nice sağlıklı, güzel günlerimiz olsun canım benim. :bhr:
Yiğit'cim aramızda 5 yıl falan var, sakin. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt nice yaşlara. Benim dönemimde çok aktif değildin ne yazık ki çok tanışıklığımız yok daha çok seni foruma üye olmadan baktığım eski yorumlardan biliyorum umarım bir ara seni daha aktif görebilirim.

Hediyeye gelecek olursak

Ekli dosyayı görüntüle 107057

UTC izliyorsun diye hatırlıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 107058

Bu da yeni hediye anlayaşım. Kutlama kulübe girme gibi şeylerde hoş doğa veya şehir fotoğrafları veriyorum. Umarım beğenirsin.
Çok teşekkür ederim hem düşüncelerin hem de hediyelerin için. Bu aralar fazla aktif değilim ama sizlerin yorumlarını hep takip etmeye çalışıyorum. İnşallah sağlıklı ve güzel günlerde nice yıllar beraber olabiliriz. :bhr:

Yine çok tatlı birlikteliğimiz var canım, nice birlikteli günlere diyelim o halde. :bhr: :A

Doğum günün kutlu olsun bebüşüm :A :Z @Yiğitt
Çok teşekkür ederim bebüşüm, zaman çok hızlı geçiyor ama bebüşlükten hiç kayıp vermiyoruz maşallah… Nice beraber yıllarımıza inşallah. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt, nice mutlu senelere. :bhr:

Teşekkür ederim canım, hep beraber nice sağlıklı ve güzel günlerde olmak dileğiyle… Bu arada video kullanılamıyor diyor. :bhr:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok teşekkür ederim hem düşüncelerin hem de hediyelerin için. Bu aralar fazla aktif değilim ama sizlerin yorumlarını hep takip etmeye çalışıyorum. İnşallah sağlıklı ve güzel günlerde nice yıllar beraber olabiliriz. :bhr:

Yine çok tatlı birlikteliğimiz var canım, nice birlikteli günlere diyelim o halde. :bhr: :A

Çok teşekkür ederim bebüşüm, zaman çok hızlı geçiyor ama bebüşlükten hiç kayıp vermiyoruz maşallah… Nice beraber yıllarımıza inşallah. :bhr:

Teşekkür ederim canım, hep beraber nice sağlıklı ve güzel günlerde olmak dileğiyle… Bu arada video kullanılamıyor diyor. :bhr:
Kanal D'nin 'Yıldızların Altında' müziği ile hazırladığı tanıtımdı. Sonunda Kenan İmirzalıoğlu olan. :bhr:

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mutlu yıllar Yiğit iyi ki doğdun
Çok teşekkür ederim, hep beraber nice sağlıklı, güzel yıllara inşallah. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun Yiğit, sevdiklerinle nice mutlu senelere :A @Yiğitt

Teşekkürler Batucum, hep beraber nice sağlıklı ve mutlu yıllara inşallah. Hediyemi de ayrı olarak sevdim. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt
Nice yaşlara... 😊🤗
Çok teşekkür ederim, beraber nice güzel yıllara inşallah. :bhr: