Doğum Günün Kutlu Olsun Yiğit!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Sorduğun doğum günümü
Senin doğum gününü sormadım. Başkası ile karıştırdın galiba :D tanışma konuna baktım @The_Erinch sormuş yaşını, üstelik sana hoşgeldin dedikten sonra herhangi bir muhabbetimiz olmamış. Benden niye böyle bir beklentin oldu onu da anlamadım açıkçası 😊

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Senin doğum gününü sormadım. Başkası ile karıştırdın galiba :D tanışma konuna baktım @The_Erinch sormuş yaşını, üstelik sana hoşgeldin dedikten sonra herhangi bir muhabbetimiz olmamış. Benden niye böyle bir beklentin oldu onu da anlamadım açıkçası 😊
genelde doğum günlerini galiba sen kutluyorsun @The_Erinch seni etiketleyip demişti kutla diye neyse artık geçmiş yapacak bişey yok

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
genelde doğum günlerini galiba sen kutluyorsun @The_Erinch seni etiketleyip demişti kutla diye neyse artık geçmiş yapacak bişey yok
Yo öyle bir şey yok :D
Herkes arkadaşlarının konularını açıyor genelde.
Ben robot değilim herkesin tarihini aklımda tutamam ve kusura bakma çok az doğum günü konusu açan biriyim.
Senin de geçmiş doğum günün kutlu olsun.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Yo öyle bir şey yok :D
Herkes arkadaşlarının konularını açıyor genelde.
Ben robot değilim herkesin tarihini aklımda tutamam ve kusura bakma çok az doğum günü konusu açan biriyim.
Senin de geçmiş doğum günün kutlu olsun.
Neyse geçip gitti söylememde boşuna gibi oldu resmen seneye inşallah

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Bu arada @syfllhx ; ogün Zeyneple olan aramızdaki samimiyete istinaden onu etiketledim;netice onun görevi doğum günlerini kutlamak değil. Orada bir yalnış anlaşılma olmuş sanırım. @Dosi

Ama tabikide seninde geçmiş doğum günün kutlu olsun; biraz daha eskidiğinde seninde elbet özel gün ve istatistik içeren kutlamarın açılacaktır.
Yeter ki forumda aktifliğini korumaya devam et..Katılımcı ol,ayrıştırıcı değil.

Sevgilerimle.

• Beğendim
Reactions: Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Doğum günün kutlu olsun abi @Yiğitt ... Sağlıklı huzurlu ve sevdiklerinle geçireceğın Nice yıllara:bhr::love1:

• Harika
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
IMG_20200809_134935.jpg

Yaz ve sıcakları seven biri olduğun için sana güneşli bir günde çekmiş olduğum bir foto hediye etmek istedim. Nice sağlıklı ve huzurlu yaşlara @Yiğitt 🤗

Şarkı hediyelerim de benim sevdiğim şarkılar :A keyifli dinlemeler:

• Harika
Reactions: Yiğitt