Doğum Günün Kutlu Olsun Yiğit!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Bugün, forumumuzun sevilen, başarılı, yakışıklı, sempatik, sıcakkanlı ve canımız ciğerimiz @Yiğitt'mizin 30. yaş günü. Kendisinin doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyoruz.

Artık abicim diyorum Yiğitt'im sana, hak ediyorsun. 30 yaş hep çok özel olduğu söylenir, dilerim tüm hayallerin bir bir gerçekleşir. Ailenle birlikte sağlıklı ve mutlu günler geçirirsin. Hediye olarak Beren Saat'in en güzel fotosunu vermek istiyorum tekrardan iyi ki doğdun!

11111.jpg

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu arada konuyu erken açmışım, takvim hatası doğum günü yarınmış. :F Neyse şimdiden kutlayalım :A

• Harika
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Geçtiğimiz haftalarda konuşmuştuk, 9 Ağustos'ta doğum günün olduğu için yarına hediyemle geleceğim @Yiğitt
Verdiğim bir söz var ve bir kaç özenilmiş hediye ile gelirim :A

• Harika

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Doğum günün yarın olduğu için hediyeni de yarın vereceğim. :A
İyi ki doğdun canım benim, yeni yaşın sana çok iyi gelir umarım. Sevdiklerinle sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirirsin umarım. :bhr: @Yiğitt

• Harika

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
5 gün önce de benim doğum günümdü ama herkes unuttu tanışma ve kaynaşma bölümünden yazmıştım soranlara
Ben forumda pek aktif değilim kardeşim, Yiğitt'in doğum gününü de kendi takvimimde görünce girip açayım dedim ama 1 gün erken kaydetmişim.

Geçmiş doğum günün kutlu olsun, nice güzel sağlıklı yaşlar dilerim...

• Beğendim
Reactions: Angelica