Doğum Günün Kutlu Olsun Tolstoyevski !

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,757
Puanı
1,061
Ay taman sustum :A :A
hediyen iyiymiş ama öyle küçük foto olmayaydı daha iyi olurdu :A
ESHVVGOWAAExwgm.jpeg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ekli dosyayı görüntüle 75996
Evet, doğru okudunuz,artık nihayet @Tolstoyevski 'yi kutlayabilecek bir doğum günü konumuz var ve çok gizli doğum günü tarihini artık öğrenmiş bulunmaktayız 🤗 Aslında Subat'ın son günleri doğum günüydü ama oluşan durumlardan dolayı konuyu sildirmek zorunda kalmıştım. Fazla ara girmeden bu önemli konuyu tekrardan açmak istedim😊

Forumumuzun az ve öz mesajlarını yazan, yazarken de uzunca yazan gizemli üyesi ve benim de 2016'dan beri çok güvendiğim ve sevdiğim, sırdaşım, biricik arkadaşım Tolstoyevski yeni yaşına girmiştir :Z

Sevdikleriyle, ailesiyle ve bizlerle birlikte nice nice sağlıklı mutlu yıllar dileriz 🤗

Neredeyse hiç kutlama konun açılmadığı için hediyeleri bol keseden veriyorum🤗

Hediyelerin:

Senin sevdiklerin :

Bunlar da benim sevdiklerim:

ve

Arkadaşlığımızın şarkısı💖

Hediyeler ve ince düşüncen için tekrardan teşekkür ederim, benim de aynı düşündüğümü biliyorsun yerin konusunda ve ne desem az kalır, fakat böyle konularda dilim tutuluyor uzun şeyler yazamıyorum bildiğin üzere ve hastalık hali de eklenince :A

Doğum günlerini hüzünlü buluyorum, öyle Ya da böyle bir sene daha yaklaşılıyor mutlak sona. Fakat yine de bir seneyi daha atlatabilmiş olmak da mühim, o yüzden tekrardan teşekkür ediyorum :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Doğum günün kutlu olsun @Tolstoyevski :bhr:

Çok teşekkür ediyorum hep beraber nice senelere imşaşşah:bhr:

Nice senelere @Tolstoyevski 😁 MS'deki yarışmacı olduğun şarkıcıyı çok sevdiğini bildiğimden benden de sana onun en sevdiğim şarkısını armagan ediyorum. Efsane Barış Manço...

Çok teşekkür ederim @Silinmiş Üye bu şarkının yeri de benim için ayrıdır gerçekten, bununla elenmiş olmak da ayrı bir ukte olarak kaldı ama hayat devam

Yani bu kutsal bilgiyi vermiyorsa belki Mit veya Cia'de çalışıyordur veya calışma planı vardır belli ki. :A Herkesin kendi tercihi ama saklanmak, ismini, cismini bana göre mantıklı gelmiyor. Yine de kendi bileceği iş tabi. Kendi kimliğini, fotoğrafını saklayan kişiler bana gerçek hayatta da böyle geziyor gibi geliyor. :A

images
Bence havalı değil, bana korkaklık gibi geliyor. Tabi ki bu yorumumdan da başka anlamlar çıkarılmasın, tercih meselesi bu ve kimseyi zorlayamayız. Ama havalı gelmiyor bana, itici bile denebilir hatta. :A

Aslında o kadar da gizemli birisi değilim, genel olarak birçok yanımı açıkça belli ediyorum zira forumda, eğitim bilgilerine kadar :A İsim meselesinde ise forum ve sözlük gibi ortamlarda kullanıcı adı kültürünün daha doğru olduğunu düşünüyorum, forum Ya da sözlük tam anlamıyla bir sosyal medya değil sonuçta instagram, Facebook gibi. :A

• Harika
Reactions: Hazem and blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,982
Puanı
1,060
Hediyeler ve ince düşüncen için tekrardan teşekkür ederim, benim de aynı düşündüğümü biliyorsun yerin konusunda ve ne desem az kalır, fakat böyle konularda dilim tutuluyor uzun şeyler yazamıyorum bildiğin üzere ve hastalık hali de eklenince :A

Doğum günlerini hüzünlü buluyorum, öyle Ya da böyle bir sene daha yaklaşılıyor mutlak sona. Fakat yine de bir seneyi daha atlatabilmiş olmak da mühim, o yüzden tekrardan teşekkür ediyorum :bhr:
Açılsın o dil bir zahmet :T: Başka mevzularda roman yazıyorsun 🙄

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Konuyu oku konuyu :A bugün değildi doğum günü. Bir kaç gün önceydi ama ertelemek zorunda kalmıştık.
Şimdiden doğum günün kutlu olsun seninde :bhr:
Balık burcu ne çok varmış forumda :A
Ay kutlama konularını hiç okumam. :A
Kaçırmışım o zaman. :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
doğum günün kutlu olsun @Tolstoyevski
Çok teşekkür ederim umarım şampiyonluğu da kutlarız birkaç ay sonra :A

Doğum günün kutlu olsun nice yaşlara :D @Tolstoyevski

Hep birlikte huzurlu ve sağlıklı nice yaşlara inşallah çok teşekkür ediyorum :D

Hilafetin kaldırılışı da kutlu olsun, hediye için ayrıca teşekkür ederim nice senelere :A

@Tolstoyevski 'nin doğum gününü öğrenerek bir yaşıma daha girdim :eek: Şöyle hediyemizi de verelim :D

Çok teşekkür ediyorum hediye de harika :bhr: üstadın da ruhu tekrardan şad olsun keşke o günleri daha net yaşayabilseydik ama hayat bir şekilde akıp gidiyor İşte :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
İyi ki doğdun @Tolstoyevski çok güzel bir yıl olsun senin için :bhr: :bhr:

Çok teşekkür ederim umarım hepimiz için iyi bir sene olarak geride kalır şu virüs olayından da sağ çıkabilirsek :bhr:

Aramızda sadece 1 gün varmış. :D Senin yaş kaç peki? @Tolstoyevski
Tebrikler. :bhr:

Bir seneyi daha atlattık öyle Ya da böyle, sana da bu yüzden tebriklerimi iletiyorum :A Yaş meselesini hiç sorma, zaman çok hızlı akıp gidiyor ve tam da bu yüzden dığum günlerini hüzünlü buluyorum ama yapacak bir şey olmuyor hayatın kanunu bu.. Neyseki ruhum halen 15-16 yaşında belki 17 ama gerçek kimliğim 23 oldu :D

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Ahmed and alperuz

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Doğum günün kutlu olsun orijinal insan, nice uzun yıllar keyifli yorumlarını okuruz inşallah. :)

Hep birlikte nice Oscar dönemlerine, kaliteli dizilere inşallah çok teşekkür :bhr:

Rica ederim. 😁 Ne okuyordun ben bilmiyorum mesela, ya da belli ettiğin kişisel şeylerini çok bilmiyorum bari herkesin bildiği şeyleri söyle de ben de bileyim. :A İnstagram-twitter falan kullanıyor musun bir de merak ettim. 😁

İÜ’de siyasal bilgiler okuyorum hatta bir güncellemede de paylaşmıştım yani o kadar da kapalı kutuluk değil bence :A Ama kaçıncı sınıf olduğumu sorma zira ben de net şey söyleyemiyorum ing hazırlık meselesinden dolayı :A
Sadece Twitter’i güncelde kalabilmek için, insta ise çok nadir :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion