Doğum Günün Kutlu Olsun mrt-06!

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,744
Puanı
1,060

Forumun çiçeği burnunda sevilen yeni admini @mrt-06 bugün doğum günü, bizde burada bir ailesi olarak doğum gününün ilk dakikalarında , ilk kutlama bizden gelsin

Doğum günü şarkın

Buda çaktırmadan sorup öğrendim , çocukken uzaktan kumandalı uçak istemiş ama pahalı diye ailesi almamış. Ablası olarak para önemli değil deyip 1,499.00TL e kıydım. Al bakalım cnm

Son olarak Mustimden bir şarkı olmazsa olmaz
Atacan 96 yılında doğmuş ozaman o dönemin en hit şarkısını hediye edelim

@denizz19 @sokak sanati @Yiğitt @Harunnn60 @xemrexxx @cookies @EFE UYSAL @MasacRE- @turkuazz @S.G.A.T. @Aserat @MayısKralı @vadikızı @xBUGRAx @Yakamoz-Asi @OzaN @XanTier
@dizi kolik ve tüm Favori ailemiz

Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara. Umarım uzun süre forumda aramızda olmaya devam edersin.
@mrt-06

Bu arada isme özel şarkı da bayağı güzel olmuş kendi ismim için de denedim az önce. Keşfettirdiğin için teşekkürler.
@Çiğdem-

Hediyeyi de unutmayalım:

Son düzenleme:
Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu, başarılı, forumlu yıllar.
96'lı olduğumuzu konuşmuş muyduk.

Tebrikler Atacan'ım forum senle güzel.
İnşallah hep buralarda olursun. Yaşın kaç olursa olsun.
Hediyelerini de özel bir özenle seçtim.

DGKO canım gardaşım

Bana bu kadar özendin mi acaba.

Doğum günün kutlu olsun Atacan'cım, ailenle, sevdiklerine, benle nice güzel ve sağlıklı yıllara inşallah.

Kaliteli hediyelerin.

Nice mutlu yıllara. Herkes hediye vermiş ben de vereyim.

Şaka şaka.
Buyur.

Mutlu yillar mert.
bende farklılık olsun hediye vermiyim. ^^

Gardaşların en Atacan'ı, afacanı ve de merti... Yeni bir yaşa erişmiş olmanın mutluluğunu seninle paylaşıyor, yeni yaşının sana sağlık, huzur ve pırıltılı günler ve geceler getirmesini diliyorum.

Doğum günün kutlu olun güzel insan. Gerçekten çok muhteşem kalbin var ve hiçbir zaman o güzelliği kaybetmeyecksin eminim. 3 yıldır devam eden dostluğumuz ve
isimli sohbet kutumuz hiç bitmeden devam etsin. Love you, baby.

Bizim 2mizin şarkısını hediye ediyorum sana, hep dinleyince sen aklıma geliyorsun diyorsun ya çok seviyorum o lafı. 😳

Doğum günün kutlu olsun Atacan'cım, ailenle, sevdiklerine, benle nice güzel ve sağlıklı yıllara inşallah.

Kaliteli hediyelerin.

show yöneticisine kanal d veren tek sen olurdun zaten cnm
hediyeden daha çok nispet eder gibi olmuş