Doğum Günün Kutlu Olsun Maskeli Fedai

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Doğum günün kurlu olsun hemşo. :A Nice mutlu senelere, seviliyorsun. :Z @Maskeli Fedai

Hediyen de Yalın’ın en sevdiğim şarkısıyla geliyor. :Z

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Doğum günün kurlu olsun hemşo. :A Nice mutlu senelere, seviliyorsun. :Z @Maskeli Fedai

Hediyen de Yalın’ın en sevdiğim şarkısıyla geliyor. :Z

Teşekkür ederim Özgür'üm :bhr: Sende seviliyorsun kardeşim, okul hayatında başarılar :A

Hediyem de mükemmelmiş :Z Benim de en sevdiğim şarkısı.. :A

• Harika
Reactions: Özgür

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@Çiğdem'den mi bulaştı Alamancı bu ne uzun mesaj böyle.. :A Şaka bir yana ilk başlarda sana gıcıktım ama zaman geçtikçe bir şekilde aramızdaki buzlar eridi gitti :A MS yüzünden aramıza soğukluk girdi de ben onu normal karşılıyorum, sonuçta ikimiz de şampiyon olmak istiyorduk :A Kadere bak tekrar MS sayesinde iletişimimiz sağlandı :A Artık farkındaysan kimseyle tartışmaya girmiyorum, çünkü kısacık dünya mileltin kalbini kırmaya değmiyor.. Hele yakın bir zamanda kardeşimizi kaybetmişken.. Neyse Hep böyle devam eder umarım iletişimimiz :bhr: :A

Hakkımdaki güzel düşüncelerin için de çok sağol, inan bana denk gelmiştir o beğeni :A Hoş neyi beğendiğimi bile hatırlamıyorum :A Samimiyetime güvenebilirsin :D

Hep beraber :Z
Şu cümlenin aynısını ben de söylemiştim, aynı düşüncede olmamız sevindirdi. :D

Başlarda ben yeniydim bir kere, sizin bana toleranslı davranmanız gerekirdi. :A Herşey o kahrolasıca siyaset yüzünden. Uzun zamandır ilgimi çekmiyor, takip etmiyorum. Zaten siyaseti kişiselleştirmek çok saçma oldurdu. :A

Benim de herkesle aram iyi zaten, bir bir sorunlarımızı çözdük laftan anlamayanları da engelledim. :A

Neyse artık böyleyiz, hayırlı uğurlu olsun. :Z:bhr:

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Şu cümlenin aynısını ben de söylemiştim, aynı düşüncede olmamız sevindirdi. :D

Başlarda ben yeniydim bir kere, sizin bana toleranslı davranmanız gerekirdi. :A Herşey o kahrolasıca siyaset yüzünden. Uzun zamandır ilgimi çekmiyor, takip etmiyorum. Zaten siyaseti kişiselleştirmek çok saçma oldurdu. :A

Benim de herkesle aram iyi zaten, bir bir sorunlarımızı çözdük laftan anlamayanları da engelledim. :A

Neyse artık böyleyiz, hayırlı uğurlu olsun. :Z:bhr:
Siyaset boş iş :A Kalp kırmaya değmez zenginler için :A İyi yapıyorsun ben de uzun süredir takip etmiyorum :A

• Harika
Reactions: kerem

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi