Doğum Günün Kutlu Olsun Maskeli Fedai

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
maxresdefault.jpg

s-a9479454173ac7767f9941a0e8238aec50d041f7.webp

Bugün, forumumuzun sevilen, trollüğüyle ve salmışlığıyla ünlü üyelerinden @Maskeli Fedai nin doğum günü. Kendisinin doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyoruz. :A

Burak’la samimiyetimiz foruma ilk geldiğim zamanlar başladı. Kısa sürede birbirimize kanımız ısındı, en yakınlarımdan oldu :A 6 yıllık eskimeyen bir dostluğumuz, kardeşliğimiz var onunla. Ortak yönlerimiz çoktur, beraber güzel saçmalarız, doyum olmaz sohbetine :A Sırdaşımdır, adamın hasıdır, candır kendisi. İyi ki doğdun melunum, seviliyorsun. :D Gelelim hediyelerine :A

Leo, kadeh kaldırıyor doğum günün şerefine :A

giphy.gif

pri_64523259.jpg

5465eeb0cf45af1064b70a09.jpg

070820131912211706882.jpg

Ve Serdar :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sayın Gs’li dostum, doğum gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz nice sağlıklı, mutlu senelere. Goygoyumuz ve sıvamız hiç bitmesin...

Hediye olarak öncelikle tabii ki Arap ve keli şuraya iliştiriyorum...

72355

Ve olmazsa olmaz olan o muhteşem şeyin altın olanını size takdim ediyorum. Keyifli vurmalar...

72356

Şuradan da pastanızı seçersiniz. :A

@Maskeli Fedai

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai öncelikle en son MS'de yarışırken samimi olduk sonra finalde ipler kopmuştu, neden hatırlamıyorum hatırlamak da istemiyorum. Ama geçen sene sen bir evrim geçirdin, yada bu sene miydi hatırlamıyorum. Ondan önce ben sende bi' haller olduğunu sezmiştim çünkü ilk geldiğimdeki sen sen değildin artık. Daha bir olgunlaşmıştın sanki. :A Sonra olay yaratan açıklamalarınla haklı çıktığımı fark ettim. Her ne kadar Nisan ayında benim içerisinde bulunmadığım, forumda yasak olduğu için adminden gizli açılan özel sohbet kutucuğunda arkamdan konuşanların mesajlarını beğendiğini bilsem dahi senin samimiyetine gerçekten güveniyorum. Geçen özelden de konuştuk, artık bu sorunları bir kere atıp yola devam edelim. Ki seni kutluyorsam ettik bile. :A

Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu uzun ömürlere inşallah. :Z

Sana hediyem Yalın'ın en sevdiğim şarkılarından biri. MS'de kullanmış mıydın hatırlamıyorum. :A

• Harika

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler Fedaiciğim :A ne kadar yapmacık oldu :F seni seviyorum ben ya aslında sevilecek hiçbir yanın olmamasına rağmen iyi adamsın ara ara gıcıklıklarını saymazsam :D Bu da benim hediyem hep forumda olman temennisiyle :A Sevdiğim bir sahne. İzlemezsen elim yakanda :A

• Harika

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
maxresdefault.jpg

s-a9479454173ac7767f9941a0e8238aec50d041f7.webp

Bugün, forumumuzun sevilen, trollüğüyle ve salmışlığıyla ünlü üyelerinden @Maskeli Fedai nin doğum günü. Kendisinin doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu sağlıklı seneler diliyoruz. :A

Burak’la samimiyetimiz foruma ilk geldiğim zamanlar başladı. Kısa sürede birbirimize kanımız ısındı, en yakınlarımdan oldu :A 6 yıllık eskimeyen bir dostluğumuz, kardeşliğimiz var onunla. Ortak yönlerimiz çoktur, beraber güzel saçmalarız, doyum olmaz sohbetine :A Sırdaşımdır, adamın hasıdır, candır kendisi. İyi ki doğdun melunum, seviliyorsun. :D Gelelim hediyelerine :A

Leo, kadeh kaldırıyor doğum günün şerefine :A

giphy.gif

pri_64523259.jpg

5465eeb0cf45af1064b70a09.jpg

070820131912211706882.jpg

Ve Serdar :A

Vayyyyy :A Güzel sözlerin için sağol adammmm :A Melunum düşüncelerimiz, duygularımız karşılıklı kesinlikle :A Konum ve hediyelerim için çok teşekkür ederim :D

Nice beraber salmalara :A

• Harika
Reactions: Bully

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sayın Gs’li dostum, doğum gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz nice sağlıklı, mutlu senelere. Goygoyumuz ve sıvamız hiç bitmesin...

Hediye olarak öncelikle tabii ki Arap ve keli şuraya iliştiriyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 72355

Ve olmazsa olmaz olan o muhteşem şeyin altın olanını size takdim ediyorum. Keyifli vurmalar...

Ekli dosyayı görüntüle 72356

Şuradan da pastanızı seçersiniz. :A

@Maskeli Fedai
Sayın Gs'li dostum bunlar ne güzel dilekler, hediyeler öyle :bhr: Kel ile yancisi bu aralar bizi üzse de toparlayacaklardır inanıyoruz :A

Aynen umarım hiç bitmz, iyiki varsınız sayın GS'li dostum :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Maskeli Fedai öncelikle en son MS'de yarışırken samimi olduk sonra finalde ipler kopmuştu, neden hatırlamıyorum hatırlamak da istemiyorum. Ama geçen sene sen bir evrim geçirdin, yada bu sene miydi hatırlamıyorum. Ondan önce ben sende bi' haller olduğunu sezmiştim çünkü ilk geldiğimdeki sen sen değildin artık. Daha bir olgunlaşmıştın sanki. :A Sonra olay yaratan açıklamalarınla haklı çıktığımı fark ettim. Her ne kadar Nisan ayında benim içerisinde bulunmadığım, forumda yasak olduğu için adminden gizli açılan özel sohbet kutucuğunda arkamdan konuşanların mesajlarını beğendiğini bilsem dahi senin samimiyetine gerçekten güveniyorum. Geçen özelden de konuştuk, artık bu sorunları bir kere atıp yola devam edelim. Ki seni kutluyorsam ettik bile. :A

Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu uzun ömürlere inşallah. :Z

Sana hediyem Yalın'ın en sevdiğim şarkılarından biri. MS'de kullanmış mıydın hatırlamıyorum. :A

@Çiğdem'den mi bulaştı Alamancı bu ne uzun mesaj böyle.. :A Şaka bir yana ilk başlarda sana gıcıktım ama zaman geçtikçe bir şekilde aramızdaki buzlar eridi gitti :A MS yüzünden aramıza soğukluk girdi de ben onu normal karşılıyorum, sonuçta ikimiz de şampiyon olmak istiyorduk :A Kadere bak tekrar MS sayesinde iletişimimiz sağlandı :A Artık farkındaysan kimseyle tartışmaya girmiyorum, çünkü kısacık dünya mileltin kalbini kırmaya değmiyor.. Hele yakın bir zamanda kardeşimizi kaybetmişken.. Neyse Hep böyle devam eder umarım iletişimimiz :bhr: :A

Hakkımdaki güzel düşüncelerin için de çok sağol, inan bana denk gelmiştir o beğeni :A Hoş neyi beğendiğimi bile hatırlamıyorum :A Samimiyetime güvenebilirsin :D

Hep beraber :Z

• Harika
Reactions: kerem

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tebrikler Fedaiciğim :A ne kadar yapmacık oldu :F seni seviyorum ben ya aslında sevilecek hiçbir yanın olmamasına rağmen iyi adamsın ara ara gıcıklıklarını saymazsam :D Bu da benim hediyem hep forumda olman temennisiyle :A Sevdiğim bir sahne. İzlemezsen elim yakanda :A

Teşekkürler Denizciğim :A Niye sevilecek bir yanım yok la :T: Pis marul.. Sen görürsün :A

Ahahahhaa hediye vere vere bunu mu verdin :A Neyse sağol yine de :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19