Doğum Günün Kutlu Olsun Kaan Urgancıoğlu!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaşlanmışsın artık sen, olayı yanlış anladın. Ben neden Kaan Urgancıoğlu'nun doğum gününü açayım ki? :A
Onu anlamaya çalısıyorum bende ama hep şeyden işte direk etikete gelip o sohbetşn cevabına yazıyoruz konuyu çok incelemeden :A @serhatt la senin mesajından konuyu sen açtın olarak anladım :A

Neyse @sokak sanati rahat edebilir artık :A :A :A @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Onu anlamaya çalısıyorum bende ama hep şeyden işte direk etikete gelip o sohbetşn cevabına yazıyoruz konuyu çok incelemeden :A @serhatt la senin mesajından konuyu sen açtın olarak anladım :A

Neyse @sokak sanati rahat edebilir artık :A :A :A @xemrexxx
Açlık başına vurdu sanırım. Konuya bakar insan önce. :A
Neden açmayasın. Kendisi Türkiye'nin en özel oyuncularından. Mehmet Günsur'u niye açmadın diye trip atarken iyidi.:A
Ben açmam yani, siz açın. Ben iyi ya da kötü diye yargılamıyorum ki. Leyla ile Mecnun'da oynamışlığı da var, izlemişliğim de var bazı yapımlarını ama bazı oyuncular kadar ön planda değil gözümde. Mehmet Günsür'ü de es geçti diye söyledim. Hepsini açıyor, onu es geçiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ben açmam yani, siz açın. Ben iyi ya da kötü diye yargılamıyorum ki. Leyla ile Mecnun'da oynamışlığı da var, izlemişliğim de var bazı yapımlarını ama bazı oyuncular kadar ön planda değil gözümde. Mehmet Günsür'ü de es geçti diye söyledim. Hepsini açıyor, onu es geçiyor. :A

Bu da kim der gibi konusunu niye ben açayım demişsin. Kaan'dan özür dilemelisin. Üzülür.:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Araf

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu da kim der gibi konusunu niye ben açayım demişsin. Kaan'dan özür dilemelisin. Üzülür.:A

Sonuçta senin başına kaldı konu :Z :Z :Z

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
7.yaşımın içerisindeyim sonucta :A :A :A
s-5c6e6d7fa27a5b75ff05dd58220f2d008f8ae895.webp

Şu anda zaten bu durumdasın. :A