Doğum Günün Kutlu Olsun Bully!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun @Bully , nice - mutlu senelere. :bhr:

Üçü de birbirinden güzel, özenle seçtiğim hediyeler. :Z

EcQeZpwWoAALgXR

EWjlYxXX0AAUloj

EaGsyPhWkAAe1z6
Teşekkür ederim. :A

Hediye beğenmemek olmaz. :A O halde al sana. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Konuyu hazırlamıştım ama açılmış o yüzden direkt konuyu hediye ediyorum canım. :A @Bully

"""
Forumumuzun göz bebeği, can admini, benim de bir tanem, nur tanem şeker parem :-) @Bully yani Kaan arkadaşımızın bugün doğum günü. Kendisine yeni yaşı, tüm güzelliklerle birlikte sağlık, aşk ve mutluluk getirsin. Canım kardeşim her zaman yerin ayrı, gönlünün güzelliğini hiç kaybetme. :bhr: Benim şahsi hediyem ve Çiğdem ablamın hediyesi konuda. :Z Tekrardan doğum günün kutlu olsun...

6e9166cc63cb0b998ca09b3a0344d634d6895130.gifv

Bu da Çiğdem ablamın hediyesi, konuda dursun. :Z

""""
Atacan'ım, çok teşekkür ediyorum canım kardeşim. Ne güzel sözler, ne güzel dilekler bunlar, hem çok mutlu oldum, hem de duygulandım... İyi ki varsın. :bhr:

Hediyelerim de harika. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vaaaaayyyyy Kaan'ım doğum günün kutlu olsun, ailenle beraber nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllara. Sonsuza kadar syrecrk dostluğumuza.. :D @Bully

Bu da hediyelerin :A

Ekli dosyayı görüntüle 89207

Ekli dosyayı görüntüle 89208

Ekli dosyayı görüntüle 89209
Vayy be melunum, çok teşekkür ediyorum. :A Hep birlikte nice mutlu sağlıklı senelere inşallah. Sonsuza dek sürecek dostluğumuza he, duygulandırdın.. İyi ki varsın..

Hediyelerim muazzam. :A

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Ailenle ve sevdiklerinle nice önce sağlık sonrada huzur ve mutluluk dolu senelere 🤗 hayatına güzel adımlar atacağın bir yaş olur umarım 😊 @Bully

Foto hediyem 2019 senesinde memleketlerimde çektiğim fotoğrafların karışımı.

IMG_20200707_133701.jpg

(Telefonumdaki foto boyutu büyük. Buraya ekleyemediğim için SS alıp eklemek zorunda kaldım. Kalitesi kötüleşti galiba)

Şarkılarda sıra.
Hepimiz dönem dönem hayatımızda bazen yeni yıla girerken, bazen de hayatımızda olumsuzluklardan sonra yeniden başlamak isteriz birşeylere. Bu şarkıyı çok seviyorum ve hep eski olumsuzlukları unutup yeni umutlara yol alırken dinleyip modumu yükselttiğim bir şarkı.

İkinci şarkı ise sen Gökhan Türkmen fotosunu avatarında taşırken ben de daha onu hiç bilmiyorken bir gün TV'de bu şarkıyı dinleyince isim falan görmeden ne kadar güzel sesi varmış, şarkı çok iyiymiş demiştim. Çok geçmeden o kişinin senin yarıştığın isim olduğunu farketmiştim sonradan.
Seninde sevdiğin bir şarkı yanılmıyorsam.

Ve son şarkıda bizim buradan gelsin. Severek dinlediğim bir şarkı. Eurovision'a katılıp iyi derece almış. Keyifli dinlemeler 🤗

• Harika
Reactions: 12.Adam and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ailenle ve sevdiklerinle nice önce sağlık sonrada huzur ve mutluluk dolu senelere 🤗 hayatına güzel adımlar atacağın bir yaş olur umarım 😊 @Bully

Foto hediyem 2019 senesinde memleketlerimde çektiğim fotoğrafların karışımı.

Ekli dosyayı görüntüle 89220
(Telefonumdaki foto boyutu büyük. Buraya ekleyemediğim için SS alıp eklemek zorunda kaldım. Kalitesi kötüleşti galiba)

Şarkılarda sıra.
Hepimiz dönem dönem hayatımızda bazen yeni yıla girerken, bazen de hayatımızda olumsuzluklardan sonra yeniden başlamak isteriz birşeylere. Bu şarkıyı çok seviyorum ve hep eski olumsuzlukları unutup yeni umutlara yol alırken dinleyip modumu yükselttiğim bir şarkı.

İkinci şarkı ise sen Gökhan Türkmen fotosunu avatarında taşırken ben de daha onu hiç bilmiyorken bir gün TV'de bu şarkıyı dinleyince isim falan görmeden ne kadar güzel sesi varmış, şarkı çok iyiymiş demiştim. Çok geçmeden o kişinin senin yarıştığın isim olduğunu farketmiştim sonradan.
Seninde sevdiğin bir şarkı yanılmıyorsam.

Ve son şarkıda bizim buradan gelsin. Severek dinlediğim bir şarkı. Eurovision'a katılıp iyi derece almış. Keyifli dinlemeler 🤗
Çok teşekkür ederim Zeyno güzel dileklerin için. :bhr: Hep birlikte nice mutlu sağlıklı senelere inşallah.

Fotolar harikaymış, insana huzur veriyor. Resim çekme konusunda oldukça başarılısın zaten. :A

Şarkı seçimlerin de süper. :bhr: Yanımda Kal'ın anısı var zaten bizde, düzenli olarak dinlediğim bir parçadır. Eylem'in şarkısını da çok beğeniyorum. Eurovision şarkınızı ilk dinliyorum, çok güzelmiş o da. Bayağı hoşuma gitti. :D

• Harika
Reactions: Dosi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sevdiklerinle beraber huzurlu, mutlu ve sağlıklı seneler dilerim nice mutlu senelere 🥳 @Bully

Çok teşekkür ederim, hep birlikte nice mutlu sağlıklı senelere inşallah. :bhr:

Hediye seçimlerin harika. Şaşkın düetini profilinde paylaştığımı hatırlıyorum sanki yarışma zamanı. :A Şimdi tekrar dinledim. İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur falan, ortama bak. :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski