Doğum Günün Kutlu Olsun Bully!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
C7hbBs.jpg

Bugün forumumuzun hem sevilen isimlerinden, hem de adminlerinden biri olan Bully’nin (Kaan’ın) doğum günü...

Kendisinin doğum gününü kutluyoruz; sevdikleriyle beraber geçireceği nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllar diliyoruz...

Hediye ve kutlama mesajı konusunda herhangi bir sınırlamamız yoktur, dilediğiniz kadar hediye verip yorum yapabilirsiniz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Bully hediyemi yarın gündüz vereceğim :A
Tekrardan nice yaşlara 🎈🎉

• Harika
Reactions: Bully

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Konuyu hazırlamıştım ama açılmış o yüzden direkt konuyu hediye ediyorum canım. :A @Bully

"""
Forumumuzun göz bebeği, can admini, benim de bir tanem, nur tanem şeker parem :-) @Bully yani Kaan arkadaşımızın bugün doğum günü. Kendisine yeni yaşı, tüm güzelliklerle birlikte sağlık, aşk ve mutluluk getirsin. Canım kardeşim her zaman yerin ayrı, gönlünün güzelliğini hiç kaybetme. :bhr: Benim şahsi hediyem ve Çiğdem ablamın hediyesi konuda. :Z Tekrardan doğum günün kutlu olsun...

6e9166cc63cb0b998ca09b3a0344d634d6895130.gifv

Bu da Çiğdem ablamın hediyesi, konuda dursun. :Z

""""

• Harika

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Doğum günün kutlu olsun @Bully.. Sağlıklı sıhhatli. İmanlı huzurlu güzel günler geçirmen dileğiyle...
Hediyelerin:
images.jpeg-3.jpg
images.jpeg-2.jpg
images.jpeg-1.jpg

• Harika

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
C7hbBs.jpg

Bugün forumumuzun hem sevilen isimlerinden, hem de adminlerinden biri olan Bully’nin (Kaan’ın) doğum günü...

Kendisinin doğum gününü kutluyoruz; sevdikleriyle beraber geçireceği nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllar diliyoruz...

Hediye ve kutlama mesajı konusunda herhangi bir sınırlamamız yoktur, dilediğiniz kadar hediye verip yorum yapabilirsiniz.
Vayy Enes'im benim, çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte nice mutlu sağlıklı senelere inşallah...

• Harika
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Sevdiklerinde birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu yılların olsun inşallah. :D @Bully

• Harika