Doğum Günün Kutlu Olsun Bully

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen Melek mi olmaya çalışıyorsun yoksa canım :A
Aaa olamayız ayoll :A :A :A
beren-saat-26.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gelip teşekkür edecekse Doğum gününü kutlarız yoksa arkasından konuşuyor gibi olmasın o yüzden kutlamıyorum:A

Ne şey çocuksun tövbe tövbe :A :A :A

Doğum gününü kutlasana ayoll diyorum :A :A :A

Gelsin teşekkür etsin kutlarız yoksa niye kutliim:A

İmzamı atarım ablacım bence de çok şey bir şahıs. :A

Bully beni de çok severdi bence o zaman ben kendi kendime kutlama yapıp teşekkür edeyim:A

Ayrıca şey derken ne demek istedin. Umarım çok kültürlü görgülü ve muhteşem bir çocuksun demek istemişsindir ve şuan o şey kelimesini duyup yuvalarından çıkan Yılanlara oklava vurmuşsundur yanlış anladıkları için :A

geldiğine göre kutlayabiliriz Doğum gününü :A

Mutlu Yıllar Kaan'cım:bhr: Geçmiş doğum gününü tekrardan kutluyorum. 24 yaşında bir genç olarak çoluk çocuğa karışması tavsiye ediyorum :A @Bully

s-759438f9a0c86da1ce1877f8ef68d22c86c6b322.gif

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bana oynama! Oynuyorsun şuan... Bana yapmacık geldi bu tavrın senin gerçek halini bildiğim için inandırıcı gelmedi. :A

Yok laa konuda goygoy dönsün diye uplatmak istedim :A
Kutlamamıştım burada yok diye kutlamak istedim bu kadar:A
Beni fazla büyütüyorsun sana yaptıklarımdan dolayı ama çok büyütme derim ben şuan sulhuz çünkü :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sen niye sevgi pıtırcığı oldun şimdi. :A

Adama hiç güzel bi şey söylemeyelim mi hem sen niye kıskandın @Bully 'nin doğum gününü kutlama mi? Bunu bari kıskanma. Forum senin etrafında dönmüyor :A
Başıma iş çıkardı yine, herkese teşekkür etmem gerekiyor artık :A

Umut'tan güzel sözler duymak için böyle kaybolmak gerekiyormuş demek, yokluğumda değerimi anlamış :A Geldim, Yasak Elma'ya da oy toplamayı kesti benim hatrıma :A Bakalım ne kadar sürecek bu tatlılığı :A İlk geldiği zamanlardaki gibi şu an :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Başıma iş çıkardı yine, herkese teşekkür etmem gerekiyor artık :A

Umut'tan güzel sözler duymak için böyle kaybolmak gerekiyormuş demek, yokluğumda değerimi anlamış :A Geldim, Yasak Elma'ya da oy toplamayı kesti benim hatrıma :A Bakalım ne kadar sürecek bu tatlılığı :A İlk geldiği zamanlardaki gibi şu an :F

Artık yarışma defterini kapattığım için hep böyleyim sadece bazı dizi ve programlara özel kötü oluyorum :A @mrt-06

Aslında Herkese tek tek teşekkür ettirmek içinde uplattım konuyu tamamen iyi niyetli değildi :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ay yok, zaten cevap vermem onlara :A Zamanında kutlayan, Fav10 enlerinde beni anan, En Favori Üye'de oy veren herkesin özel bir yeri olacak bende :A Varken herkes iyi olur, mesele yoklukta nasıl davranıldığı :A
Ah ah boşuna yapmadım ben o yorumları. Hepsi geleceğe yatırımdı.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yokluğumda yapılan kutlamaları, anmaları ve yapılmayanları hep not aldım zaten canım :A Buradan bir kez daha teşekkür edeyim sana, iyi ki varsın :bhr:
Tabi unutmadık cnm ama şöyle bir şey var sana genelde faceden gelişmeleri aktardığım için çok buralarda her gün şey etmiş olmayabilirim görüştükçe oradan aktardım için ama senide konularda özelde özellikle tabikide andık bol bol son günlerde zaten içime doğmuş gibiydi :bhr: