Doğum Günün Kutlu Olsun 12.Adam :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@12.Adam ... Son senelerde forumda çıkış yapmış önde gelen üyelerden biri oldun ve iyi ki de oldun. Neşen, huzurun, sağlığın hep daim olsun ve nice mutlu seneler hakim olsun. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

• Harika
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,183
Puanı
1,060
@12.Adam ... Son senelerde forumda çıkış yapmış önde gelen üyelerden biri oldun ve iyi ki de oldun. Neşen, huzurun, sağlığın hep daim olsun ve nice mutlu seneler hakim olsun. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Neşet'im Birbirinden güzel hediyelerin ve yorumların için çoooook teşekkürler 😊.Ne mutlu bana ki senin gibi eşsiz kıymetli bir yoldaşım var.Kaliteli insanların arasında bulunmaktan fazlasıyla memnunum.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,183
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun @12.Adam

Bol bol Fenerbahçe şampiyonluğu göreceğin mutlu ve güzel günlerin olsun. :Z
Ozancığım, teşekkürler 😊.Forumdaki renktaşlarımla Hep beraber o anı paylaşmayı canı gönülden isterim.O gün forumdaki tüm Fenerlilerin hem bayramı hem yaşgünü sayılsın.Forumda günlerce kutlanılsın.(Bu naçizane önerimi dikkate alacağını düşünmek istiyorum. :Z )
------

Doğum günün kutlu olsun dostum nice senelere.

Teşekkürler Hekimoğlu :Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dün buralarda olmadığım için bugüne kaldı, öncelikle bunun için özür diliyorum...

Doğum günün kutlu olsun yoldaşım... :Z Sevdiklerinle beraber geçireceğin nice mutlu, sağlıklı, huzurlu ve aramızda var olmaya devam edeceğin güzel yaşların olsun. :D @12.Adam

Olmazsa olmaz Fenerbahçe ve efsane Brezilyalıları...

Deivid-Alex-Carlos.jpg

Takip ettiğimiz ortak kanallardan olan Post42 ve en komik Soğuk Savaş bölümlerinden birisi... :A

Çukur'u es geçmek de olmaz, formata uygun bir sahne seçimi yapayım dedim...

Bir tane de SABAR eseri iliştireyim...

• Harika
Reactions: 12.Adam