Doğum Günün Kutlu Olsun 12.Adam :)

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen üyelerinden ve Sabar ekibinden @12.Adam 'ın bugün doğum günü kendisine yeni yaşında mutlu huzurlu sağlıklı bir ömür diliyorum..seni tanıdığım günden beri sohbetini arkadaşlığını çok sevdiğim birisin hep böyle devam etmen dileğiyle iyi ki doğdun iyi ki varsın nice yaşlara inşAllah :D

------

@Dosi @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @Emre Ozansoy @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @dreamy @bazinga @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @MEnes ve herkes..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ailenle birlikte nice sağlıklı huzurlu ve mutlu günlere @12.Adam :Z
1590997832533-leyla.jpg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Forumun detaycısı,bildirim atlamayanı,cevap kaçırmayanı...

Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Rabbim gönlünün güzelliğini hayatına sersin, tek engelin bedenin olsun. Ruhu güzel kardeşim.

Tüm sevdiklerinle birlikte,sağlıklı,huzurlu bir yaşam diliyorum.

@12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen üyelerinden ve Sabar ekibinden @12.Adam 'ın bugün doğum günü kendisine yeni yaşında mutlu huzurlu sağlıklı bir ömür diliyorum..seni tanıdığım günden beri sohbetini arkadaşlığını çok sevdiğim birisin hep böyle devam etmen dileğiyle iyi ki doğdun iyi ki varsın nice yaşlara inşAllah :D

------

@Dosi @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @Emre Ozansoy @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @dreamy @bazinga @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @MEnes ve herkes..
Melekciğim, çok Teşekkürler ederim.Hep beraber Forumca daha nicelerini kutlamayı rabbim nasip etsin.Tahminimi yanıltmadın,konuyu senin açacağını biliyordum.Hediyelerinde fevkaladenin fevkinde.Ayrıca sabar ayrıntısını atlamaman ince bir detay. 🤩
------

Çok teşekkürler 😊
------

İyi ki doğdun, nice sağlıklı senelere inşallah :-) @12.Adam
Teşekkürler 😊 Hayretttin, hayrettin beni çok mutlu ettin.
------

@Dosi forumun detaycılığıyla ünlenen moderatörü çok saol.Hediyen çok anlamlı ve çok özel.Hep beraber bu forumda kutlamak dileğiyle...
------

Dogum günün kutlu olsun nice mutlu senelerin olsun inşallah @12.Adam
Teşekkür ederim.😊
------

@Staran kardeşim sana da teşekkürlerimi sunuyorum
------

Forumun detaycısı,bildirim atlamayanı,cevap kaçırmayanı...

Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Rabbim gönlünün güzelliğini hayatına sersin, tek engelin bedenin olsun. Ruhu güzel kardeşim.

Tüm sevdiklerinle birlikte,sağlıklı,huzurlu bir yaşam diliyorum.

@12.Adam
Bu onore edici sözlerine çoooook teşekkürler.Amin, Hep beraber abim.
------

Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara.
:Z@12.Adam

Bu da benden bir hediye:
Ekli dosyayı görüntüle 96282
Çok teşekkürler, var ol Selahattin'im .

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
@Dosi foruma ufak bir yenilik gelmiş.Alıntıladığım Mesajlar tek çatı altında toplanmış.Eski hali daha hoşuma gidiyordu. :confused:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi foruma ufak bir yenilik gelmiş.Alıntıladığım Mesajlar tek çatı altında toplanmış.Eski hali daha hoşuma gidiyordu. :confused:
Evet bu seçenek eskidende vardı ama sonra forum yenilence devre dışı kalmıştı.
Bunada alışırız :A
Hem bu şekilde post kasma olayı yok oluyor. Bizimde birleştirmemize gerek kalmıyor, otomatikmen olmakta. Tek sıkıntı konu açanlar etiket yaparken birleşiyor onlarda :A

Ve toplu alıntı yapmayı sevmeyenlerin işine yarayacak bu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Yummy,Harika görünüyor.Foruma dağıtalım da hepimizin ağzı tatlansın. :Z
------

Evet bu seçenek eskidende vardı ama sonra forum yenilence devre dışı kalmıştı.
Bunada alışırız :A
Hem bu şekilde post kasma olayı yok oluyor. Bizimde birleştirmemize gerek kalmıyor, otomatikmen olmakta. Tek sıkıntı konu açanlar etiket yaparken birleşiyor onlarda :A

Ve toplu alıntı yapmayı sevmeyenlerin işine yarayacak bu
Dikkat çekici bir detay var o da dünkü uyarının üstüne gelmesi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi