Dizilerin Yeni Sezon ve İlk Bölüm Tarihleri | 2018-2019

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu sezon TV ve internetten izleyeceklerim..

Star TV - Avlu
Kanal D - Tanıtımların hepsi çıksın karar veririm.
FOX - Bizim Hikaye
ATV - BZÇ / Can Kırıkları / Ağlama Anne / Aşk ve Mavi (Ara ara)

Show TV - Keşke Hiç Büyümeseydik( İlk bölüme göre)
Gülperi
Meleklerin Aşkı

TRT 1 - Elimi Bırakma
TV8 - Kızım

Oha lan nasıl izleyeceğim hepsini :F
Nefes almayı unutma. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Çukur Eşkiya ve Avlu. Bu sezonda en favori dizilerim başkada izlemem
belki (bzç) oda onda oynadığım için :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadın'ın tamamını izlerim her halde.
Yasak Elma'kına büyük kısmını izlerim. Alihan sahneleri sıkıcı. Belki netten Yıldız, Ender sahnelerine bakarım.:A
Merve Aksak sahnelerine bakarım. Yeni karakterleri sevmedim. Arada Peloya bakarım.
Avlu'nun Azra sahnelerine bakabilirim. Çok karanlık bu dizi o yüzden pek ilgimi çekmiyor Azra dışında.
İstanbullu Gelin'in netten yayınlanan sahnelerine bakarım. Sezon yine hareketli geçer.:X
Çukur'da arada ilgimi çekiyor. İyi sahne çekerlerse izlerim.

Çukurova'ya bakarım ama uzun süre izlemem diye tahmin ediyorum. Oyuncular pek ilgimi cekmiyor sadece Çukurova'da oluşu güzel..
Çarpışma merak ettiğim bir dizi. Bir Umut Yeter'de ilgimi çekti ama o dizi sezonluk iş olur.

Kadın hariç hepsi yarım saate biter. Bi çoğunu iş yerinde dedikoduya ortak olabilmek için izliyorum zaten.:A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Ufak tefek cinayetler ve avlu internette yaşyamayanlar ve the protector
Yeni başlayacaklardan belki can kırıkları kçış ve çarpışma

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Söz'e devam ederim, Kalk Gidelim ise denk geldiğimde izlediğim dizi. Söz'e az kalmış.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık @Aserat :D

Söz, arada Çukur, belki Kıvanc’ın dizisi ve ara ara da UTC’ye göz atmaya çalışırım :D

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,316
Puanı
264
Geçen sezondan Avlu ve Ufka Tefek Cinayetler var izlediğim.

Yeni sezonda da Can Kırıkları ve This Is Us uyarlamasini merak ediyorum. Fakat ılk bir iki bölümden sonra beğenmezsem devam etmeyebilirim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star TV: 'Söz' ve 'Ufak Tefek Cinayetler' dizilerinin yeni sezonlarını merakla bekliyorum, iki diziyle devam edeceğim. Onun dışında kanalda başka izleyeceğim proje şu anlık yok, tabi yeni dizilerini tanıtmadı daha. Hilal Saral'lı Ay Yapım projesi bu kanalda olur umarım, daha keyifle izlerim.

Kanal D: 'Muhteşem İkili' ve 'Bir Litre Gözyaşı' dizilerini merakla bekliyorum, iki diziyi de izlemek istiyorum. 'Bir Umut Yeter' dizisinin tanıtımını da çok beğendim ama kadro pek bana hitap etmiyor, o nedenle izlemeyeceğim. Kanalın şu anki yapımlarına göre iki işini yeni sezonda izleyeceğim.

ATV: Sezonun en çok merak ettiğim işi 'Bir Zamanlar Çukurova'yı izleyeceğim her şeyden önce, son sezonlarda beni en çok heyecanlandıran iş. Onun dışında kanalda izleyeceğim başka proje yok gibi, 'Can Kırıkları' dizisinin tanıtımını hiç beğenmedim. Diğer tanıtıma göre karar vereceğim ama büyük ihtimal izlemeyeceğim.

Show TV: Kanalda izlemeyi düşündüğüm tek dizi 'Gülperi' olacak, tabi Ay Yapım'ın dizisini de merakla bekliyorum. Gülperi'yi izlemeyi düşünüyorum ama o an ki ruh halime bağlı, çok dizim olduğu için fazla yanaşamıyorum.

FOX TV: Geçen sezondan kalan 'Bizim Hikaye' dizisini izlemeye devam edeceğim. Onun dışında 'Thıs Is Us' uyarlamasına da şans vermeyi düşünüyorum ama dizi beni nedense hiç heyecanlandırmadı. Daha emin değilim o konuda yani. :)

TRT1'den dizi izlemeyeceğim, TV8'den 'Kızım' dizisine bakmayı istiyorum ama pek mümkün durmuyor gibi...

Güzel bir sezon olacak anlaşılan, tüm yapımlara bol şans. :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Ben yetişebilcem dizileri izlicem bir zamanlar çukurova, netten olur o can kırıkları,bir litre gözyaşı,ağlama annem,kızım,bir umut yeter muhteşem ikili şimdilik bunlar olacak

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
İstanbullu Gelin, ara ara Kadın. Yeni dizilerden ilgimi çeken This Is Us uyarlaması ve Can Kırıkları var, bir ihtimal bunlara da bakarım.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Anlaşılan Arka Sokaklar ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyeceğiz yine :) Baraj dizisinin ismi hoşuma gitti umarım güzel dizi olur :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Çukur
UTC
Sen anlat Karadeniz (netten daha çok Queen Asiye sahneleri)
Avlu (daha çok netten)
İstanbullu gelin
Jet sosyete (fırsat buldukça)
EDHo ( sadece Ünal ve İlyas sahneleri)
Bizim hikaye (vakit kalırsa:A)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çukur , Eşkiya ve Nefes nefese sadece bu 3 diziyle giriyorum bu sezona :A

Söze bakmam Aaa Ertuğruluda izleyecem ama Burak gelince Enginle birlikte gidecez :F @Bully @serhatt @xemrexxx @mrt-06
Nefes Nefese'yi izledin mi yoksa?
Çukur , Eşkiya ve Nefes nefese sadece bu 3 diziyle giriyorum bu sezona :A

Söze bakmam Aaa Ertuğruluda izleyecem ama Burak gelince Enginle birlikte gidecez :F @Bully @serhatt @xemrexxx @mrt-06
Hani Nefes Nefese'yi izlemeyecektin? :eek: Sana o kadar önerdiğimde Şükrü'den dolayı izlemem demiştin, ne değişti ki? :eek: @Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son bölümde üstü ful açık, altında da havlu giyimiyle gezmiş. Isınmaya başlar tabi :A
Hhaha o sahneyi @Aserat bayıla bayıla izliyordu anlatıyordu :A :A :A

Dizinin aksiyon olması ve Uğur Yücelin mükemmel performansıyla sevdim Şükrüde beyaz saç tarzıyla ilgimi çekti :A @kerem

Ama reytingler yükselmiyor :( :( :(