eTV Dizi Savaşları'nda 3. Sezon Sona Erdi! | Kazanan: Aşk Yeniden (ozgur2113)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
O zaman diğer jüri üyelerinin puanını da 20'den saymam gerekecekti ki işler daha da uzayacaktı. Elenmen de tamamen seçtiğin sahneyle alakalı. Değiştirme ihtimalin varken ısrar ettin ben ne yapayım. :A
Diger jürileri niye 20 sayiyorsun canim ben özel jüri degil miyim benim farkli oylamam lazim zaten :A ne israr etmesi ya sen o sahneyle alakali bana bir sey söylemedin ki senin bana sahneni degistir dedigin hafta ben 1.oldum :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@eskici sıkıntı yok Gönül'lerin 1.si benim o yeter Aserat'ın bir sunucu olarak oy kullanmaması lazımdı oysa ki ama sırf Aşk Yeniden kazansın diye oy kullanmış. :D Kendilerini kandırsınlar :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@ozgur2113 kardeşim tebrik ederim, finalde oyumu Aşk Yeniden'e vermesem de, sevdiğim bir diziydi zaten kazanmana sevindim. :D

Yalnız Bully @denizz19'a oy verdi gibisinden bir şeyler demişsin ona da açıklık getireyim.

Ben Feriha'nın tüm bölümlerini kaçırmadan izlemişimdir, Deniz de dizinin efsane sahnelerinden biriyle gelince oyum ona gitti. Aşk Yeniden'in ilk 8-10 bölümünü falan izleyip bıraktıydım Survivor'dan dolayı. :A Zaten Buğra'dan dolayı sempati duyduğum bir dizi Gergedan Ayfer de kuşkusuz başarılı bir karakter ama oy vermem için ikna edemedi beni üzgünüm. :A Neyse zaten kazanmışın işte tadını çıkar. :F

Yarı finalist @xemrexxx'e de ayrı bir parantez açmak istiyorum, finale çıkabilseydin muhtemelen topladığın puanlardan dolayı şampiyon sen olacaktın ama berbat bir sahne seçimiyle elendin, Gaffur'la gelmeyi hiç düşünmedin mesela onu kullanabilirdin diye düşünüyorum neyse olan olmuş zaten senin bir yarışmadan elenmen beni her zaman mutlu eder :A

Son olarak da sunucu @Aserat'ı emeklerinden dolayı tebrik edelim bu sezondan memnun kalmışsındır diye düşünüyorum :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@ozgur2113 kardeşim tebrik ederim, finalde oyumu Aşk Yeniden'e vermesem de, sevdiğim bir diziydi zaten kazanmana sevindim. :D

Yalnız Bully @denizz19'a oy verdi gibisinden bir şeyler demişsin ona da açıklık getireyim.

Ben Feriha'nın tüm bölümlerini kaçırmadan izlemişimdir, Deniz de dizinin efsane sahnelerinden biriyle gelince oyum ona gitti. Aşk Yeniden'in ilk 8-10 bölümünü falan izleyip bıraktıydım Survivor'dan dolayı. :A Zaten Buğra'dan dolayı sempati duyduğum bir dizi Gergedan Ayfer de kuşkusuz başarılı bir karakter ama oy vermem için ikna edemedi beni üzgünüm. :A Neyse zaten kazanmışın işte tadını çıkar. :F

Yarı finalist @xemrexxx'e de ayrı bir parantez açmak istiyorum, finale çıkabilseydin muhtemelen topladığın puanlardan dolayı şampiyon sen olacaktın ama berbat bir sahne seçimiyle elendin, Gaffur'la gelmeyi hiç düşünmedin mesela onu kullanabilirdin diye düşünüyorum neyse olan olmuş zaten senin bir yarışmadan elenmen beni her zaman mutlu eder :A

Son olarak da sunucu @Aserat'ı emeklerinden dolayı tebrik edelim bu sezondan memnun kalmışsındır diye düşünüyorum :A
Her şeye parantez açmışsın Emre'yi neredeyse tebrik etmişsin bana bir tebrik bile yok püi :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Evet senin gibi heyecan katili yarışmacılar olmayınca daha çekişmeli geçti. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Her şeye parantez açmışsın Emre'yi neredeyse tebrik etmişsin bana bir tebrik bile yok püi :A
Ben sadece kazananı tebrik ederim ayrıca sen finallere alışıksın zaten ikincilik senin için bir başarı değil bu yüzden tebriğe ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum :A