'Dizi Savaşları' 4. Sezonuyla Geri Dönüyor! | Başvurular Başladı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
@eskici bodrum masalını istiyordu sanırım iyi fikir olabilir ama bakalım artık jüri olabilirim bu defa yada son anda bir dizi tercihi yapabilirim bilmiyorum biraz durumu yoklayalım:D
@eskici şu an ortalarda yok, gerçekten istiyorsan seç gitsin. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Tatil ne kadar sürer, duruma göre 5. sezona katılabilirsin belki? (b)
tüm yaz yokum :) eger foruma geri dönusum olursa agustos sonlarinda gelirim. (tabi Turkiyede baska imkanlar dogmazsa)
Ben sadece bir kere yarismaci oldum ondada Sampiyon oldum zaten. Baska yarismalarda olmayi dusunmuyorum. Heveslendiklerim olmustu ama hayal kirikligiyla sonuclandigi icin bir daha hic olmamaya karar verdim. Tesekkurler teklifin icin

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Bakalım yarışma yeni başladı başka bir dizi bulursam yarışabilirim,jüride olabilirim ama kararlaştırmadım daha biraz araştırayım:D

Bir çok güzel dizi var zaman var nasılsa bulabilirsin başka dizi ya:D

tüm yaz yokum :) eger foruma geri dönusum olursa agustos sonlarinda gelirim. (tabi Turiyede baska imkanlar dogmazsa)
Ben sadece bir kere yarismaci oldum ondada Sampiyon oldum zaten. Baska yarismalarda olmayi dusunmuyorum. Heveslendiklerim olmustu ama hayal kirikligiyla sonuclandigi icin bir daha hic olmamaya karar verdim. Tesekkurler teklifin icin

Jüridemi olmak istemiyosun sen(b)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
tüm yaz yokum :) eger foruma geri dönusum olursa agustos sonlarinda gelirim. (tabi Turiyede baska imkanlar dogmazsa)
Ağustos sonunda 5. sezon devam ediyor olur, en azından jürilik yaparsın olmaz mı? :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Aşk-ı Memnu katılmış mıydı daha önce, hatırlamıyorum. :A Katılmadıysa onunla katılabilirim. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Öncelikle hevesini kırdığım için üzgünüm :( Hep @MasacRE- pisi yüzünden. ss

En İyi Dizi Karakteri oylamasında Bodrum Masalı oyuncuları harika gitti, özellikle Faryalı şov yaptı ki zorlu gruba düşmese ilerleyebilirdi :D @Aserat

Bodrum Masalı harika tercih olur :D
Yok Kaan estafullah olurmu hiç bu tarz yarışmaların da tercih durumu bu şekilde nasip diyelim:D bodrum masalını tabiki severim tıpkı içerdeyi sevdiğim şekilde iyi fikir olabilir ama bakalım artık biraz kararsızım:D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Katılırım @Aserat dizimi de düşüneyim haber veririm :D
Tamam. :D

Yok Kaan estafullah olurmu hiç bu tarz yarışmaların da tercih durumu bu şekilde nasip diyelim:D bodrum masalını tabiki severim tıpkı içerdeyi sevdiğim şekilde iyi fikir olabilir ama bakalım artık biraz kararsızım:D
Bence Bodrum Masalı'nı seç, kaptırınca üzülürsün. Sonuçta seçtiğin dizi çok önemli değil, her şey seçtiğin sahnelerde bitiyor. Yine de son karar senin. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Evet ilk sezonda vardı diye hatırlıyorum. Sen başka bir dizi daha düşün eğer bulamazsan duruma bakarız. :D
İlk sezon yarı kalmış zaten, kim hatırlar ki? :A Eski dizilerden videoları en iyi yüklenen dizi o, güncel dizilerden de şimdilik katılabileceğim bir şey yok. :( Aşkı Memnu olursa süper olur. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yaprak Dökümü ile sistemi çökerterim yeminle. Leyla Ferhunde ile özellikle.:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Tamam. :D

Bence Bodrum Masalı'nı seç, kaptırınca üzülürsün. Sonuçta seçtiğin dizi çok önemli değil, her şey seçtiğin sahnelerde bitiyor. Yine de son karar senin. :D
Tercih konusunda aşırı kararsız kalıyorum:D biraz araştırıp o şekilde karar alırım,bodrum masalını almak isteyen tabiki alabilir çünkü tercihlerde kararsızım iki türlü zaten yarışmadayım yarışmacı da jüride olabilirim ama biraz daha araştırayım o şekilde karar alacağım:)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Aserat forum yarisma dolu oldugu icin uzun zamandir beklendigini sanmiyorum ne ara bitti ki gecen ay falandi galiba oyle bitmediysede hissettirmedi :A

Neyse lo bende mi yarisma yapsam Manken savaslari diye kesin @destere jurim olur :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
@Aserat forum yarisma dolu oldugu icin uzun zamandir beklendigini sanmiyorum ne ara bitti ki gecen ay falandi galiba oyle bitmediysede hissettirmedi :A

Neyse lo bende mi yarisma yapsam Manken savaslari diye kesin @destere jurim olur :A
Eylül'den beri yok. Yarışmanın özlendiği de belli oluyor daha şimdiden kontenjanın yarısı doldu bile. :A