'Dizi Savaşları' 4. Sezonuyla Geri Dönüyor! | Başvurular Başladı

Son 2 sezonun finalisti olarak yarışman farz. :A @denizz19

Siz de Hayat Şarkısı ile gelebilirsiniz, final öncesi Hülya Cevher'i temsil edecek birine ihtiyaç var. :A @Dosi @ozmoturk

Sen de enseyi karartma, dizi mi yok. :A
Sana öm de yollamaya çalışırken mesaja yazsaydım diziyi kapmıştım tabiki tercih çok ama 5 aydır bu yarışmada bu diziyi tercih etmeyi planlıyordum ama olmadı:)

İçerde'yi yarıda bırakmıştın tamamlayacak mısın abla. ss

Tabii ki tamamlıcam ya Kaan valla tam açıyorum bakıcam birşey çıkıyor kapatmak zorunda kalıyorum 26.bölümde kaldım devam etcem inşallah ya:ozur:

Benden sana tüyo, forumda daha çok izleyicisi/seveni olan dizi daha karlı çıkıyor. :A

:DBenden ondan dizi adı yazıyorum ya nabız yokluyorum kimler ne diyecek diye :F:F

Son 2 sezonun finalisti olarak yarışman farz. :A @denizz19

Siz de Hayat Şarkısı ile gelebilirsiniz, final öncesi Hülya Cevher'i temsil edecek birine ihtiyaç var. :A @Dosi @ozmoturk

Sen de enseyi karartma, dizi mi yok. :A
tesekkurler ama ben tatile gidecegim. Jüri olarakta katkim olmayabilir.
suanki aciklananlardan favorim yaprak dökumu
@vadikızı Cesur ve Güzel iyi gitmez. söz u al sen
Basarilar herkese

@eskici bodrum masalını istiyordu sanırım iyi fikir olabilir ama bakalım artık jüri olabilirim bu defa yada son anda bir dizi tercihi yapabilirim bilmiyorum biraz durumu yoklayalım:D
Öncelikle hevesini kırdığım için üzgünüm :( Hep @MasacRE- pisi yüzünden. ss

En İyi Dizi Karakteri oylamasında Bodrum Masalı oyuncuları harika gitti, özellikle Faryalı şov yaptı ki zorlu gruba düşmese ilerleyebilirdi :D @Aserat

Bodrum Masalı harika tercih olur :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc