eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 4. Hafta Sonuçları

@Bully ve @Dosi arasında gerginlik: "Ben sana niye hesap vermek durumunda kalıyorum ki, keyfim istedi öyle oyladım!" #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

Geçen yıl bu zamanlar izlemeye başlamıştım, vay be zaman çabuk geçiyor. :bhr: Yolladığın sahne de güzeldi, çok gülmüştüm ilk izlediğimde. :A
efsanedir.İLk sezonu bir başka güzeldir.Ağır geldi sektöre reytingler azalınca 2.sezon senarist-yönetmen değişti yine de farkını ortaya koydu:):)

sen öyle diyorsun ama benim aklıma girdi bi kere her hafta @Bully`e 1 versem 2-3 tane de anti İçerde`li bulsam olur bu iş:A
Serhan de:)
Bul bence. Kârlı @Aserat olur :Z jüri demek oy demek oy demek izleyici demek. Izleyici demek reyting demek :A

SON DURUM | Çocuklar Duymasın zirvede, Söz kılpayı ile 2. sırada! Anne ise elenme tehlikesiyle karşı karşıya!

1) Çocuklar Duymasın - 27
2) Söz - 26
3) Hayat Bilgisi - 24
4) Yaprak Dökümü - 24
5) İçerde - 23
6) Suskunlar - 21
7) Anne - 16

SON DURUM | Çocuklar Duymasın zirvede, Söz kılpayı ile 2. sırada! Anne ise elenme tehlikesiyle karşı karşıya!

2) Söz - 26
3) Hayat Bilgisi - 24
4) Yaprak Dökümü - 24
5) İçerde - 23
6) Suskunlar - 21
7) Anne - 16
Benim oylar degistiriyor durumlari :F

İnsanın sevmediği koku burnunun dibinde bitermiş. Acun'u eleştirip hit için Acun gibi olanları izliyoruz. Onların gecesi oldu bu gece.:F

2) Söz - 26
3) Hayat Bilgisi - 24
4) Yaprak Dökümü - 24
5) İçerde - 23
6) Suskunlar - 21
7) Anne - 16
Suskunlar'ın önünde olmak güzel, zaten yükselecez :A