eTV Diss Savaşları 7. Bölüm - Büyük Kapışma | Yeni Bölüm

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sence @denizz19 neden bu kadar ön planda? Neden popüler forumda? Sözde "Askerdeyken"bile niçin hep o konuşuldu?
Herzaman yakışıklı değilim diye bastıra bastıra söylemesine rağmen niye öyle diyormuş gibi imalar ediliyor?
Peki niye atletli bir foto paylaştı diye paylaşılamayan 'erkek' konumuna girdi?
@DarkLegenD in 1 senedir edinmek istediği ilgi, çok konuşulma vs. vs. neden Deniz'de mevcut? Analiz et şu Deniz'i ve niçin sana takık yada sen mi ona takıksın?
Al işte konu :F

Deniz, nam-ı diğer "dizi analizcisi". Kendisi çenelidir, hiç susmaz. İşte bu çenesi yüzünden, geyik yapması yüzünden bu kadar çok ön planda. :A

Yakışıklıktan ziyade kıvırcık. :A

Atletli fotoğrafla biscolata erkeklerine gönderme yapıyor. :A

@DarkLegenD ise, sivri dilli. Bunun temel etkeni, ifadesiz olması, yani ifade kullanmıyor oması. :A

Derdiniz ne sizin ya :A
Bu canım :A:A
@Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Eline sağlık. :D @Dosi

Hoş reytingler ölçülmeyecek ama senin için de uygunsa tüm bölümlere eTV logosu yapıştıracağım. Senle program sözümüz vardı onun yerine geçer. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Eline sağlık. :D @Dosi

Hoş reytingler ölçülmeyecek ama senin için de uygunsa tüm bölümlere eTV logosu yapıştıracağım. Senle program sözümüz vardı onun yerine geçer. :A
Yanlış mesajı alıntılamışım :eek: düzeltiyorum şimdi:
geçen hafta okadarda hava atmıştım, Aserat dünyalık para teklif ettide kabul etmedim diye :F @MasacRE-
1 şartım var ama. İllerde reyting ölçüleceksen hesaplanmasın :A
Yarışmacı olunurken olan durumlardan dolayı reyting meselelerinde bulunmak istemiyorum :D
Olmadı ara veririz ozamanlar :A @denizz19

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Yanlış mesajı alıntılamışım :eek: düzeltiyorum şimdi:
geçen hafta okadarda hava atmıştım, Aserat dünyalık para teklif ettide kabul etmedim diye :F @MasacRE-
1 şartım var ama. İllerde reyting ölçüleceksen hesaplanmasın :A
Yarışmacı olunurken olan durumlardan dolayı reyting meselelerinde bulunmak istemiyorum :D
Olmadı ara veririz ozamanlar :A @denizz19
Gelecek yaza kadar açıklanmayacak merak etme. O zaman başlıyorum çalışmalara. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Gelecek yaza kadar açıklanmayacak merak etme. O zaman başlıyorum çalışmalara. :A
Tamamdır anlaştık. Zaten seneye tatile gidecem. siz hesaplayınca ara veririz yarışmama :A

Tüm konularda bir önceki bölüm konusu linki var :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Tamamdır anlaştık. Zaten seneye tatile gidecem. siz hesaplayınca ara veririz yarışmama :A

Tüm konularda bir önceki bölüm konusu linki var :A
İlk 2 bölümü bulamadım ama meğer Forumdan Resimler kısmında paylaşmışsın. Neyse 3'ten sonrakileri taşıdım. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İlk 2 bölümü bulamadım ama meğer Forumdan Resimler kısmında paylaşmışsın. Neyse 3'ten sonrakileri taşıdım. :A
4e logoyu unutmuşsun :A

Çünkü biz tırnaklarımızla sıfirdan başlayıp zamanla büyüyüp stüdyoda yayın yapmaya başladık. Anadolunun bağrından kopup geldik @MasacRE- ile. Önce sokaklarda ekemeğimzi kazanıp sonra bu mekanlara sahip olabildik:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MasacRE- kalbi beğeniye çevir :bağır:Yorum nerde? :eek:
@DarkLegenD ve @MEnes yorum? :eek:
Fırsat bulamadım dışardaydım gün boyu ama konuyu okumuştum. :A Yorumum aslında belli bana o dissleri atıp kaçan insandan tiksiniyorum. Ve o disslerin silinmesini istiyorum ama silinmesi pek mümkün değil gibi duruyor. :A Artık bir dahaki bölüme 0 diss alarak işi bitireceğim. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Fırsat bulamadım dışardaydım gün boyu ama konuyu okumuştum. :A Yorumum aslında belli bana o dissleri atıp kaçan insandan tiksiniyorum. Ve o disslerin silinmesini istiyorum ama silinmesi pek mümkün değil gibi duruyor. :A Artık bir dahaki bölüme 0 diss alarak işi bitireceğim. :A
şimdi sana diss atsam bu mümkün olmaz :A
Yakında salarım birilerinin dissini üstüne :A