Zey TV Diss Savaşları 6. Bölüm - Sezon Finali

cicek-abbas-ile-sakir-in-muthis-kapismasi-hd-restorasyonlu.jpg

Bu modelle başlat @Dosi. Ben ve @denizz19 kapışalım. :A
Sen de bana sardın iyice :A

Diss Savaşları'nın yeni bölümünü erteledim.
@denizz19 nezaman kendini iyi hissederse ozaman devam ederiz :D Kendisi hem bölümün iddialı ismi hemde onunla karşılıklı yorumlaşmadan ben zevk almıyorum mesaj yazarken :D
Yeni bölümde sadece diss alma hesabı olmayacak. Eski bir bölümde olduğu gibi farklı kategorilerimiz olacaktır. Hangileri olacağı sürpriz olsun.
Yakın zamanda sezonun ilk bölümüyle görüşmek üzere...
@MasacRE- @gözlemci @kerem @eskici @DarkLegenD @MEnes @mrt-06

@vadikızı @turkuazz @dreamy @Arslan Bey @serhatt

@denizz19 nezaman kendini iyi hissederse ozaman devam ederiz :D Kendisi hem bölümün iddialı ismi hemde onunla karşılıklı yorumlaşmadan ben zevk almıyorum mesaj yazarken :D
Yeni bölümde sadece diss alma hesabı olmayacak. Eski bir bölümde olduğu gibi farklı kategorilerimiz olacaktır. Hangileri olacağı sürpriz olsun.

@denizz19'la kapışmak isterdim de, muhtemelen o ara forumda olmam. :)

Tabii, önce kendini toparlasın da.

Kafamı dağıtmak için giriyorum zaten foruma istediğin zaman yayınlayabilirsin biraz eğlenelim. 😳 Teşekkür ederim canım hep yanımdasın.

Kafamı dağıtmak için giriyorum zaten foruma istediğin zaman yayınlayabilirsin biraz eğlenelim. 😳 Teşekkür ederim canım hep yanımdasın.
Gönül isterdiki daha fazlasını yapayım ama işte bukadar geliyor elden. Benim için çok kıymetlisin, oyüzden elimden gelen desteği vermeye çalışıyorum.
Haftaya yayınlarım canım :D Geceleri hesaplama işlerini yapıyorum genelde ve Cumartesi gecesi en uygunu oluyor ama dün yayınlamama kararı almadığım için hesaplamadım.
@denizz19'la kapışmak isterdim de, muhtemelen o ara forumda olmam. :)

Tabii, önce kendini toparlasın da.
1 hafta daha burdaysan gelecek hafta Cumartesi gecesi yayınlarım :D

Gönül isterdiki daha fazlasını yapayım ama işte bukadar geliyor elden. Benim için çok kıymetlisin, oyüzden elimden gelen desteği vermeye çalışıyorum.
Haftaya yayınlarım canım :D Geceleri hesaplama işlerini yapıyorum genelde ve Cumartesi gecesi en uygunu oluyor ama dün yayınlamama kararı almadığım için hesaplamadım.

1 hafta daha burdaysan gelecek hafta Cumartesi gecesi yayınlarım :D
Ozan atışması gibi olacaksa, ben de katılayım. :D